Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Rafał87 jak najbardziej by mi pasowalo sie tam ustawic:) daj znac o ktorej. i prosil bym zeby sie niesmiac z mojej niuni bo jeszcze trzeba troche pracy w nia wlozyc aby wygladala tak jak nalezy:P

To może być o 18:45 oki?? Jeśli masz kołpaki albo czarną stal to nie będziemy się śmiać, jeśli alu to nawet nie przyjeżdżaj :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

okazja :polew:

1zSKK9.jpg

tak samo wygląda jak Twoja 2 tyg przed tym jak ja kupiłeś :polew:

moja była złożona prze niemieckie ręce, ruskie nie miały z nią nic wspólnego :decayed:

miały miały ja kupowałem swoją od tego samego gościa co TY

Pucek wybierasz sie do Kato jutro ?

ja kupowałem od niemieckiego emeryta :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok bede stal na parkingu kolo maka chyba wiecej miejsca niz przy shellu, niestety mam alusy i jeszcze gwintowana zawieche wiec bedziecie miec niezla beke ze mnie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, nie chce nic mówić ale chyba stawiasz na 300 decayed

No niech będzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, nie chce nic mówić ale chyba stawiasz na 300 :decayed:

:polew: :polew: :polew: to razem z kolegą stawiacie Gorole :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 23:05_________________________________________________tylko uważajcie bo na granicy trzepią :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

gratulacje otwarcia kolejnej 100 znaczy 200 setki

jakoś poleciało

z tego co przypominam sobie to na 200 stawia chyba założyciel wątku czyli szanowny prezes Keżor

poprawcie mnie jak się mylę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxito, Ty stara dupo, weź sie zainteresuj tym wątpiem o częstochowie :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilke mnie nie było a tu już 200... :naughty: Chyba będę musiał sie wyrwac jutro z pracy i przyjechac na to piwko... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaaa

nawet Fioletowy dzisiaj Cie szukał, tyle ludzi nakręcilismy a Ciebie brak :gwizdanie:

zaniedbujesz Nas, chyba się na poważnie odchudzasz, ale spoko, nie jesteś sam, bo ten różowy żłob też się odchudza :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaaa

nawet Fioletowy dzisiaj Cie szukał, tyle ludzi nakręcilismy a Ciebie brak :gwizdanie:

zaniedbujesz Nas, chyba się na poważnie odchudzasz, ale spoko, nie jesteś sam, bo ten różowy żłob też się odchudza :polew:

widzisz każdego to kiedys czeka chyba że jesteś krolem on nigdy nie przytyje

jak ja mu zazdroszcze ;( ;( ;(

mógłbym wpierd... ile wlezie i bym nie pęczniał

to fakt gliwice bardziej zorganizowane ja jutro dojade katowice i zobaczymy kto jeszcze pojedzie od nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo My jednak się dłużej znamy, ale tu nie trzeba się znać żeby taki wyjazd zorganizować, przecież każdy tam jedzie żeby miło spędzić niedzielę

bo Gliwice to Gliwice, dobry skład, chociaż od nas i tak sporo ludzi się nie odzywa, no i też paru którzy jeżdżą na spoty to nie jadą

żeby Wasze baby nie jęczały to przecież możecie je zabrać, tam przeważnie każdy jedzie z kimś, więc baby będą miały zajęcie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo My jednak się dłużej znamy, ale tu nie trzeba się znać żeby taki wyjazd zorganizować, przecież każdy tam jedzie żeby miło spędzić niedzielę

bo Gliwice to Gliwice, dobry skład, chociaż od nas i tak sporo ludzi się nie odzywa, no i też paru którzy jeżdżą na spoty to nie jadą

żeby Wasze baby nie jęczały to przecież możecie je zabrać, tam przeważnie każdy jedzie z kimś, więc baby będą miały zajęcie :gwizdanie:

ja jade sam stety jak bym połówke zabrał to bym musiał 60 jechać :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 00:09_________________________________________________ :lazy: :lazy: :lazy: :lazy:

narta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...