Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Który z Was podpowie gdzie znajdę przewody pod kierownicą od długich świateł żeby zamontować dodatkowy moduł dziennych na długich?

gniazdo B

pin 16 prawe długie

pin 18 lewe długie

a poszukać to nie łaska

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227985-montaz-modulu-drl-w-swiatlach-drogowych/

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-2-5-tdi-polskory-skladane-lusterka-klima-alusy-ID6yoXUR.html

tyle kilometrów i jeszcze dycho :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopaki ma ktoś z was schemat jak podpiac tylne aktywne głośniki do radia audi concert cd

Naciapane z GT-N7105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Który z Was podpowie gdzie znajdę przewody pod kierownicą od długich świateł żeby zamontować dodatkowy moduł dziennych na długich?

gniazdo B

pin 16 prawe długie

pin 18 lewe długie

a poszukać to nie łaska

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227985-montaz-modulu-drl-w-swiatlach-drogowych/

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-2-5-tdi-polskory-skladane-lusterka-klima-alusy-ID6yoXUR.html

tyle kilometrów i jeszcze dycho :decayed:

Ogarnąłem. Działa

Teraz jeszcze jakieś żarówki fajne założyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem dziś fajne spotkanie :P jechałem od mikołowa do kato i siadło mi na d*pie nowe A8, a jako że ja siedziałem już komuś innemu na d*pie to nie miałem mu jak zjechać , ale jak się ciut przejaśniło to przyjebałem prawa lewa prawa lewa prawa lewa prawa i został ziomek w dupce :P (nie wiem o co chodzi z ludźmi że jeżdżą zawsze tak że można ich wyminąć jadąc slalomem...) no ale że wyrobiłem sobie przewagę i pokazałem że A8 jest do d*py , to koleś chyba to wyczuł i w końcu mnie dosiadł jak oczywiście zaś ja cisnąłem tego przede mną. i jak zacząłem robić zaś szykanę to puścił się za mną i jako że przed tymi dwoma autami co blokowały drogę nie było już aut to jak przeskoczyliśmy przed nie, to jak koleś przypierdolił gazu to pomyślałem, że zaczynam jechać coraz wolniej :V nie wiem co to k**wa był za smok, ale koni to tam miał fciul fpiz*u :V no a na koniec jakiś zj** zatrzymał się na środkowym pasie żeby skręcić na lewy pas zamiast jechać i czekać na lukę i bym się o niego rozjebał bo zrobił to oczywiście po wskoczeniu przed maskę z prawego pasa. aż mu ujebałem lusterko w złości :) i to wszystko w ciągu dwóch minut :a4fan: chyba se muszę kupić auto z silnikiem 1.2 i pójść na kurs spokojnej jazdy. wszyscy gadali, że jak będziesz miał 30lat, to się uspokoisz, k**wa dorośniesz, a ja coraz głupszy :dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie pytanie mam: gdzie można zregenerować turbo?

http://www.turbotechnika.eu

moja przekładnia była tam właśnie wczoraj regenerowana i turbo też ale turbo to w październiku

no i wóz odebrany, jestem lżejszy o 1120 zł :kwasny:

...moje dalej stoi...i będzie stało ze dwa tygodnie...w tym miesiącu szwagier się chajta i koło domu też trzeba porobić :facepalm:

..niby turbo, ale jak już ściągnąłem czapkę to: "łoo Panie, kto tu Panu tak spierdoooolił?!" :grin: wygrzebałem parę "łopatek" z tłoków. Diagnoza uff...gładzie w idealnym stanie jak na 280tkm...rys brak, ale głowica już nie...jak już zacząłem rozbierać, to okazało się...wałek wytarty (nowy 550)...krzywka zaworu wydechowego od strony od strony koła wytarta o 1,2mm :blink: reszta kolejno mniejsza, przy tym wymienię szklanki (240), panewki na wałku (140) bo starte aż do miedzianej powierzchni na 5, 4, 3 mocowaniu wałka. Oczywiście uszczelniacze (12.80 :decayed: ), planowanie głowicy (40), śruby do tego wszystkie (350) uszczelki (250) do tego pompa vaccum z uszczelką, bo stara miała powierzchnię niby pucpapiur 80-tka (880), wąż wodny co do niej przychodzi (40), świece żarowe (120), świece wstępnego grzania płynu (70), uszczelnienia nowe na pompowstryski (120), do tego nowe filtry oleje (250) i turbo (800) na to ostatnie muszę czekać chyba, że ktoś ma BRD na stanie :naughty: .

:hi:

Ja mam BRD na zbyciu.

Myślę, że za 30,000.00 zł się dogadamy :)

Cena do niewielkiej negocjacji :P

...poważnie masz?! Bo jeśli tak to biorę...pod warunkiem, że jest coś warte :)

:hi:

O matko. Jak na taki przelot to grubo. Zrobisz to to za chwile coś następnego i tak w kółko wiem co mówię.

Stare to jest dobre wino a nie audi

...nie no...można by było na tym jeszcze pośmiagać, ale jak już mam to na stole :wink: . Nie będę przynajmniej (odpukać) do czapki zaglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem dziś fajne spotkanie [emoji14] jechałem od mikołowa do kato i siadło mi na d*pie nowe A8, a jako że ja siedziałem już komuś innemu na d*pie to nie miałem mu jak zjechać , ale jak się ciut przejaśniło to przyjebałem prawa lewa prawa lewa prawa lewa prawa i został ziomek w dupce [emoji14] (nie wiem o co chodzi z ludźmi że jeżdżą zawsze tak że można ich wyminąć jadąc slalomem...) no ale że wyrobiłem sobie przewagę i pokazałem że A8 jest do d*py , to koleś chyba to wyczuł i w końcu mnie dosiadł jak oczywiście zaś ja cisnąłem tego przede mną. i jak zacząłem robić zaś szykanę to puścił się za mną i jako że przed tymi dwoma autami co blokowały drogę nie było już aut to jak przeskoczyliśmy przed nie, to jak koleś przypierdolił gazu to pomyślałem, że zaczynam jechać coraz wolniej :V nie wiem co to k**wa był za smok, ale koni to tam miał fciul fpiz*u :V no a na koniec jakiś zj** zatrzymał się na środkowym pasie żeby skręcić na lewy pas zamiast jechać i czekać na lukę i bym się o niego rozjebał bo zrobił to oczywiście po wskoczeniu przed maskę z prawego pasa. aż mu ujebałem lusterko w złości :) i to wszystko w ciągu dwóch minut :a4fan: chyba se muszę kupić auto z silnikiem 1.2 i pójść na kurs spokojnej jazdy. wszyscy gadali, że jak będziesz miał 30lat, to się uspokoisz, k**wa dorośniesz, a ja coraz głupszy :dancing:

Przecież twój ropniak ma 120 koni to myślałeś że Cię a 8 nie odejdzie? Hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...