Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakoś Cię w tym nie widzę :whistling:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jakoś Cię w tym nie widzę :whistling:

musial bym nabrac jeszcze do tego masy hehe

ciekawe ile do tego gaz kosztuje hehe

Opublikowano

jakoś Cię w tym nie widzę :whistling:

musial bym nabrac jeszcze do tego masy hehe

ciekawe ile do tego gaz kosztuje hehe

I tak kupisz audi b6 wiec nie ma sensu szukać
Opublikowano

jakoś Cię w tym nie widzę :whistling:

musial bym nabrac jeszcze do tego masy hehe

ciekawe ile do tego gaz kosztuje hehe

I tak kupisz audi b6 wiec nie ma sensu szukać
Opublikowano

a chcesz sprzedac? hehe

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi::kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemka

Opublikowano

Pany, jest ciekawe auto do zabrania za śmieszną kasę, foty wygasły ale auto warte zainteresowania po lekkim strzale

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/328883-uwaga-szaber-cz%CA%A6cib7-30tdi-full-s-line-avant-by-perver/


Trzeba dołożyć z 6 tyś i mamy za 21 000 zł 3 litrowe B7 w fajnym wypasie

Edytowane przez Pucek

Opublikowano
niekogo kto jeździ na spoty, pytanie, czy to ktoś w ogóle z forum ;)

przepraszam za źle sformułowane pytanie :grin:

jest wam znany ten samochód skoro już klub na ramkach tablic zawitał :decayed:

Znam auto i gościa.

Autko na gdzieś 2-3 lata, miałem okazję nawet kilka razy jechać tym autem.

Chłopak jest z tysiąclecia na forum go nie ma a ramki ma od mnie.

Myślę że sprzedaje bo ma ciężko sytuację zdrowotna (krwiak mozgo mial juz 2 operacje).

Autko fajne, za***isty na wypas między innymi wentylowane fotele z pamięcią, panorama, elektryczna klapa to takie ciekawsze rzeczy.

klapa to tanie mody....tempomat mądry albo asystenty martwego pola to drogo przy zrezaniu wychodzi ;)

a tak padlina akurat dla Przemka :naughty: ....yebnie tym z 5 tysi w roku i będzie szczęśliwym posiadaczem :decayed:

Gamoń jeden :grin:

Pajda

dzieki za info

Opublikowano

szkoda, że nie ma żadnych fotek :kwasny:

Opublikowano

:hi: zdrówko Bażant

Na Słowacji biało

Opublikowano

Pany, jest ciekawe auto do zabrania za śmieszną kasę, foty wygasły ale auto warte zainteresowania po lekkim strzale

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/328883-uwaga-szaber-cz%CA%A6cib7-30tdi-full-s-line-avant-by-perver/

Trzeba dołożyć z 6 tyś i mamy za 21 000 zł 3 litrowe B7 w fajnym wypasie

Dzwoniłem. Czekam na zdjęcia
Opublikowano

Pany, jest ciekawe auto do zabrania za śmieszną kasę, foty wygasły ale auto warte zainteresowania po lekkim strzale

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/328883-uwaga-szaber-cz%CA%A6cib7-30tdi-full-s-line-avant-by-perver/

Trzeba dołożyć z 6 tyś i mamy za 21 000 zł 3 litrowe B7 w fajnym wypasie

Dzwoniłem. Czekam na zdjęcia

wrzuć je potem tutaj :wink:

zaraz pół Ślaska i jeden gorol po nią pojedzie :grin:

Opublikowano

Kawał drogi żeby po nią jechać:/ no ale zobaczę

Opublikowano

Pany, jest ciekawe auto do zabrania za śmieszną kasę, foty wygasły ale auto warte zainteresowania po lekkim strzale

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/328883-uwaga-szaber-cz%CA%A6cib7-30tdi-full-s-line-avant-by-perver/

Trzeba dołożyć z 6 tyś i mamy za 21 000 zł 3 litrowe B7 w fajnym wypasie

Dzwoniłem. Czekam na zdjęcia

wrzuć je potem tutaj :wink:

dokladnie, chętnie zerknę :)

Opublikowano

Staś sms

Opublikowano

hahaha już Vin poleciał ? :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.