Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dimek :punish:

Szwagier za te tepy to ci powinien :whip2:

Nie miał odwagi ale normalnie goni
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stasiu, gratulacje, teraz kupuj dobre AC i możesz śmigać, ciekawe czy będziesz zadowolony z tych kółek na swoim B7 bo mi jakoś ten wzór nie podchodził na moim trupie, ale kolor masz piękny :)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Hi

No proszę jakie zmiany :naughty:

Gratulacjony bryki stanley :drunk:

Opublikowano

Bryka ideał, fajnie że szwarc pakiet a nie chrom. Dodaje to uroku w tym lakierze. Gratki Stasiu!

Opublikowano

Dzięki. W sumie to tylko nowszy kawałek blachy ;)

Stasiu, gratulacje, teraz kupuj dobre AC i możesz śmigać, ciekawe czy będziesz zadowolony z tych kółek na swoim B7 bo mi jakoś ten wzór nie podchodził na moim trupie, ale kolor masz piękny :)

Rejestrację i ubezpieczenie miałem już ogarniete w środę ;) felga mi się zawsze podobała. Narazie zostaje.

Zrobione pierwsze 300km. Trochę miasta i autostrada z prędkością 150-160. Spalanie wg fis 9.2l. Program musi być. W porównaniu do B5 to to nie jedzie :/

Opublikowano

Dzięki. W sumie to tylko nowszy kawałek blachy ;)

Stasiu, gratulacje, teraz kupuj dobre AC i możesz śmigać, ciekawe czy będziesz zadowolony z tych kółek na swoim B7 bo mi jakoś ten wzór nie podchodził na moim trupie, ale kolor masz piękny :)

Rejestrację i ubezpieczenie miałem już ogarniete w środę ;) felga mi się zawsze podobała. Narazie zostaje.

Zrobione pierwsze 300km. Trochę miasta i autostrada z prędkością 150-160. Spalanie wg fis 9.2l. Program musi być. W porównaniu do B5 to to nie jedzie :/

:hi: a co z b5?? sprzedana?? sorki ale dawno mnie tu nie było :decayed:

Opublikowano

:hi:

Stan gratki czerwonej petardy

Na moje oko najlepszy kolor w tej budzie co nie zmienia faktu ze drugi raz B7 bym nie kupil chyba ze w wersji RS.

Ale fakt przepasc z b5 jest

Co nie zmienia faktu graty fury

Edytowane przez oprych

Opublikowano

Widziałem i musze przyznać że jest mega auto.

Opublikowano

To zdrowie pod te czerwona strzałe.

028ba5f1e40e798e36ddfd26de8653df.jpg

8c5d169c58044906cfac54a202676b70.jpg

42b2efd3e798e206944807b1d444b1a2.jpg

Czerwony jest zawsze szybszy[emoji6]

Opublikowano

Zdrowie :D



Czerwony jest zawsze szybszy
to prawda :D
Opublikowano

Pajda ale słyszałem że i ty coś dla siebie znalazłeś hehe

Ja też zaraz zrobie psyt pod te nowe auto na osiedlu lecz wpierw umyje moje padło na Nikiszu bo od rana Dorota mnie ciągała po sklepach...

Opublikowano

Dziwię się, że Pajda tej bety nie zaliczkowal ;)

PS. Nie wytrzymałem i byłem się karnac po mieście ; ). Czekam jak będzie mokro żeby sprawdzić napęd. Na suchym nie ma tej frajdy, ale dziwię się teraz sobie, że Tak długo jeździłem ośką... ;)

Opublikowano

Stanley pod to czerwone :wink: Zdrowie :D

Opublikowano

Psyt

Dzięki Panowie. Będzie konkret flacha, co by bezawaryjnie jezdzilo te kilka lat

Opublikowano

Dziwię się, że Pajda tej bety nie zaliczkowal ;)

PS. Nie wytrzymałem i byłem się karnac po mieście ; ). Czekam jak będzie mokro żeby sprawdzić napęd. Na suchym nie ma tej frajdy, ale dziwię się teraz sobie, że Tak długo jeździłem ośką... ;)

8d26ae6e2309fb0589d792a325dc6a64.jpg

Panowie to jest miazga, fotele komforty miazdza suty!

to jest przepaść do mojej staruszki b6

Wsiadłem odpaliłem i co?

k**wa musze ja mieć!!! [emoji7] Naj pozniej za rok!

Kosmos 3.0 w automacie w xdrive i do tego kombi w pelnym m pakiecie. To jest to co właśnie robi to wow jak na to patrze[emoji4]

PS. Chyba zadzwonię jutro do miszela czy klient ja odebrał [emoji2]

PS. Szkoda tylko że mam tylko jedno foto [emoji22]

Opublikowano

No to psyt pod te samochody

Opublikowano

Pajda :)))

PS. Mnie, te komfortu za mocno scisnely w żebrach [emoji12]

Opublikowano

Będziesz Mieć Wydatki :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.