Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witacz gdzieś spitolił, ja czytam tylko, nie chce mi sie pisać :tongue4:

ale tak jak wspomniałem, spadam

to narazie spamowicze :)

a królu pewnie doda że odpada mu chrom z grilla bo tak mu to zapitala :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dobra , szybko piszemy zanim sie krolu odezwie , bo wygrywa ze mną 4 postami :disgust: , teraz już trzema :>

Opublikowano

Dobry wieczór :bry:

Widzę, że nieźle pojechaliście :oklaski: ze stronami...

Kanar pamiętaj, że Honda ma też we wtorki spoty :decayed:

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:

Uwaga - podczas pisania wysłano 2 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 00:09_________________________________________________

dobra , szybko piszemy zanim sie krolu odezwie , bo wygrywa ze mną 4 postami :disgust: , teraz już trzema :>

o to mi chodziło, żeby Cie przegonić :decayed:

Opublikowano

:polew: no dawaj dawaj bo mnie Max goni ;)

Tyyyyy chyba nie myślisz że bede jeszcze Hondzie stawiał browce?? no chyba że znaczki pościągają i 4 kółka przykleją to sie zastanowie widząc taką uległość :polew:

Opublikowano
  • Autor

o to mi chodziło, żeby Cie przegonić :decayed:

:ssij: , przynajmniej na technicznym jeszcze wygrywam :polew:
Opublikowano

o to mi chodziło, żeby Cie przegonić :decayed:

:ssij:

Keżor nie wysyłaj, bezsensownych postów :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

o to mi chodziło, żeby Cie przegonić :decayed:

:ssij:

Keżor nie wysyłaj, bezsensownych postów :gwizdanie:

już wyedytowałem :cool1:
Opublikowano

Witaj Krolu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Witaj Krolu :decayed:

dołączam sie do powitań :) już tylko 2 posty :buhaha:
Opublikowano

coś mi podpowiada że jak sie rano obudze to bedzie 110 stron i zobacze w nich wszystkie możliwe emoty :gwizdanie:

Opublikowano

No to dawaj :naughty:

Opublikowano

Na technicznym o 3 posty a tu ja wygrywam o 2 ;P [br]Dopisany: 19 Październik 2009, 00:15_________________________________________________idę coś gdzieś napisać :P żeby 70 wbić:D

Guru a Tobie tak jak na Gliwickich mówili... spadaj do newbie :naughty:

Opublikowano

Guru a Tobie tak jak na Gliwickich mówili... spadaj do newbie :naughty:

Jak byś mógł to byś sam poszedł co :tongue4:

Opublikowano

dobra Pany ja lece spać :hi: trzymcie sie ramy...

Opublikowano

Narazka :hi:

Opublikowano

Guru a Tobie tak jak na Gliwickich mówili... spadaj do newbie :naughty:

Jak byś mógł to byś sam poszedł co :tongue4:

nie po ch.j :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 19 Październik 2009, 00:18_________________________________________________Na razie :D

Opublikowano

Dobra pany ja też lece bo trzeba rano do roboty wstać

Na razie wszystkim :hi:

Opublikowano

No nie wierze w poludnie bylo 97 stron a teraz 107. 10 stron. Jak powiem kolega ze na spotach tyskie stawia to chyba kazdy kupi A4 :polew: Mam nadzieje ze we wtorek dluzej posiedzicie i bede mogl podjechac na chwile po pracy tak po 22?? Browary i alkohol zawsze otwieraja jezyk :>

Opublikowano
  • Autor

o 22 to pewnie będziemy w maku siedzieć :wink4:

ja też spadam spać bo trza rano do tych głupich Gliwic jechać :decayed:

narka wszystkim :papa:

Opublikowano

Moze byc i w maku nawet lepiej przynajmniej cieplo i jakiej kawy sie napije :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.