Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: z wieczora

mam tyle roboty ostatnio że nawet na forum nie mam kiedy wpadać ;( o zrobieniu czegokolwiek przy aucie to nie mam nawet co marzyć..

ale mam nowe pytanie.. czasem jak wyłączam silnik to piszczy z okolicy zegarów tak jakby mi chciał coś powiedzieć - niestety go nie rozumiem jeszcze. Wiecie o co mu chodzi?? i uprzedzam ewentalne pytanie nie chodzi o zapalone światła :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: z wieczora

mam tyle roboty ostatnio że nawet na forum nie mam kiedy wpadać ;( o zrobieniu czegokolwiek przy aucie to nie mam nawet co marzyć..

ale mam nowe pytanie.. czasem jak wyłączam silnik to piszczy z okolicy zegarów tak jakby mi chciał coś powiedzieć - niestety go nie rozumiem jeszcze. Wiecie o co mu chodzi?? i uprzedzam ewentalne pytanie nie chodzi o zapalone światła :mysli:

uszczelka pod głowicą :polew: :polew: :polew:

rury no takie, takie grube

Opublikowano

:hi: z wieczora

mam tyle roboty ostatnio że nawet na forum nie mam kiedy wpadać ;( o zrobieniu czegokolwiek przy aucie to nie mam nawet co marzyć..

ale mam nowe pytanie.. czasem jak wyłączam silnik to piszczy z okolicy zegarów tak jakby mi chciał coś powiedzieć - niestety go nie rozumiem jeszcze. Wiecie o co mu chodzi?? i uprzedzam ewentalne pytanie nie chodzi o zapalone światła :mysli:

uszczelka pod głowicą :polew: :polew: :polew:

rury no takie, takie grube

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Mi piszczy jak się zapala rezerwa... :gwizdanie:

napisz na technicznym tu Ci nikt nie pomoże... :confused4:

Opublikowano

Mi piszczy jak się zapala rezerwa... :gwizdanie:

napisz na technicznym tu Ci nikt nie pomoże... :confused4:

jak to przecież napisałem

Opublikowano

Kanar podłącz do Vaga jak piszczy kontrolka to vag na pewno to wie a z nim łatwiej się dogadać...

Opublikowano

no właśnie dźwięk taki jak przy kontrolce rezerwy, VAG nic nie pokazuje, i dzieje się tak tylko od czasu do czasu..

Nie Miszka to nie uszczelka moja jest OK sprawdzałem przedwczoraj - wyjąłem, wyczyściłem, polepiłem te dziury siliconem NIE MA PRAWA NIC ZŁEGO SIE Z NIĄ DZIAĆ :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

witam

cytat z Gliwic jednego rzekomo z naszych ziomków

"

ku**a jaka patologia na tych Katowickich... już tam nie jeżdżę... Idę spać"

którz to taki :mysli:

:bicz: :bicz: :bicz: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano
  • Autor

witam

cytat z Gliwic jednego rzekomo z naszych ziomków

"

ku**a jaka patologia na tych Katowickich... już tam nie jeżdżę... Idę spać"

którz to taki :mysli:

:bicz: :bicz: :bicz: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

no właśnie , jaka patologia?? :zyzol::banan3::ad::grzywa::pleasantry::nose::hahaha::travolta::piroman::boobs::sex::bag:

widzisz tu gdzieś Krolu patologie?? :banned:

Opublikowano

witam

cytat z Gliwic jednego rzekomo z naszych ziomków

"

ku**a jaka patologia na tych Katowickich... już tam nie jeżdżę... Idę spać"

którz to taki :mysli:

:bicz: :bicz: :bicz: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

no właśnie , jaka patologia?? :zyzol::banan3::ad::grzywa::pleasantry::nose::hahaha::travolta::piroman::boobs::sex::bag:

widzisz tu gdzieś Krolu patologie?? :banned:

:hi:

jaki patos jaki patos, Krolu nie igraj ze śmiercią :baseball:

ps kto ciśnie dzis do tych leszczy na Gliwice ? ? ?

Opublikowano

:bry: wszystkim.

Opublikowano

:bry: wszystkim.

DO :bry:

Opublikowano

qr** ze mnie się śmieją a sami na katowickich newbie robią :naughty:

Opublikowano

ps kto ciśnie dzis do tych leszczy na Gliwice ? ? ?

:polew::tongue4:

Opublikowano

ps kto ciśnie dzis do tych leszczy na Gliwice ? ? ?

:polew::tongue4:

O...cześć :gwizdanie:

Opublikowano

ps kto ciśnie dzis do tych leszczy na Gliwice ? ? ?

:polew::tongue4:

O...cześć :gwizdanie:

cześć :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Październik 2009, 09:50_________________________________________________narazie nie zamkne Wam wątku :polew:

Opublikowano

Miszka ja sobie tak myślę, czy jednak nie przyjdziesz po mnie :tongue4: :tongue4: :tongue4:

nie chce mi się tam jechać :decayed: ale jak mogę mieć szofera to inna sprawa :decayed:

Opublikowano

Miszka ja sobie tak myślę, czy jednak nie przyjdziesz po mnie :tongue4: :tongue4: :tongue4:

nie chce mi się tam jechać :decayed: ale jak mogę mieć szofera to inna sprawa :decayed:

:hi:

Krolu weź jakiegoś szczyla z katowickich na szofera niech Cię przywiezie do nas

przecież łaski Ci nie zrobi

Przynajmniej jak będzie Twoim szoferem to :baseball: nie dostanie

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Miszka ja sobie tak myślę, czy jednak nie przyjdziesz po mnie :tongue4: :tongue4: :tongue4:

nie chce mi się tam jechać :decayed: ale jak mogę mieć szofera to inna sprawa :decayed:

:hi:

Krolu weź jakiegoś szczyla z katowickich na szofera niech Cię przywiezie do nas

przecież łaski Ci nie zrobi

Przynajmniej jak będzie Twoim szoferem to :baseball: nie dostanie

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

też tak myślę, to Miszka niech Ci będzie możesz mnie zawieźć, być po mnie o 18:00 dostosuj sobie do tego plan dnia ..

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Miszka poszedł z Krolem

kratkę będą demontować

prawie jak w autoryzowanym serwisie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.