Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i ja również :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam wszystkich.

Chcialem zapytac czy jest ktos w stanie odczytac zmienny kod (PIN) z immo z A4, B6 rok 2002.

Moje gg: 5148879, [email protected]

Opublikowano

ja tez bym sie pisal jakby cos na te jezdzenie tym bolidem

Opublikowano

To Katowice coś zorganizują a Gliwice się dołącza;P

Opublikowano

To Katowice coś zorganizują a Gliwice się dołącza;P

spoko bedzie milo ze sie cos bedzie dzialo na SK :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

qrde znów mam problemy z odpaleniem.. a dzieje sie tak chyba zawsze jak jest mokro ;(

KROLUUUUUUU umiesz już ten kąt ustawić?? :gwizdanie:

Opublikowano

qrde znów mam problemy z odpaleniem.. a dzieje sie tak chyba zawsze jak jest mokro ;(

KROLUUUUUUU umiesz już ten kąt ustawić?? :gwizdanie:

umiem ale to musisz z Piterrą gadać...

Opublikowano
  • Autor

fajny avatar krolu :decayed:

Opublikowano

fajny avatar krolu :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi:

padam na pysk

:notworthy:

jutro ciężki dzień w pracy :naughty:[br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 23:43_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 23:47_________________________________________________kur** Ten czego tu szuka

Opublikowano

Ty sie na temat pracy nie wypowiadaj lepiej.. bo chciałbym mieć taki dzień żeby pracować 4h a nie 16 :tongue4:

Krolu avatar jest w pyte pyt :slina:

Opublikowano

:hi:

z rana

Opublikowano

:hi: hej ho

bylem dzis na 2 zlomowcach i gdy na moje pytanie o wtyczk pokazali mi worek 3m x 1,5m z tekstem ''poszukaj sobie'' stwierdzilem ze pojade po nowe, w aso w gliwicach dalem 26 zl za sztuke. Jeszcze tylko piny i silniczkii bedzie komplet :)

Opublikowano

:hi: hej ho

bylem dzis na 2 zlomowcach i gdy na moje pytanie o wtyczk pokazali mi worek 3m x 1,5m z tekstem ''poszukaj sobie'' stwierdzilem ze pojade po nowe, w aso w gliwicach dalem 26 zl za sztuke. Jeszcze tylko piny i silniczkii bedzie komplet :)

:good: :good: :good:

Opublikowano

Siema :hi:[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 12:30_________________________________________________Krolu cos ci stoi :polew:

Opublikowano

:hi:

no i chu* chciałem...naprawdę chciałem dziś popracować ale się nie da :polew: :polew: więc fajrant :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

no i chu* chciałem...naprawdę chciałem dziś popracować ale się nie da :polew: :polew: więc fajrant :gwizdanie: :gwizdanie:

Ale z ciebie pracuś widzę się robi powoli :decayed:

Opublikowano

:hi:

no i chu* chciałem...naprawdę chciałem dziś popracować ale się nie da :polew: :polew: więc fajrant :gwizdanie: :gwizdanie:

Ale z ciebie pracuś widzę się robi powoli :decayed:

pisz po Polsku...przecież to Twoej zdanie nie trzyma się ani kupy ani d*py :polew:

Opublikowano

:hi:

no i chu* chciałem...naprawdę chciałem dziś popracować ale się nie da :polew: :polew: więc fajrant :gwizdanie: :gwizdanie:

Ale z ciebie pracuś widzę się robi powoli :decayed:

pisz po Polsku...przecież to Twoej zdanie nie trzyma się ani kupy ani d*py :polew:

Polonista zasrany się znalazł :tongue4::wink4:

Ps. Uczyłem się od najlepsze........ :gwizdanie:

Opublikowano

tak tak idz już stąd :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.