Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

chlust łycha na lodzie :naughty:

taki to pożyje

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fajny białasek,

Akjam, do 50 idzie już coś sensownego ogarnąć:

http://allegro.pl/audi-a4-2-0tdi-170km-s-line-led-rotor-19-i5959121223.html

Polift już od 60 ale golas... a na polifta idzie w każdym momencie ogarnąć :D

ps, co z imprezą? Pisze się ktoś? Albo umiera temat??

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/347728-impreza-klubowa-20-luty-sobota/

Opublikowano

:notworthy: Podziękował za spota.

Piwa brak to kawa inka + milka oreo :P

Opublikowano

Tolek, jeśli uda mi się wyrwać na imprezę, to na spontanie :decayed:

Opublikowano

fajny białasek,

Akjam, do 50 idzie już coś sensownego ogarnąć:

http://allegro.pl/audi-a4-2-0tdi-170km-s-line-led-rotor-19-i5959121223.html

Polift już od 60 ale golas... a na polifta idzie w każdym momencie ogarnąć :D

ta, co pokazałeś ładna, jeden minus: brak q

a przyrzekłem sobie, że następne auto musi mieć normalny napęd :wink: zwłaszczea jeśli sąsiad taki ma :grin:

Opublikowano

no no nawet nawet , jest parę rzeczy do dołożenia jeszcze i cena do przyjęcia

fajny białasek,

Akjam, do 50 idzie już coś sensownego ogarnąć:

http://allegro.pl/audi-a4-2-0tdi-170km-s-line-led-rotor-19-i5959121223.html

Polift już od 60 ale golas... a na polifta idzie w każdym momencie ogarnąć :D

ta, co pokazałeś ładna, jeden minus: brak q

a przyrzekłem sobie, że następne auto musi mieć normalny napęd :wink: zwłaszczea jeśli sąsiad taki ma :grin:

będzie rywalizacja

to lubie

Opublikowano

Jeszcze z rok trzeba pojeździć B5 :wink:

Opublikowano

:hi:

Kędzior gratulacje :wink: Nie myślałeś nad kolejnym japońcem? np. Subaru Outback 2.5t i AWD :naughty:

Opublikowano

:hi:

Kędzior gratulacje :wink: Nie myślałeś nad kolejnym japońcem? np. Subaru Outback 2.5t i AWD :naughty:

wszystko spoko....ale to nie jedzie ;)

thx za spota :hi:

Opublikowano

Jeszcze z rok trzeba pojeździć B5 :wink:

ja też tak mówie i już to tak traw 6 lat

Opublikowano

Akjam, do 50 idzie już coś sensownego ogarnąć:

AUDI A4 2.0TDI 170KM S-LINE LED ROTOR 19" (5959121223) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

Nie dał bym 50k za ten. Wolał bym dołożyć troszkę, bo jednak 50k to już trochę kasy jest.

Edytowane przez SenseiAdik

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Hi

Opublikowano

:hi:


Kędzior, jak by mi zajumali auto to już drugi raz bym się nie pakował w audi/vw/seat/bmw tylko kupuje coś z gorszej półki w LPG i żyję w spokoju, ale jak widzę to masz wygórowane marzenia :decayed:

Ja bym patrzył po oplu albo fordzie, 2 tygodnie temu jechałem focusem w kombi (taxi) i byłem w ciężkim szoku ile tam jest miejsca z tyłu :)

I kto to mówi ... :P:P:P:P


Kędzior, jak by mi zajumali auto to już drugi raz bym się nie pakował w audi/vw/seat/bmw tylko kupuje coś z gorszej półki w LPG i żyję w spokoju, ale jak widzę to masz wygórowane marzenia :decayed:

Ja bym patrzył po oplu albo fordzie, 2 tygodnie temu jechałem focusem w kombi (taxi) i byłem w ciężkim szoku ile tam jest miejsca z tyłu :)

I kto to mówi ... :P:P:P:P


Nie że pozytywne bo fajne tylko jak na małe auto to było dużo miejsca gdzie w a4 jest tam lipa, jak mam kupić forda to jakis Rs a opla to opc:)
Nie jestem zaślepiony marka audi, bez przesady :)

Od kiedy ??? :decayed:

Świat oszalał...

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Czy ktoś zna miejsce w Kato lub w okolicy gdzie można odpłatnie wynająć kanał lub podnośnik? Muszę zrobić porządek z osłonami podwozia.

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Kędzior gratulacje :wink: Nie myślałeś nad kolejnym japońcem? np. Subaru Outback 2.5t i AWD :naughty:

wszystko spoko....ale to nie jedzie ;)

thx za spota :hi:

Co Ty gadasz po sofcie to ma lekko 7s do setki i ten dźwięk boksera...

:hi:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.