Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no niefartownie :kwasny:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a mnie jednak jutro nie będzie, ale te moje piwko odbierze Guruguru :polew:

Mój przyjazd też niestety stoi pod znakiem zapytania ale na 100 % będę wiedział dopiero jutro popołudniu :confused4:

Guru ale my Cie tu nie chcemy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Powiedział ten kogo wszędzie chcą :tongue4::wink4:

Opublikowano

Powiedział ten kogo wszędzie chcą :tongue4::wink4:

niedawno się o mnie bili, to chyba coś znaczy :decayed:

Opublikowano

Krolu bili się o ciebie bo ty z Gliwic jesteś to dlatego :naughty:

Opublikowano

Krolu bili się o ciebie bo ty z Gliwic jesteś to dlatego :naughty:

No czyli tam mnie chcą...

A teraz idę spać :hi:

Opublikowano

no ja też spadam :hi:

Opublikowano

Bo krolu jest z Gliwic "to widac, slychac i czuc" :polew:

Opublikowano

:bry: z rana

A BananaJoe w diesel-eSie niech mi tu nie kozaczy i nie cFaniakuje

koX jeden

będzie mi tu się wychwalał i bajki opowiadał

jak to mnie pogonił z Gliwickich

już ja mu w piątek zapodam skrzynkę bananów

tylko że wchłonie te banany jeden po drugim, ale nie ustami tylko drugim końcem układu pokarmowego,

AAAAAAAA a moje piwo to temu Bananojadowi z eSy dać

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a czy bedzie ktos miał dzisiaj VAG'a?

bo coś mnie irytuje spalanie, nie mogę zejść poniżej 8,5l

Opublikowano

:bry:

nie martw się ja nie schodzę poniżej 9 ;)

jak nie zapomne to wezme kabel tylko ktoś by musiał laptopa wziąć bo u mnie słabo z baterią :(

Opublikowano

zagadajcie z Banana-eSs-Menem to może za kolejne kilo bananów weźmie ze sobą laptop

ups laptop to RNS w jego eSieee

Opublikowano

Ojj Piterruś pogadamy potem... na skype :decayed:

A Kanar ty się nie przejmuj i nie bój... kogo nie ma dla tego nie ma browarów !!!!!!!!

nie ma mi weźmie ten a mi ten.... wiec kup tylko dla tych co się zapowiadają ....

A co do lapa to mam tam sterowniki z Viakenowego kabelka ale jak masz do swojego sterowniki na cd to mogę zabrać lapa :) i przebadać AVF-a :D

a pytanko masz tam FIS-a? skąd bierzesz ten odczyt 8,5 l ?

Opublikowano

Witam z rana :hi:

Opublikowano

Cześć, wpadniesz dziś ? :)

Opublikowano

a pytanko masz tam FIS-a? skąd bierzesz ten odczyt 8,5 l ?

średnia z całego baku i średnia z komputera wychodzi dokładnie taka sama

Opublikowano

To Krolu weź laptopa jakby mi bateria padła to sprawdzimy Twoim :)

Opublikowano

siema laleczki :polew:

ja mam przetwornice pradu wiec jak co to mozna podpiac i ladowac lapka w aucie :cool1:

marys888 nie dawaj im auta podpinac pod kompa, zawsze jak podpinaja to spuszczaja paliwo przez kabel do laptpa, raz mi tak zrobili i nie moglem odpalic, mowil ze uszczelka pod glowica, podjechalem na cpn zatankowalem za 10zl i odpalil, szczegolnie uwazaj na tego typka w granatowej S4 :polew: :polew:

kurcze ale sie ciesze na ta nasza 100 :kox:

Opublikowano

ja też mam granatowego avanta

Opublikowano

On ma S4 w dieslu :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.