Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jeszcze chyba jest Siano , ale on pewnie założył już zimówki i teraz mu szkoda na nich jeździć jak jest sucho , bo coś nie przyjeżdża :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Keżor weź ramczany bo ludzie pytali

Nom wez wyslalem Ci priva. Postaramn sie urwac wczesniej z pracy zeby sie na jakies foto zalapac :)

Opublikowano

Keżor weź ramczany bo ludzie pytali :good:

spadam na patrol nara

aleś slangiem zajechał dobre 3 minuty móżdżyłem że o ramki pod tabule chodzi :polew:

Opublikowano

siema panienki , możemy zrobić grubsze wyścigi , diesel vs benzin :decayed: to będziecie mieć pozamiatane .. miszka i Wolf :polew:

dobra ale Krolu z nami :polew:

Keżor weź ramczany bo ludzie pytali :good:

spadam na patrol nara

A dlaczego mam być z Wami? jak ja rasowy gnojowóz jestem... i nigdy diesli nie zdradzam nawet na paintballu jak wpier... dostają :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

dobra panowie , ja lece , do zo na spocie :wink4:

PS. auto po naprawie jeździ jeszcze szybciej niż jeździło :gwizdanie:

Opublikowano

to może dam Ci też moje do zepsucia co?? :naughty:

Opublikowano

siema misiu pysiu :decayed:

dobrze być w tej mocniejszej grupie :polew:

Dobrze, że też łapię się do tej mocniejszej grupy :naughty:

Chyba, że przyjadę moją poczciwą Toyotą Cariną E 2.0 GLI :wink4:

Opublikowano
Chyba, że przyjadę moją poczciwą Toyotą Cariną E 2.0 GLI

To moze kazdy przyjdzie inna bryka niz swoja a4 i zrobimy inny spot. Ja przyjade bmw 2.0 e36 kumpla :>

Opublikowano

to ja wezme 2.0d e46.. będąc wiernym dieslom : :wink4:

Opublikowano

ford KA - żony ...... tylko nie wiem czy dojedzie

Opublikowano
to ja wezme 2.0d e46.. będąc wiernym dieslom :

Chcialem takie kupic ale nie bylo nic ciekawego jak szukalem.

Opublikowano

Ja mam do wyboru jeszcze szmelcwagena tata pasek AJM.... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 13:46_________________________________________________W sumie to i tak bym pozostał najszybszy :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Krolu Ty nawet maluchem bys byl najszybszy :polew:

Opublikowano

Krolu Ty nawet maluchem bys byl najszybszy :polew:

jasne bo kierowca też się liczy :decayed:

Opublikowano

Swiete slowa dobry kierowca to podstawa :good:

Opublikowano

Swiete slowa dobry kierowca to podstawa :good:

:polew: :polew: :polew: :polew:to już wiem dlaczego wszyscy rezacie Swoje fury :polew: :polew: :polew: :polew:

ja tam jeżdżę serią

Opublikowano

hahah no co jak co ale jeśli mowa o serii to chyba tylko ja jeszcze jeżdżę zupełną serią :P :gwizdanie:

Opublikowano

OKAZJA !!!! Do sprzedania alu 15+oponki zimowe Kleber z lutego 2009 jak nowe cena 1100zł

Opublikowano

:bry:

:shocked: katowice widzę że macie kilka "kretów" z BeeMWuuu klab

Wytępić mi to zaraz

Krolu zrób coś z tymi dresami na tych katowickich

albo się nawrócą albo :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

Opublikowano

:bry:

:shocked: katowice widzę że macie kilka "kretów" z BeeMWuuu klab

Wytępić mi to zaraz

Krolu zrób coś z tymi dresami na tych katowickich

albo się nawrócą albo :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

mówisz o tym Miron coś tam ? bo Pelexa tu nigdzie nie widzę :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.