Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to "nowe" mondeo w USA jest już kilka lat :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiem, jeszcze chyba pod nazwą Fusion.

Podobno musieli dopracować jakość wykonania, sztywność jazdy, hamulce do europejskiego klienta :D

Znajomy właśnie sobie kupił takiego nowego... oglądałem go parę minut, siedziałem chwile... bardzo pozytywne wrażenia sprawia.

Wydaje się ogromny, ale pewnie kwestia przyzwyczajenia.

I dobry wypas dostępny acc, lane assist, full led lampy (coś pięknego!), itd itp...

Wiem, wiem, audi to już ma od X lat :D

Edytowane przez Marcin6

Opublikowano

OgĹoszenie: Audi A4 3.0 TDI quattro S LINE AVANT super wyposaĹźenie - 64 900 PLN

Niezły wypas... :kox:

Opublikowano

niekogo kto jeździ na spoty, pytanie, czy to ktoś w ogóle z forum ;)

przepraszam za źle sformułowane pytanie :grin:

jest wam znany ten samochód skoro już klub na ramkach tablic zawitał :decayed:

Opublikowano

nigdy nie widziałem tego auta w kato :decayed:


foty są przy Leclerku ( czy jak sie to pisze) a to południowa dzielnica Kato - Ochojec , więc drugi koniec miasta :wink:

Opublikowano

nigdy nie widziałem tego auta w kato :decayed:

foty są przy Leclerku ( czy jak sie to pisze) a to południowa dzielnica Kato - Ochojec , więc drugi koniec miasta :wink:

czyli któś podszywany a skoro już taki "pasjonat" jak to napisał to myślałem że go tutaj namierzę ale w sumie to daleko nie mam do was :decayed:

Opublikowano

do Was się pisze gamuniu :D

jak jedziesz od ...was to dobrze napisałeś :grin::grin::grin: ...ale do Was ,czyli nas to z dużej :decayed:

:hi: siemka


Tolek gratki obrony :drunk:

ja niestety nie dam rady ...nockę mam ;)

Opublikowano
niekogo kto jeździ na spoty, pytanie, czy to ktoś w ogóle z forum ;)

przepraszam za źle sformułowane pytanie :grin:

jest wam znany ten samochód skoro już klub na ramkach tablic zawitał :decayed:

Znam auto i gościa.

Autko na gdzieś 2-3 lata, miałem okazję nawet kilka razy jechać tym autem.

Chłopak jest z tysiąclecia na forum go nie ma a ramki ma od mnie.

Myślę że sprzedaje bo ma ciężko sytuację zdrowotna (krwiak mozgo mial juz 2 operacje).

Autko fajne, za***isty na wypas między innymi wentylowane fotele z pamięcią, panorama, elektryczna klapa to takie ciekawsze rzeczy.

Opublikowano
niekogo kto jeździ na spoty, pytanie, czy to ktoś w ogóle z forum ;)

przepraszam za źle sformułowane pytanie :grin:

jest wam znany ten samochód skoro już klub na ramkach tablic zawitał :decayed:

Znam auto i gościa.

Autko na gdzieś 2-3 lata, miałem okazję nawet kilka razy jechać tym autem.

Chłopak jest z tysiąclecia na forum go nie ma a ramki ma od mnie.

Myślę że sprzedaje bo ma ciężko sytuację zdrowotna (krwiak mozgo mial juz 2 operacje).

Autko fajne, za***isty na wypas między innymi wentylowane fotele z pamięcią, panorama, elektryczna klapa to takie ciekawsze rzeczy.

klapa to tanie mody....tempomat mądry albo asystenty martwego pola to drogo przy zrezaniu wychodzi ;)

a tak padlina akurat dla Przemka :naughty: ....yebnie tym z 5 tysi w roku i będzie szczęśliwym posiadaczem :decayed:

Opublikowano

To brać bo jak nie to ja wezmę

Opublikowano

Ty zostaw....przez Ciebie to zaraz tam 4 na przodzie będzie :)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

Cześć

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Ty zostaw....przez Ciebie to zaraz tam 4 na przodzie będzie :)

4 może nie, ale 3 to w momencie [emoji1]
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.