Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki za dzisiejszego spota, jak zawsze udany - jako, że mam najszybsze auto -jestem pierwszy w domu :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krolu 10min pozniej i tez jestem w domu tylko, ze w Gliwicach :tongue4:

Opublikowano

Krolu 10min pozniej i tez jestem w domu tylko, ze w Gliwicach :tongue4:

Ja do Gliwic jadę 7 minut :decayed:

Opublikowano

Krolu 10min pozniej i tez jestem w domu tylko, ze w Gliwicach :tongue4:

Ja do Gliwic jadę 7 minut :decayed:

to moj rekord ale jak mialem Audi 80 7 min z pszczynskiej w SG do francuskiej SK

Opublikowano

Aha krolu zapomnialem dodac, ze stalem jeszcze 10min pod domem, a 7 min to chyba od momentu wjazdu na autostrade i zjazdu, bez remontow, bo najwiecej czasu zajmuje dostanie sie na autostrade :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

siema panowie, spocik udany jak zwykle , szkoda że frekwencja nie dopisała i tylko 25samochodów było :( :(

Aha krolu zapomnialem dodac, ze stalem jeszcze 10min pod domem, a 7 min to chyba od momentu wjazdu na autostrade i zjazdu, bez remontow, bo najwiecej czasu zajmuje dostanie sie na autostrade :thumbdown:

nie zapomnij , że jeszcze złapałeś kapcia , potem turbo padło i musiałeś wymienić na postoju i babcie przez pasy przeprowadzałeś :wink4:
Opublikowano

siema panowie, spocik udany jak zwykle , szkoda że frekwencja nie dopisała i tylko 25samochodów było :( :(

No to rzeczywiście nie wiele... :wink4:

Grill się udał? Ja niestety musiałem być w pracy! :disgust:

Opublikowano

siema panowie, spocik udany jak zwykle , szkoda że frekwencja nie dopisała i tylko 25samochodów było :( :(

Aha krolu zapomnialem dodac, ze stalem jeszcze 10min pod domem, a 7 min to chyba od momentu wjazdu na autostrade i zjazdu, bez remontow, bo najwiecej czasu zajmuje dostanie sie na autostrade :thumbdown:

nie zapomnij , że jeszcze złapałeś kapcia , potem turbo padło i musiałeś wymienić na postoju i babcie przez pasy przeprowadzałeś :wink4:

Juz o tym nie wspominalem, zeby nie dobic krola :)

siema panowie, spocik udany jak zwykle , szkoda że frekwencja nie dopisała i tylko 25samochodów było :( :(

No to rzeczywiście nie wiele... :wink4:

Grill się udał? Ja niestety musiałem być w pracy! :disgust:

Grill byl mega udany... w Mc Donaldzie :decayed:

Opublikowano

Witam wszystkich :hi:

siema panowie, spocik udany jak zwykle , szkoda że frekwencja nie dopisała i tylko 25samochodów było

Niestety nie moglem wczoraj dluzej zostac a szkoda

Grill byl mega udany... w Mc Donaldzie

To pewnie super smakowaly potrawy z "grilla" :tongue4:

Opublikowano

Musze przyznac, ze dobre i pikantne :>

Opublikowano

:hi:

siema panowie i panie [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 19:47_________________________________________________za niedługo będzie ogłszenie w "sprzedam" pokazane więc oglądaj a narazie http://moto.allegro.pl/item748199264_audi_a4_orginalne_niemieckie_felgi.html dla klubowiczów rabaty

Opublikowano

:hi:

siema panowie i panie [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 19:47_________________________________________________za niedługo będzie ogłszenie w "sprzedam" pokazane więc oglądaj a narazie http://moto.allegro.pl/item748199264_audi_a4_orginalne_niemieckie_felgi.html dla klubowiczów rabaty

A może by tak 10x0% :tongue4:

Opublikowano

:hi:

siema panowie i panie [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 19:47_________________________________________________za niedługo będzie ogłszenie w "sprzedam" pokazane więc oglądaj a narazie http://moto.allegro.pl/item748199264_audi_a4_orginalne_niemieckie_felgi.html dla klubowiczów rabaty

Zamieściłem w dziale "sprzedam"

Opublikowano

:hi:

siema panowie i panie [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 19:47_________________________________________________za niedługo będzie ogłszenie w "sprzedam" pokazane więc oglądaj a narazie http://moto.allegro.pl/item748199264_audi_a4_orginalne_niemieckie_felgi.html dla klubowiczów rabaty

txn krolu :good: :good: :good:

Zamieściłem w dziale "sprzedam"

Opublikowano

Maxito1981 jak ci się jeździ na 17ach? Co kupiłeś? Jakie masz gumy? :naughty:

Opublikowano

:hi:

sie ma panowie i panie [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 19:47_________________________________________________za niedługo będzie ogłoszenie w "sprzedam" pokazane więc oglądaj a nakazie http://moto.allegro.pl/item748199264_audi_a4_orginalne_niemieckie_felgi.html dla klubowiczów rabaty

A może by tak 10x0% :tongue4:

a czy ja wyglądam na instytucję charytatywna :kox::)

Opublikowano

:hi:

sie ma panowie i panie [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 19:47_________________________________________________za niedługo będzie ogłoszenie w "sprzedam" pokazane więc oglądaj a nakazie http://moto.allegro.pl/item748199264_audi_a4_orginalne_niemieckie_felgi.html dla klubowiczów rabaty

A może by tak 10x0% :tongue4:

a czy ja wyglądam na instytucję charytatywna :kox::)

nie..na bank :polew:

Opublikowano

Maxito1981 jak ci się jeździ na 17ach? Co kupiłeś? Jakie masz gumy? :naughty:

sie ma ziom

:hi:

235 45 17 powiem ci większej różnicy nie zuważyłem ale efekt na pewno o niebo lebszy niż na kołpakach :polew: :polew: :polew:

poważnie bardziej sie drogi trzyma nie wiem czy mi spalanie nie wzrosłol ale może to tylko złudzenie :cool1:

[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 22:46_________________________________________________tak ... tylko mamy kryzys :buhaha:

Opublikowano

Maxito1981 jak ci się jeździ na 17ach? Co kupiłeś? Jakie masz gumy? :naughty:

sie ma ziom

:hi:

235 45 17 powiem ci większej różnicy nie zuważyłem ale efekt na pewno o niebo lebszy niż na kołpakach :polew: :polew: :polew:

poważnie bardziej sie drogi trzyma nie wiem czy mi spalanie nie wzrosłol ale może to tylko złudzenie :cool1:

[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 22:46_________________________________________________tak ... tylko mamy kryzys :buhaha:

no wlasnie... dlatego10x0% :naughty:

Opublikowano

Jakby Max dał 10x0% to pewnie były by do tego jakieś * i coś jeszcze małym druczkiem :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.