Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

keżor spoko że fura już popyla chyba już tak nie będziesz popierda... bo następnym razem może być gorzej

ja dziś kupiłem zimówki ale jeszcze nie zakładam stare tak jak keżor i krolu radzą zostawię na ewentualne "utyliwowanie "

panowie mam taka propozycję co wy na jakbyśmy raz w msc jeździli na gościnne występy do innych chodzi mi biesko , kraków częstochowa tak w granicach do 150 km wokół nas, wtedy byśmysię jakoś zgadywali i razem wszyscy gdzieś jeżdzili jak wygląda na innych spotach to też miało by być w drugą stronę czyli oni do nas co wy na to???

jakoś wcześniej byś my ustalali gdzie i kedy jedziemy zawsze to by byó więcej autek z innych spotów i jeszcze jedn o trzeba pomyśleć jak rozprpgować nasz klub żeby nas było coraz więcej

Mi tn pomysl sie podoba i jestem za. Moze zrob jakas ankiet i wtedy sie zobaczy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

panowie mam taka propozycję co wy na jakbyśmy raz w msc jeździli na gościnne występy do innych chodzi mi biesko , kraków częstochowa tak w granicach do 150 km wokół nas, wtedy byśmysię jakoś zgadywali i razem wszyscy gdzieś jeżdzili jak wygląda na innych spotach to też miało by być w drugą stronę czyli oni do nas co wy na to??? :mysli:

jakoś wcześniej byś my ustalali gdzie i kedy jedziemy zawsze to by byó więcej autek z innych spotów i jeszcze jedn o trzeba pomyśleć jak rozprpgować nasz klub żeby nas było coraz więcej

Pomysł :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za :good: najlepiej polaczyc dwie ekipy K-ce i G-ce :)

no właśnie o to mi chodzi zbierzemy się kiedyś w kupe i wydrzemy grzieś razem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wyjazdami to jest dobry pomysł :good: nawet nie trzeba jechać "każdy swoim" , to zawsze taniej wyjdzie :mysli:

czemu razem nie lepiej jak będzie więcej autek no wiem wykosztowałeś się na naprawę ale narazie wybralibyśmy jakis bliski spot może jaką ankietę wrzucimy i zobaczymy co z tego wyjdzie co o tym myślisz :mysli:[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 19:57_________________________________________________

Jutro mozemy jechac do Czestochowy :>

no właśnie powiem ci nie wiem czy tak szybko damy rade zorganizowac ekipe narazie to tylko pomysł trzeba by jakąś ankietke pierdyknąć taką ogólną kto gdzie by chciał pojechać ale częstochowa nie głupi pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze przy obecnej pogodzie i ze wzgledu, ze niedziela jest juz jutro to pomysl nie wypali, ale za tydzien, dwa... Trzeba odpowiednio wczesniej zarzucic pomysl. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze przy obecnej pogodzie i ze wzgledu, ze niedziela jest juz jutro to pomysl nie wypali, ale za tydzien, dwa... Trzeba odpowiednio wczesniej zarzucic pomysl. :good:

właśnie o to chodzi ustalamy jakiś termin i jedziemy ja nie mówie co tydzień raz w msc gdzieś wypad zrobić to może być fajne

krola damy na szpice tempo będzie narzucał :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze przy obecnej pogodzie i ze wzgledu, ze niedziela jest juz jutro to pomysl nie wypali, ale za tydzien, dwa... Trzeba odpowiednio wczesniej zarzucic pomysl. :good:

właśnie o to chodzi ustalamy jakiś termin i jedziemy ja nie mówie co tydzień raz w msc gdzieś wypad zrobić to może być fajne

krola damy na szpice tempo będzie narzucał :polew:

Zdziwilbys sie, krola jest naprawde trudno czasami dogonic :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze przy obecnej pogodzie i ze wzgledu, ze niedziela jest juz jutro to pomysl nie wypali, ale za tydzien, dwa... Trzeba odpowiednio wczesniej zarzucic pomysl. :good:

właśnie o to chodzi ustalamy jakiś termin i jedziemy ja nie mówie co tydzień raz w msc gdzieś wypad zrobić to może być fajne

krola damy na szpice tempo będzie narzucał :polew:

Zdziwilbys sie, krola jest naprawde trudno czasami dogonic :kox:

może ma nos ukrytego i tylko tak gada że ma tylko 75 km

też przyszło mi do głowy że można też tak zrobić że moęmy się ugadać z jakimś spotem np nie wiem wrocław i spotykamy się gdzieś w połowie drogi i oni i my wtedy mamy jednakowa drogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak tylko uruchomie moje padlo to tez chetnie sie przejade na jakis spocik poza nasze granice :>

no i o to chodzi widze że nie tylko ja mam taką chętkę wydaje mi sie że jak zbierzemy katowice i gliwice to jakaś kupka nas będzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwilbys sie, krola jest naprawde trudno czasami dogonic :kox:

Czeste kolego :drinks: :drinks:

Ja jestem, za wspólnymi wyjazdami :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwilbys sie, krola jest naprawde trudno czasami dogonic :kox:

krolu ja cie juz dawno policzyłem 3 autka napewno z katowic by były z gliwic pewnie więcej na wtorkowym spocie

to obgadamy :naughty:

Czeste kolego :drinks: :drinks:

Ja jestem, za wspólnymi wyjazdami :good:

krolu ja cie juz dawno policzyłem 3 autka napewno z katowic by były z gliwic pewnie więcej na wtorkowym spocie to obgadamy :naughty:[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 20:36_________________________________________________dobra panowie pomyślcie o tych wyjazdach i zarzucimy jakiś temat ankietke zrobimy a ja znikam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wyjazdami to jest dobry pomysł :good: nawet nie trzeba jechać "każdy swoim" , to zawsze taniej wyjdzie :mysli:

A co zawory drogie :przebiegly::wink4:

Ale ze mnie wredniak :)

Mysle, ze przy obecnej pogodzie i ze wzgledu, ze niedziela jest juz jutro to pomysl nie wypali, ale za tydzien, dwa... Trzeba odpowiednio wczesniej zarzucic pomysl. :good:

właśnie o to chodzi ustalamy jakiś termin i jedziemy ja nie mówie co tydzień raz w msc gdzieś wypad zrobić to może być fajne

krola damy na szpice tempo będzie narzucał :polew:

Zdziwilbys sie, krola jest naprawde trudno czasami dogonic :kox:

Krolu nie puszcza gazu nawet przy zmianie biegu to wyrywa do przodu :> Ostatnio ktoś nawet coś pisał o podpatrywaniu techniki jazdy, uczyć się panowie uczyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu jak kiedys jechalismy sie scigac (nawet nie wiem gdzie), to dobrze musialem deptac zeby cie dogonic :) gregor to oczywista depnie i wszyscy sa pozamiatani :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: o świcie :)

pomysł jak najbardziej GIT więc jeśli nie będę w pracy to bardzo chętnie się wybiore gdzieś dalej :good:

Co do Krola to jest jak słysze wyznawcą 2 ważnych zasad: "nie ważne czym ważne jak" i "zapier.. trzeba umieć" :naughty:

Byłem wczoraj w Myszkowie i na trasie Myszków- Siewierz widziałem przepięknego dacha strzelonego przez Fiata Uno :shocked: Kierowcy nic się nie stało po za szokiem i stratą moralną z powodu zdewastowania pojazdu.. ale leciał pięknie tylko na końcu brakowało ludzi z tabliczkami 0-10 oceniającymi upadek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...