Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krolu o co Ci chodzi :mysli: :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

...............widzę Cie Krolu :gwizdanie:

Opublikowano

Krolu o co Ci chodzi :mysli: :mysli:

Bo ja nie kumam twojego poprzedniego postu...

...............widzę Cie Krolu :gwizdanie:

ja wiem, że Ty wszystko widzisz :notworthy: :notworthy: :notworthy: ale dziś masz siłkę więc luz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Krolu chodzi mi o to że przechwalają się co to za padlinami nie przyjadą

jeden pisze że e36 inny że e46

Ty chyba nie czytasz wszystkich postów

a jak czytasz to bez zrozumienia[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 17:22_________________________________________________Miron sprawdza kto chce kupić te jego 15" zima Kleber ALU

Opublikowano

jeeee no pojechał mi od dresiarzy.. :kwasny: oj się będziemy gniewać :D

Opublikowano

Krolu chodzi mi o to że przechwalają się co to za padlinami nie przyjadą

jeden pisze że e36 inny że e46

Ty chyba nie czytasz wszystkich postów

a jak czytasz to bez zrozumienia[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 17:22_________________________________________________Miron sprawdza kto chce kupić te jego 15" zima Kleber ALU

Aaaaaaaaaaaaaaa fakt nie skumałem....

Miron :kwiatek: :kwiatek: :rose:

Opublikowano

jeeee no pojechał mi od dresiarzy.. :kwasny: oj się będziemy gniewać :D

Piwa dla mnie nie dasz ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Krolu chodzi mi o to że przechwalają się co to za padlinami nie przyjadą

jeden pisze że e36 inny że e46

Ty chyba nie czytasz wszystkich postów

a jak czytasz to bez zrozumienia[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 17:22_________________________________________________Miron sprawdza kto chce kupić te jego 15" zima Kleber ALU

Aaaaaaaaaaaaaaa fakt nie skumałem....

To się nawet nie przyznawaj że nie skumałeś

bo wstyd mi za Ciebie[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 17:30_________________________________________________Teeeeeeeee Krolu a o co chodzi z tymi kwiatkami dla Mirona :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

jeeee no pojechał mi od dresiarzy.. :kwasny: oj się będziemy gniewać :D

Piwa dla mnie nie dasz ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Krolu chodzi mi o to że przechwalają się co to za padlinami nie przyjadą

jeden pisze że e36 inny że e46

Ty chyba nie czytasz wszystkich postów

a jak czytasz to bez zrozumienia[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 17:22_________________________________________________Miron sprawdza kto chce kupić te jego 15" zima Kleber ALU

Aaaaaaaaaaaaaaa fakt nie skumałem....

To się nawet nie przyznawaj że nie skumałeś

bo wstyd mi za Ciebie[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 17:30_________________________________________________Teeeeeeeee Krolu a o co chodzi z tymi kwiatkami dla Mirona :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

no na przeprosiny bo pojechałem mu od beemkowców... ;(

Opublikowano

Krolu jak sobie kupię 535d to dopiero będziesz mnie przepraszał :decayed:

Opublikowano

To podaj od razu ten nr. konta :decayed:

Opublikowano

Dzieki za dzisiaj bylo spoko tylko troche zimno. Musimy sie szybciej przenosic do maka. Setna strona oblana :decayed:

Opublikowano

Siemka. Ja niestety nie mogłem podjechać. Ile autek było ? pzdr

Opublikowano
  • Autor

siema, no spocik bardzo ok :good: autek sporo :naughty:

a tymczasem ide spać , bo o 8ej musze być w Gliwicach :disgust: narka :papa:

Opublikowano

siemka

ja wracajac zapomnialem, że już nie ma zjazdu z autobany na Witosa i wylądowałem w Chorzowie, spoko spot Kanarowi sie upiekło, że prawie nikt nie pił - przywieź za tydzien chętni walne bronxa :decayed:

Stanley byla równa dyszka :good:

to co pracujemy nad kolejną stówką...do sylwestra musi pęknąć :bicz: :bicz: :bicz:

Opublikowano

no zostało tego na następny zlot spokojnie bo leżało i nikt nie brał.. ale to się nie zgubi :naughty:

Opublikowano

Jak tu pic jak pozniej trzeba jakos wrocic do domu :confused4:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

ja wracajac zapomnialem, że już nie ma zjazdu z autobany na Witosa i wylądowałem w Chorzowie

tak sie właśnie zastanawiałem kaj lecisz :gwizdanie: ale kto bogatemu zabroni jechać na 1000lecie przez chorzów :polew:
Opublikowano

:bry: było brać po jednym do domu :decayed:

Ja próbowałem Maxa dogonić ale nieźle musiał nadepnąć skoro ja mojego zbutowałem i mimo tego go nie dogoniłem :rolleyes:

Opublikowano

:hi::ON::bicz2::polew:

patrząc po wczorajszym spocie to ten klub sie powinien nazywać A4 diesel klub...

Opublikowano

Witam :hi:

Taka teraz moda Miszka na diesla i te ceny benzyny..

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.