Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lepiej powiedzcie czy znacie ten komis z linku z tej meganki?

Naciapane z Z2

Auto z myslowice gość oddał do komisu bo dach cieknie
W tej megance? To dzieki bo chciałem jechać ogladac. Wisze pifko

Naciapane z Z2

Żartowałem[emoji39]
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lepiej powiedzcie czy znacie ten komis z linku z tej meganki?

Naciapane z Z2

Auto z myslowice gość oddał do komisu bo dach cieknie
W tej megance? To dzieki bo chciałem jechać ogladac. Wisze pifko

Naciapane z Z2

Żartowałem[emoji39]
Ty no to nie rób se jaj

Naciapane z Z2

Opublikowano

Lepiej powiedzcie czy znacie ten komis z linku z tej meganki?

Naciapane z Z2

Auto z myslowice gość oddał do komisu bo dach cieknie
W tej megance? To dzieki bo chciałem jechać ogladac. Wisze pifko

Naciapane z Z2

Żartowałem[emoji39]
Ty no to nie rób se jaj

Naciapane z Z2

Jechać, oglądać, brać! [emoji6]
Opublikowano

Hi

:hi:

Siema zarobasy, każdy nowe auto nie pasuję tutaj kompletnie

ani nie gadaj


Ktoś z klubu ? :grin::grin::grin:

PS.: Jak nie chcesz czekać to przewiń do 0:35 :decayed:


Jak by był avant ....to spod czeskiej granicy by się nadawał jeden :grin:

Ja mam czym wyhamować :grin:

pytanie brzmi tylko po co ?

:grin:

Opublikowano

Lepiej powiedzcie czy znacie ten komis z linku z tej meganki?

Naciapane z Z2

Auto z myslowice gość oddał do komisu bo dach cieknie
W tej megance? To dzieki bo chciałem jechać ogladac. Wisze pifko

Naciapane z Z2

Żartowałem[emoji39]
Ty no to nie rób se jaj

Naciapane z Z2

Jechać, oglądać, brać! [emoji6]
Jade dzis na ok 15

Naciapane z Z2

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Zaje..li mi dziś telefon w robocie i szlak mnie trafi

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Zaje..li mi dziś telefon w robocie i szlak mnie trafi

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka

Jak to na grubie...

Spróbuj śledzenia, o ile masz możliwość, a nuż widelec trafiło na ciemna masę i nie zrobi wipe...

Opublikowano

No na grubie z haka z plecaka jakiś debil to zrobił.

Jak to się robi?

Jadę zaraz na policje zgłosić bo telefon trochę wart był

Opublikowano

Zaloguj sie na konto google z komputera, i tam poszukaj ustawien i lokalizacja telefonu, kasowanie danych...

Edytowane przez Multis

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Lepiej powiedzcie czy znacie ten komis z linku z tej meganki?

Naciapane z Z2

Auto z myslowice gość oddał do komisu bo dach cieknie
W tej megance? To dzieki bo chciałem jechać ogladac. Wisze pifko

Naciapane z Z2

Żartowałem[emoji39]
Ty no to nie rób se jaj

Naciapane z Z2

Jechać, oglądać, brać! [emoji6]
Jade dzis na ok 15

Naciapane z Z2

Wyszło jak zawsze u handlarza... ;-)

Naciapane z Z2

Opublikowano

Lepiej powiedzcie czy znacie ten komis z linku z tej meganki?

Naciapane z Z2

Auto z myslowice gość oddał do komisu bo dach cieknie
W tej megance? To dzieki bo chciałem jechać ogladac. Wisze pifko

Naciapane z Z2

Żartowałem[emoji39]
Ty no to nie rób se jaj

Naciapane z Z2

Jechać, oglądać, brać! [emoji6]
Jade dzis na ok 15

Naciapane z Z2

Wyszło jak zawsze u handlarza... ;-)

Naciapane z Z2

Czyli?

Niemiec do dziś dzwoni silnika posłuchać [emoji6]

Jest zakup czy nie?

Edytowane przez pajda

Opublikowano

Dzień święty święcić...

43cf3a4a8b85a01f57d101da97407900.jpg

Także tego....

Psyyyyyyyyt...

Opublikowano

jak Wy możecie łoić browary ile tego trzeba wypić żeby się nadupcyć ? no chyba, że Wy degustatory jesteście :grin:

myk dziś na bogato Hennessy :blink:

Opublikowano

Carrington

Opublikowano

jak u Carringtonów

Opublikowano

jak Wy możecie łoić browary ile tego trzeba wypić żeby się nadupcyć ? no chyba, że Wy degustatory jesteście :grin:

myk dziś na bogato Hennessy :blink:

Alkoholik gawędziarz...

Psyyyyyt

Opublikowano

Lepiej powiedzcie czy znacie ten komis z linku z tej meganki?

Naciapane z Z2

Auto z myslowice gość oddał do komisu bo dach cieknie
W tej megance? To dzieki bo chciałem jechać ogladac. Wisze pifko

Naciapane z Z2

Żartowałem[emoji39]
Ty no to nie rób se jaj

Naciapane z Z2

Jechać, oglądać, brać! [emoji6]
Jade dzis na ok 15

Naciapane z Z2

Wyszło jak zawsze u handlarza... ;-)

Naciapane z Z2

Czyli?

Niemiec do dziś dzwoni silnika posłuchać [emoji6]

Jest zakup czy nie?

Niby igla ale jak powiedzialem ze biore auto de renault to nagle tu bylo malowane tu bylo malowane a czy trzeba to aso itd. A na placu u goscia lakiernia warsztat i myjnia.... Stwierdził ze możemy do aso najwyzej posiedzi wypije kawe i tyle z tego bedzie....

Naciapane z Z2

Kolejny ale brak skóry..

http://allegro.pl/show_item.php?item=6380054849

Ale 2.0

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Zaś to samo, nuda. :decayed: Tak się zastanawiam czego Wy szukacie? Czy jest już "taki" wóz w produkcji albo na świecie?

:facepalm::decayed:

A Tobie więcej ten lansowóz stoi jak jeździ - znowu stoi w Orzeszu :grin:

Pajda, widziałem dziś w komisie na przeciw myjni w Rybniku białego paska b7 w Rlinie - był mega :kox: Problem w tym że rok 2014 za 59999zl :grin:

taki problem to nie problem :wink:

Szacun... :notworthy:

Ktoś z klubu ? :grin::grin::grin:

PS.: Jak nie chcesz czekać to przewiń do 0:35 :decayed:

mm...pięknie poszedł...zapewne też bym tak zrobił.

...zresztą kiedyś się zdarzyło, ale to tuż przed pyskiem wyjechał :facepalm:

:hi:

Zaje..li mi dziś telefon w robocie i szlak mnie trafi

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka

...a wiadomość wysłałeś z telefonu :huh:

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.