Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

jak to było ?? "pokaż mi niebo kiedy słońca braaaaaaaaaak" :polew: :polew:

a co do Maxa to fakt zawziął sie chłopak i już nie ma tematu do smiania śmiacia śmiechu nawet :wink4:

musze wymienić wahacz bo każdy kto wsiada do mnie do auta pyta co tak napier.. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

jak to było ?? "pokaż mi niebo kiedy słońca braaaaaaaaaak" :polew: :polew:

a co do Maxa to fakt zawziął sie chłopak i już nie ma tematu do smiania śmiacia śmiechu nawet :wink4:

musze wymienić wahacz bo każdy kto wsiada do mnie do auta pyta co tak napier.. :disgust:

muza - Dżast Fajf

Wachacz - pamiętaj :acute: lemforder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na szczęście mam tylko jeden do wymiany więc 170zł tylko mnie to wyjdzie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to widzę że omineły mnie wczoraj grube hityy... łoo jak mnie się nic niechcę :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie ma jakiegoś numer w nicku ??? chce mu pw wysłać a użytkownik maxito nie istnieje - ale już wiem gdzie sprawdzić. [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 22:38_________________________________________________Maxito1981

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki nick ma Max ???

maxito1981 te świeczki nie wyskoczyły jeszcze ale zaczne już szukać świec żarowych zima przyjdzie i zostane leżeć [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 22:39_________________________________________________krolu txn za wstępną pomoc jutro ciąg dalszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki nick ma Max ???

maxito1981 te świeczki nie wyskoczyły jeszcze ale zaczne już szukać świec żarowych zima przyjdzie i zostane leżeć

bo świece działają poniżej 4 stopni, wiec jak nie było poniżej 4 stopni albo silnik był ciepły to one się nie załączają wiec błąd nie wyskoczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki nick ma Max ???

maxito1981 te świeczki nie wyskoczyły jeszcze ale zaczne już szukać świec żarowych zima przyjdzie i zostane leżeć

bo świece działają poniżej 4 stopni, wiec jak nie było poniżej 4 stopni albo silnik był ciepły to one się nie załączają wiec błąd nie wyskoczy...

mój ty mechaniku :rose::wink4:

p w poszło do ciebie z info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki nick ma Max ???

maxito1981 te świeczki nie wyskoczyły jeszcze ale zaczne już szukać świec żarowych zima przyjdzie i zostane leżeć

bo świece działają poniżej 4 stopni, wiec jak nie było poniżej 4 stopni albo silnik był ciepły to one się nie załączają wiec błąd nie wyskoczy...

mój ty mechaniku :rose::wink4:

p w poszło do ciebie z info

do usług... odpisałem Ci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe muszę kupić telefon dla seniora :P jaki będzie ok?

może taki: http://allegro.pl/item840676963_emporia_talk_v20_telefon_udany_prezent_dla_seniora.html

zależy jaki senior, obyty z elektroniką? do ilu złotówek? ja też wole nokie , ale tu masz czytelne klawisze :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry :hi:

dzieje się tu coś? :cool1: bo na gliwickich nie ma z kim spamować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe muszę kupić telefon dla seniora :P jaki będzie ok?

może taki: http://allegro.pl/item840676963_emporia_talk_v20_telefon_udany_prezent_dla_seniora.html

zależy jaki senior, obyty z elektroniką? do ilu złotówek? ja też wole nokie , ale tu masz czytelne klawisze :gwizdanie:

Blackberry :kox:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 23:51_________________________________________________ :hi:

coś się dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z knajpy po przeglądzie LM... :drinks: :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 23:57_________________________________________________Ale zaraz spadam spać bo rano trzeba wstać... :disgust::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym celował w Nokię tak na poważnie, proste menu, ładny wygląd, dobry serwis...same plusy :good:

Blackberry mam firmowe - fajne ale bardziej pod neta, e-mail, kalendarz, organizator, przypomnienia itp... :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 00:07_________________________________________________ps.Mike włóż już do auta to lustrko co być nie zapomniał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...