Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ha ha no mam tego spory zapas to sie jutro wyżyje :wink4:

czytam właśnie na temat zmiany lamp na zespolone.. :shocked: za 2 wtyczki 100zł?? nieźle..

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ha ha no mam tego spory zapas to sie jutro wyżyje :wink4:

czytam właśnie na temat zmiany lamp na zespolone.. :shocked: za 2 wtyczki 100zł?? nieźle..

nie nie one kosztuja w ASO w Kato 24zl szt a piny z kostki iso 2 szt 4 zl, w serwisie jeden pin 8zl, wiec w aso tylko kostki a piny w elektronicznym

Opublikowano

a 50zł za dwie wtyczki bez pinów no to luz.. :gwizdanie:

zaczynam tęsknić za polonezem, tam mi sie nie opłacało na szrot jechać bo nowe części były w tej samej cenie :polew:

Opublikowano

Ja w moim polonezie prze dwa lata wymienilem raz olej, raz świece i dwa razy filtr powietrza. Zamknąłem się w kwocie 200 zł.

Opublikowano

ha ha no mam tego spory zapas to sie jutro wyżyje :wink4:

czytam właśnie na temat zmiany lamp na zespolone.. :shocked: za 2 wtyczki 100zł?? nieźle..

nie nie one kosztuja w ASO w Kato 24zl szt a piny z kostki iso 2 szt 4 zl, w serwisie jeden pin 8zl, wiec w aso tylko kostki a piny w elektronicznym

Ja kupowalem w Gliwicach te piny po 10gr za sztuke w elektorniku :decayed:

I nikt nie ma pakietu taboret :polew:

Opublikowano
  • Autor

nara wszystkim :hi:

Opublikowano

Narazie :hi:

Opublikowano

Witam z rana :hi:

Ja dopiero teraz dotarlem do domu po nocy w pracy i ide w kime. Dzialo sie cos ciekawego jak pojechlem... :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

sie mata z zimnego rana :kox:

Opublikowano
:bry: Jaka tam pogoda w Katowicach bo u nas prawie biało :)
Opublikowano

:bry: Jaka tam pogoda w Katowicach bo u nas prawie biało :)

Tutaj jak zawsze- za***iście :decayed:

Opublikowano

Bardzo wymijająca odpowiedź :wink4:

Opublikowano

Bardzo wymijająca odpowiedź :wink4:

Wcale nie pomyśl sobie jak byś chciał, żeby było - to tak u nas jest...

a jak nie masz wyobraźni to zobacz filmik "pewnego zimowego dnia"

http://www.filmiki.jeja.pl/6551,globalne-ocieplenie.html

Opublikowano

bo nad Katowicami zawsze świeci słońce.. :decayed:

dziś z 6 razy sie o mało rozwaliłem w drodze do pracy :kwasny:

przedni napęd to ZUOOOOO

Opublikowano

:siema:

Krolu nie poradzisz sobie sam ? :decayed:

Przez ciebie tez sobie sprawdze z ciekawosci jaki ja mam kat :>

Opublikowano

:siema:

Krolu nie poradzisz sobie sam ? :decayed:

Przez ciebie tez sobie sprawdze z ciekawosci jaki ja mam kat :>

nie ciężko będzie mi pchać i ustawiać to koło z rozrządu na miejscu... :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 10:28_________________________________________________a tak się bawią hondy na spotach:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

z ranca jechalem do Gliwic a tam mega korek, odbilem na zabrze- patos, nawtorka przez przyszowice bylo GIT do momentu odbitki na bojków....1,5h = 2 km, jakies pytania jeszcze ? ? ?

a oni chcą żeby na spocisze do nich śmigać :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
a tak się bawią hondy na spotach:

a tak sie bawia maniacy BMW na zlotach :decayed:

Opublikowano

Panowie :

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t10913.0.html;highlight=kat+wtrysk%C3%B3w

kto pierwszy???

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

jak nikt to ELYTA SG się za to zabierze :decayed:

ja nie wiem mi pali dobrze :polew: a tak na serio to zmiana świec pomogła znacznie :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.