Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Max :polew: :polew: :polew: Krolu :notworthy:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Max :polew: :polew: :polew: Krolu :notworthy:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

nici z tajemnicy hehehehehe :polew:

Opublikowano

A moze to wina kierowcy :gwizdanie:

Opublikowano

A moze to wina kierowcy :gwizdanie:

ciiiiii :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no spocik fajny :) Krolu , opowiedz jeszcze o wyścigu ze mną :tongue4:

Opublikowano

no spocik fajny :) Krolu , opowiedz jeszcze o wyścigu ze mną :tongue4:

hmm no tak w skrócie to ja byłem w połowie a ty już jechałeś z powrotem ....

Opublikowano

no spocik fajny :) Krolu , opowiedz jeszcze o wyścigu ze mną :tongue4:

hmm no tak w skrócie to ja byłem w połowie a ty już jechałeś z powrotem ....

ee krolu przeciez raz wygrales :naughty:

Opublikowano

no spocik fajny :) Krolu , opowiedz jeszcze o wyścigu ze mną :tongue4:

hmm no tak w skrócie to ja byłem w połowie a ty już jechałeś z powrotem ....

ee krolu przeciez raz wygrales :naughty:

no to wtedy ja jechałem autem keżora- wniosek obaj kierowcy na poziomie różnica tylko w autach :cool1: :cool1:

Opublikowano
  • Autor

różnica tylko w autach :cool1: :cool1:

niewielka zapomniałeś dodać :wink4:
Opublikowano

różnica tylko w autach :cool1: :cool1:

niewielka zapomniałeś dodać :wink4:

no fakt ja miałem znaczek z eSy - Ty nie [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 00:07_________________________________________________a i dzięki za termostat.. :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

ja znikam spać bo jutro na 7 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

3mta sie ;)

Opublikowano
  • Autor

no ja też spadam , 3mcie sie , Krolu , musimy sie zgadać z tymi filmikami co byś coś zmontował ciekawego :gwizdanie:

Opublikowano

no ja też spadam , 3mcie sie , Krolu , musimy sie zgadać z tymi filmikami co byś coś zmontował ciekawego :gwizdanie:

ok ja tez lece dobranoc :):hi:

Opublikowano

tez zmykam trzymajcie sie

Opublikowano

:hi:

widzę, że wczoraj ciekawie było...a gdzie żeśta się wyścigowali ?

Krolu :good: choć wcalę się nie dziwię bo jak jechaliśmy do Czewy objechałem Dimana :polew: - on później mówił, że niby z 2 -ki ruszał itp :polew:

Podsumowując - B5 jest najlepsze pod każdym względem :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 10:42_________________________________________________ścigaliśmy się na parkingu podziemnym na 150 metrów ale już na tym dystansie robiłem go o 2 długości :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Max oglądałęm ostatnio teledysk i pojawia się tam taki dziwny przedmiot w 39 sek (spada z nieba)

nie wiesz co to ?

Opublikowano

Witam Katowice z rana :hi:

Ja wiem co to jest :decayed:[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 11:16_________________________________________________Max podpowiem ci, zaczyna sie na litere "K" :polew:

Opublikowano

Witam Katowice z rana :hi:

Ja wiem co to jest :decayed:[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 11:16_________________________________________________Max podpowiem ci, zaczyna sie na litere "K" :polew:

:hi:

Czester nie podpowiadaj bo to nie kompakt dysk :polew:...i co z tymi fotkami co robileś w Czewie ? ja bym prosił o jakąś kasete tfu tzn płytę ze zdjęciami i filmikami... :naughty:

A po tym teledysku przynajmniej wiadomo na jaki rynek były b7-ki robione

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.