Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no zostało parę puszek więc jeśli ładnie poprosicie to sie pojawie z nimi na forum :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

Opublikowano

:bry: wszystkim.

Cos dziś słabo Panowie ze spamowaniem... :wink4:

Opublikowano

:bry: wszystkim.

Cos dziś słabo Panowie ze spamowaniem... :wink4:

BO jeszcze nikt się nie zdeklarował kto stawia browary na 200 stronę

Opublikowano

:bry: wszystkim.

Cos dziś słabo Panowie ze spamowaniem... :wink4:

BO jeszcze nikt się nie zdeklarował kto stawia browary na 200 stronę

Komu "stuknie" dwieście ten stawia... :gwizdanie: :good:

Opublikowano

:bry: wszystkim.

Cos dziś słabo Panowie ze spamowaniem... :wink4:

BO jeszcze nikt się nie zdeklarował kto stawia browary na 200 stronę

Komu "stuknie" dwieście ten stawia... :gwizdanie: :good:

To wszyscy przestana pisać... :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Do 200 strony jeszcze daleko... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:bry: wszystkim.

Cos dziś słabo Panowie ze spamowaniem... :wink4:

BO jeszcze nikt się nie zdeklarował kto stawia browary na 200 stronę

Komu "stuknie" dwieście ten stawia... :gwizdanie: :good:

To wszyscy przestana pisać... :gwizdanie: :gwizdanie:

Spokojnie spokojnie

ale panowie słabą pamięć macie albo nie dokładnie czytaliście ten wątek :cool1:

Bo jak sobie dobrze przypominam to chyba Keżor się na dwie setki zdeklarował z :drunk:

Opublikowano

:siema:

wybiera się ktoś jutro na Gliwice??

Opublikowano

:siema:

wybiera się ktoś jutro na Gliwice??

Jeżeli założyć, że ja jestem z Katowic, to tak ja się tam wybieram... jak co tydzień :gwizdanie:

Opublikowano

a jedziesz wcześniej na uczelnie czy nie?? :>

Opublikowano

nie w wiatki mam same wyklady :gwizdanie: a na to jestem za dobry :decayed: :decayed:

Opublikowano

a jaka byłaby wasza reakcja http://www.youtube.com/watch?v=EvDyeonYaKs&feature=rec-HM-fresh+div :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

łożeszty :notworthy:

ja bym jej zrobił "stopkę" aby mogła wejść wyżej :naughty:

a pożniej może się na mnie rzucać :polew:

Opublikowano

:siema:

wybiera się ktoś jutro na Gliwice??

wyślij mi nr na pw to sie zdzwonimy ale ja jade naszpicy bo nie chce mi sie zapierd...[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 16:59_________________________________________________ :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1:

ale jestem dziś wk...ony [br]Dopisany: 22 Październik 2009, 17:02_________________________________________________

a jaka byłaby wasza reakcja http://www.youtube.com/watch?v=EvDyeonYaKs&feature=rec-HM-fresh+div :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

nice troche mnie to rozbawiło

Opublikowano

Maxito to masz coś jeszcze

Bezcenne...

office - 390 zl

windows - 500 zl

zdziwienie policji ze masz orginalne oprogramowanie - bezcenne[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 17:39_________________________________________________a badajcie ten klip

[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 17:43_________________________________________________a tego "luja" znacie?

http://www.youtube.com/watch?v=pfUFYtXNN0A&feature=fvw

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.