Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

pajda dzięki za info

stanley myślałem nad... fiatem bravo w okolicach 2010r, ewentualnie golf 6 :naughty:

Edytowane przez Radeksc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

okolice 25 tys. Wiem, że z golfem w tej cenie sie nie poszaleje, dlatego bardziej wole bravo, bo i silnikowo lepiej ( 1.6 lub 2.0 multijet i skrzynia 6 w porównaniu do 2.0 TDI 110KM 5b ) a i części i wszystko inne tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okolice 25 tys. Wiem, że z golfem w tej cenie sie nie poszaleje, dlatego bardziej wole bravo, bo i silnikowo lepiej ( 1.6 lub 2.0 multijet i skrzynia 6 w porównaniu do 2.0 TDI 110KM 5b ) a i części i wszystko inne tańsze.

a golf 1,6 tdi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od biedy mógłby być, choć wolałbym 2.0 ( robi się go na ~170KM, tylko nie wiem co na to sprzęgło, bo jest mniejsze niż w 6b, pewnie będzie problem ). We fiacie siedzi pancerne 240mm, z 2.0 robi sie ponad 200 i ponad 400NM z 1.6 150/360. Kusi mnie to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Poleca ktoś jakiegoś elektrozorda, który bezproblemowo wrzuci Seo Perfect Can do A4 B7? Słyszałem coś o magiku z okolic Rybnika, ale to niepotwierdzone info :P
Fajnie jakby też dał radę zmienić położenie wejścia OBD i jakiś może patencik od siebie. Tak żebym mógł spać w miarę spokojnie w nocy :D
Dzięki za info z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Poleca ktoś jakiegoś elektrozorda, który bezproblemowo wrzuci Seo Perfect Can do A4 B7? Słyszałem coś o magiku z okolic Rybnika, ale to niepotwierdzone info [emoji14]

Fajnie jakby też dał radę zmienić położenie wejścia OBD i jakiś może patencik od siebie. Tak żebym mógł spać w miarę spokojnie w nocy :D

Dzięki za info z góry

Mam kogoś ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bose w be5 nie gra...seria głośniki w be6 lepiej grają. Chcesz, aby ładniej grało?? Kup lepsze głośniki, większe na przód i tył, jakąś jednostkę "napędową" i już będzie lepiej grać. No ale to Twój wybór, a emblematy "bose" możesz se dokupić.

Bulczas w jednej z b5 mial ori bose i gralo to duzo lepiej od serii, niewiem jaki jest koszt tego wiec niewiem czy jest to oplacalne

...czytej ze zrozumieniem...wyjustuję Ci to i "pokolruję" w dwóch innych barwach. :facepalm::decayed:

:hi:

...psssyt po robocie :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Co do bose to w b5 grało nawet fajnie, a przede wszystkim czysto i głośno. Mimo to bez fabrycznego bose założyłbym jakąś skrzynkę ze wzmacniaczem do bagażnika i to gra przyzwoicie.

Jutro rano wita mnie ekipa z Newcastle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okolice 25 tys. Wiem, że z golfem w tej cenie sie nie poszaleje, dlatego bardziej wole bravo, bo i silnikowo lepiej ( 1.6 lub 2.0 multijet i skrzynia 6 w porównaniu do 2.0 TDI 110KM 5b ) a i części i wszystko inne tańsze.

Za 25 to ty Golfa MK6 nie kupisz ;) To dolna granica kwotowa za zdrowe MK5

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...