Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może mała ankieta?

1294673887_by_szary_M_500.jpg

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

co tak spokojnie, wieje nuda

Opublikowano

:hi:

co tak spokojnie, wieje nuda

praca :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

co tak spokojnie, wieje nuda

praca :gwizdanie:

:gwizdanie:

:bry:

Opublikowano

:hi:

co tak spokojnie, wieje nuda

praca :gwizdanie:

jaka praca :polew: :polew:

przyszły graty do modzenia :naughty: temp i modul :a4fan:

Opublikowano

:hi:

co tak spokojnie, wieje nuda

praca :gwizdanie:

jaka praca :polew: :polew:

przyszły graty do modzenia :naughty: temp i modul :a4fan:

to kiedy działamy ? :naughty:

Opublikowano

ja tez juz gratu kompletuje kupilem wlasnie ten zamiennik do wywalenia kata co mi stasiu wkleiles jutro ma byc u mnie :kox: :kox: a turbina juz do mnie pomyka bedzie wieczorkiem jutro rezanie od 7 rano :evil: musze zdąrzyc na przyszłą sobote wożę kumpla na weselu :gwizdanie:

Opublikowano

hmm a damy rade opanować temat?

bo troche mnie przeraza :sick3:

Opublikowano

hmm a damy rade opanować temat?

bo troche mnie przeraza :sick3:

Stasiu ma talent do rezania nic sie nie martw wozidlo bedzie w dobrych rekach :decayed:

Opublikowano

hmm a damy rade opanować temat?

bo troche mnie przeraza :sick3:

wyrwiemy kierownice i tyle :decayed:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 13:59_________________________________________________

hmm a damy rade opanować temat?

bo troche mnie przeraza :sick3:

Stasiu ma talent do rezania nic sie nie martw wozidlo bedzie w dobrych rekach :decayed:

szczególnie do rezania w paincie :polew:

Opublikowano

hmm a damy rade opanować temat?

bo troche mnie przeraza :sick3:

wyrwiemy kierownice i tyle :decayed:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 13:59_________________________________________________

hmm a damy rade opanować temat?

bo troche mnie przeraza :sick3:

Stasiu ma talent do rezania nic sie nie martw wozidlo bedzie w dobrych rekach :decayed:

szczególnie do rezania w paincie :polew:

no to napewno paint opanowany do perfekcji :kox: :kox:

Opublikowano

hmm a damy rade opanować temat?

bo troche mnie przeraza :sick3:

wyrwiemy kierownice i tyle :decayed:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 13:59_________________________________________________

hmm a damy rade opanować temat?

bo troche mnie przeraza :sick3:

Stasiu ma talent do rezania nic sie nie martw wozidlo bedzie w dobrych rekach :decayed:

szczególnie do rezania w paincie :polew:

no to napewno paint opanowany do perfekcji :kox: :kox:

stasiu ma moją książkę "paint dla opornych - jak używać pędzla" :decayed:

Opublikowano

hmm to co w niedziele działamy , po sumie przy kratce :>

Opublikowano

hmm to co w niedziele działamy , po sumie przy kratce :>

na pewno po sumie...

... modlitwa się przyda :wink4:

Opublikowano

hmm a damy rade opanować temat?

bo troche mnie przeraza :sick3:

wyrwiemy kierownice i tyle :decayed:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 13:59_________________________________________________

hmm a damy rade opanować temat?

bo troche mnie przeraza :sick3:

Stasiu ma talent do rezania nic sie nie martw wozidlo bedzie w dobrych rekach :decayed:

szczególnie do rezania w paincie :polew:

no to napewno paint opanowany do perfekcji :kox: :kox:

stasiu ma moją książkę "paint dla opornych - jak używać pędzla" :decayed:

no i to widać te pokłady wiedzy :evil:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 14:18_________________________________________________

hmm to co w niedziele działamy , po sumie przy kratce :>

na pewno po sumie...

... modlitwa się przyda :wink4:

:polew: :polew: :polew: :>

Opublikowano

hmm to co w niedziele działamy , po sumie przy kratce :>

niedzielę mam dla rodziny, bo rodzina jest najważniejsza :decayed:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 14:21_________________________________________________

hmm a damy rade opanować temat?

bo troche mnie przeraza :sick3:

wyrwiemy kierownice i tyle :decayed:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 13:59_________________________________________________

hmm a damy rade opanować temat?

bo troche mnie przeraza :sick3:

Stasiu ma talent do rezania nic sie nie martw wozidlo bedzie w dobrych rekach :decayed:

szczególnie do rezania w paincie :polew:

no to napewno paint opanowany do perfekcji :kox: :kox:

stasiu ma moją książkę "paint dla opornych - jak używać pędzla" :decayed:

dobrze wiem, jak "pędzla" używać :naughty:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 14:22_________________________________________________

hmm to co w niedziele działamy , po sumie przy kratce :>

na pewno po sumie...

... modlitwa się przyda :wink4:

i 0,5l :gwizdanie:

Opublikowano

hmm to co w niedziele działamy , po sumie przy kratce :>

niedzielę mam dla rodziny, bo rodzina jest najważniejsza :decayed:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 14:21_________________________________________________

hmm a damy rade opanować temat?

bo troche mnie przeraza :sick3:

wyrwiemy kierownice i tyle :decayed:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 13:59_________________________________________________

hmm a damy rade opanować temat?

bo troche mnie przeraza :sick3:

Stasiu ma talent do rezania nic sie nie martw wozidlo bedzie w dobrych rekach :decayed:

szczególnie do rezania w paincie :polew:

no to napewno paint opanowany do perfekcji :kox: :kox:

stasiu ma moją książkę "paint dla opornych - jak używać pędzla" :decayed:

dobrze wiem, jak "pędzla" używać :naughty:[br]

:gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

dla rodziny :a4fan: :a4fan: i to sie ceni.

pamietaj ze chlopaki z A4-klub nigdy Ci nie zostawią :>

Opublikowano

dla rodziny :a4fan: :a4fan: i to sie ceni.

pamietaj ze chlopaki z A4-klub nigdy Ci nie zostawią :>

kolega tu ma racje to kiedy i gdzie podjechać co by wam pomóc

wypic te 0.5l :naughty: :naughty: :evil:

Opublikowano

dla rodziny :a4fan: :a4fan: i to sie ceni.

pamietaj ze chlopaki z A4-klub nigdy Ci nie zostawią :>

kolega tu ma racje to kiedy i gdzie podjechać co by wam pomóc

wypic te 0.5l :naughty: :naughty: :evil:

zawsze :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.