Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:OMG: chyba jeszcze za mało wypiłem.. albo za dużo i widzę to co widzę :blink:

a co widzisz ? ? ? :sex: :sex:

Stanley bo wklejasz takie foty jak wczoraj i później człowiek zakręcony chodzi :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:OMG: chyba jeszcze za mało wypiłem.. albo za dużo i widzę to co widzę :blink:

a co widzisz ? ? ? :sex: :sex:

Stanley bo wklejasz takie foty jak wczoraj i później człowiek zakręcony chodzi :kox:

po tobie się tego nie spodziewałem

Mówiłeś przecież ostatnio,że podobaja Ci się chłopcy :tongue4:

Opublikowano

:OMG: chyba jeszcze za mało wypiłem.. albo za dużo i widzę to co widzę :blink:

a co widzisz ? ? ? :sex: :sex:

Stanley bo wklejasz takie foty jak wczoraj i później człowiek zakręcony chodzi :kox:

po tobie się tego nie spodziewałem

Mówiłeś przecież ostatnio,że podobaja Ci się chłopcy :tongue4:

Ty najbardziej z całych katowickich :kwiatek:

Opublikowano

Miszka :shocked:

Co Ty bierzesz ?

lepiej bierz połowę dawki :tongue4:

:polew:

PS. się uśmiałem

Opublikowano

smiech to zdrowie :polew: :polew:

Opublikowano

jutro zapowiada się "odiodowanie" wnętrza

do zoba we wtorek :>

Opublikowano

no i na nastepnym spocie bedzie o polowe mniej wiary.....

albo i wiecej :polew:

Opublikowano

:hi:

panowie idziecie gdzieś oglądać walkę stulecia ? ? ? ja bym się chętnie gdzieś wybrał to zobaczyć

Opublikowano

good idea Miszka... :good: może byc klubowo jak nie to ja na pewno się gdzieś wybiorę :)

Opublikowano

no mozna by gdzies wyskoczyc, pytanie gdzie(zeby miejsca byly) bo na takie wydazenia to zazwyczaj ludzie uderzaja w knajpy,

narazie spadam pomysle na temat miejscowki, tez cos pomysl Krolu i reszta tez jak chce

I will back :lol1:[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 10:54_________________________________________________troche mi się nudziło i wysłałem info o spocie wyjazdowym do innych spotowcow z okolic cze-wy, a mianowicie, Klobucka, Wielunia, Skierniewic, Tomaszowa i Łodzi...moze co z tego wypali, mam nadzieje ze Maxito nie bedziesz zły :cool1:

Opublikowano

Ty myśl nad tą knajpą :gwizdanie:

Opublikowano

Ty myśl nad tą knajpą :gwizdanie:

myslalem nad parkiem chorzowskim ale nie wiem czy tam bedzie szansa, np w róży czy cos takiego

Opublikowano

Ty myśl nad tą knajpą :gwizdanie:

myslalem nad parkiem chorzowskim ale nie wiem czy tam bedzie szansa, np w róży czy cos takiego

może byc ktos jeszcze chętny ?

Opublikowano

ja odpadam.. byłem sprawdzić swoją kondycję, przebiegłem kilometr i wyplułem płuca prawie a nogi mam jak z waty.. na szczęście zanabyłem już zestaw regeneracyjny (chipsy+ browar) i zaraz rozwale się przed TV :naughty: coś tu cicho dziś przez cały dzień :chytry:

PS. Miszka dziś wytrzeźwiałem i dalej widzę to samo co wczoraj :polew::blink: ide sie napić..

Opublikowano

zastanawiam się na listwami w środku, bo ta od strony kierowcy jest pokiereszowana.. co prawda myślałem nad folią.. no aleeee :przebiegly:

Opublikowano

kurna ale przeciągają to rozpoczęcie walki, Adamek czy Gołota...

Opublikowano

pfffffffffffffffffffffff już po nie mam pytań :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

no co zrobić.. Endrju ma już swoje lata i nie odrobił zadania domowego.

Opublikowano

szkoda synka, dostal łomot, ale za to Adamek :good: skosił Andrzejka[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 22:58_________________________________________________ :hi: z rańca

a tu taka cisza od wczoraj...wszyscy rezają furki ? ? ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.