Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

muszę jechać do Włoch na narty :rolleyes:

nikt Cię nie zmusza :cool1:

zmusza mnie wpłacone 219euro :cool1:

AA nie wyglądasz na takiego co umie jeździć na nartach .... :gwizdanie:

narty to tylko wymówka :wink4:

Nie wyglądam jak rasowy narciarz? :mysli:Jabyś mnie zobaczył w profi zjazdowej "gumie", kasku i powyginanymi kijami to byś zmienił zdanie :decayed:

Wierz mi, nie chciałbym tego widzieć ... :tongue4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

muszę jechać do Włoch na narty :rolleyes:

nikt Cię nie zmusza :cool1:

zmusza mnie wpłacone 219euro :cool1:

AA nie wyglądasz na takiego co umie jeździć na nartach .... :gwizdanie:

narty to tylko wymówka :wink4:

Nie wyglądam jak rasowy narciarz? :mysli:Jabyś mnie zobaczył w profi zjazdowej "gumie", kasku i powyginanymi kijami to byś zmienił zdanie :decayed:

Wierz mi, nie chciałbym tego widzieć ... :tongue4:

a ta guma była by tak obcisła, że aż suty by mi było widać :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

muszę jechać do Włoch na narty :rolleyes:

nikt Cię nie zmusza :cool1:

zmusza mnie wpłacone 219euro :cool1:

AA nie wyglądasz na takiego co umie jeździć na nartach .... :gwizdanie:

narty to tylko wymówka :wink4:

Nie wyglądam jak rasowy narciarz? :mysli:Jabyś mnie zobaczył w profi zjazdowej "gumie", kasku i powyginanymi kijami to byś zmienił zdanie :decayed:

Wierz mi, nie chciałbym tego widzieć ... :tongue4:

a ta guma była by tak obcisła, że aż suty by mi było widać :gwizdanie:

:polew:

Miszka by pewnie z miłą chęcią chciałby to zobaczyć :polew: :polew:
Opublikowano

muszę jechać do Włoch na narty :rolleyes:

nikt Cię nie zmusza :cool1:

zmusza mnie wpłacone 219euro :cool1:

AA nie wyglądasz na takiego co umie jeździć na nartach .... :gwizdanie:

narty to tylko wymówka :wink4:

Nie wyglądam jak rasowy narciarz? :mysli:Jabyś mnie zobaczył w profi zjazdowej "gumie", kasku i powyginanymi kijami to byś zmienił zdanie :decayed:

Wierz mi, nie chciałbym tego widzieć ... :tongue4:

a ta guma była by tak obcisła, że aż suty by mi było widać :gwizdanie:

:polew:

Miszka by pewnie z miłą chęcią chciałby to zobaczyć :polew: :polew:

Miszka jeździ w luźnych gaciach na desce, więc nie jestem w jego typie :wink4:

Opublikowano

:siema: Właśnie wróciłem ze stolycy. Ale choojowa droga! Deszcz, dziury! :angry:

no widzisz, mieliśmy się browarka napić w stolicy a się nie udało :thumbdown: ja jadę za tydzień.

Własnie, jak droga? jak daremna, to pojadę jednak pociągiem...

Najgorzej nie jest ale dużo robót drogowych...

dużo to mało powiedziane tam cała droga to plac budowy :evil:

No jest tego trochę ale jak już to zrobią to będzie very nice! :kox:

muszę jechać do Włoch na narty :rolleyes:

nikt Cię nie zmusza :cool1:

zmusza mnie wpłacone 219euro :cool1:

AA nie wyglądasz na takiego co umie jeździć na nartach .... :gwizdanie:

narty to tylko wymówka :wink4:

Nie wyglądam jak rasowy narciarz? :mysli:Jabyś mnie zobaczył w profi zjazdowej "gumie", kasku i powyginanymi kijami to byś zmienił zdanie :decayed:

Wierz mi, nie chciałbym tego widzieć ... :tongue4:

a ta guma była by tak obcisła, że aż suty by mi było widać :gwizdanie:

:polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:siema: Właśnie wróciłem ze stolycy. Ale choojowa droga! Deszcz, dziury! :angry:

no widzisz, mieliśmy się browarka napić w stolicy a się nie udało :thumbdown: ja jadę za tydzień.

Własnie, jak droga? jak daremna, to pojadę jednak pociągiem...

Najgorzej nie jest ale dużo robót drogowych...

dużo to mało powiedziane tam cała droga to plac budowy :evil:

No jest tego trochę ale jak już to zrobią to będzie very nice! :kox:

nie no wtedy napewno :good:

Opublikowano

:siema: Właśnie wróciłem ze stolycy. Ale choojowa droga! Deszcz, dziury! :angry:

no widzisz, mieliśmy się browarka napić w stolicy a się nie udało :thumbdown: ja jadę za tydzień.

Własnie, jak droga? jak daremna, to pojadę jednak pociągiem...

Najgorzej nie jest ale dużo robót drogowych...

dużo to mało powiedziane tam cała droga to plac budowy :evil:

No jest tego trochę ale jak już to zrobią to będzie very nice! :kox:

nie no wtedy napewno :good:

Ale cza się jeszcze pomęczyć. :wink4: Diman! Mam dwie dobre wiadomości! Którą chcesz usłyszeć jako pierwszą? DObrą czy dobrą? :wink4::naughty:
Opublikowano

:siema: Właśnie wróciłem ze stolycy. Ale choojowa droga! Deszcz, dziury! :angry:

no widzisz, mieliśmy się browarka napić w stolicy a się nie udało :thumbdown: ja jadę za tydzień.

Własnie, jak droga? jak daremna, to pojadę jednak pociągiem...

Najgorzej nie jest ale dużo robót drogowych...

dużo to mało powiedziane tam cała droga to plac budowy :evil:

No jest tego trochę ale jak już to zrobią to będzie very nice! :kox:

nie no wtedy napewno :good:

Ale cza się jeszcze pomęczyć. :wink4: Diman! Mam dwie dobre wiadomości! Którą chcesz usłyszeć jako pierwszą? DObrą czy dobrą? :wink4::naughty:

obie :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:hi:

Stasiu, ale Cie poniosła fantazja :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Stasiu, ale Cie poniosła fantazja :polew: :polew: :polew:

nie rozumiem :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 16:02_________________________________________________BTW

chyba czas do domu :naughty:

Opublikowano

:hi:

Stasiu, ale Cie poniosła fantazja :polew: :polew: :polew:

nie rozumiem :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 16:02_________________________________________________BTW

chyba czas do domu :naughty:

toś sie zasiedzial w tej robocie :gwizdanie:

Opublikowano

Nie wyglądam jak rasowy narciarz? :mysli:Jabyś mnie zobaczył w profi zjazdowej "gumie", kasku i powyginanymi kijami to byś zmienił zdanie :decayed:

a ta guma była by tak obcisła, że aż suty by mi było widać :gwizdanie:

narty to tylko wymówka :wink4:

Nie wyglądam jak rasowy narciarz? :mysli: Jabyś mnie zobaczył w profi zjazdowej "gumie", kasku i powyginanymi kijami to byś zmienił zdanie :decayed:

:decayed::wink4:

Opublikowano

Nie wyglądam jak rasowy narciarz? :mysli:Jabyś mnie zobaczył w profi zjazdowej "gumie", kasku i powyginanymi kijami to byś zmienił zdanie :decayed:

a ta guma była by tak obcisła, że aż suty by mi było widać :gwizdanie:

narty to tylko wymówka :wink4:

Nie wyglądam jak rasowy narciarz? :mysli: Jabyś mnie zobaczył w profi zjazdowej "gumie", kasku i powyginanymi kijami to byś zmienił zdanie :decayed:

:decayed::wink4:

:gwizdanie:

Opublikowano

kontaktował się z Tobą Kędzisan?

Opublikowano

:siema: Właśnie wróciłem ze stolycy. Ale choojowa droga! Deszcz, dziury! :angry:

no widzisz, mieliśmy się browarka napić w stolicy a się nie udało :thumbdown: ja jadę za tydzień.

Własnie, jak droga? jak daremna, to pojadę jednak pociągiem...

Najgorzej nie jest ale dużo robót drogowych...

dużo to mało powiedziane tam cała droga to plac budowy :evil:

No jest tego trochę ale jak już to zrobią to będzie very nice! :kox:

nie no wtedy napewno :good:

Ale cza się jeszcze pomęczyć. :wink4: Diman! Mam dwie dobre wiadomości! Którą chcesz usłyszeć jako pierwszą? DObrą czy dobrą? :wink4::naughty:

obie :kox: :kox: :kox: :kox:

:wink4:

Paczka jakaś do mnie dotarła z Irlandii, to pewnie coś dla Ciebie i Krola... :gwizdanie:

U mnie wszystko podłączone... :gwizdanie: :evil:

Opublikowano

:siema: Właśnie wróciłem ze stolycy. Ale choojowa droga! Deszcz, dziury! :angry:

no widzisz, mieliśmy się browarka napić w stolicy a się nie udało :thumbdown: ja jadę za tydzień.

Własnie, jak droga? jak daremna, to pojadę jednak pociągiem...

Najgorzej nie jest ale dużo robót drogowych...

dużo to mało powiedziane tam cała droga to plac budowy :evil:

No jest tego trochę ale jak już to zrobią to będzie very nice! :kox:

nie no wtedy napewno :good:

Ale cza się jeszcze pomęczyć. :wink4: Diman! Mam dwie dobre wiadomości! Którą chcesz usłyszeć jako pierwszą? DObrą czy dobrą? :wink4::naughty:

obie :kox: :kox: :kox: :kox:

:wink4:

Paczka jakaś do mnie dotarła z Irlandii, to pewnie coś dla Ciebie i Krola... :gwizdanie:

U mnie wszystko podłączone... :gwizdanie: :evil:

no to spoko jak uporam sie z turbawką bo lekkie problemy na trasie do mnie to zabiore sie za lampki :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:siema: Właśnie wróciłem ze stolycy. Ale choojowa droga! Deszcz, dziury! :angry:

no widzisz, mieliśmy się browarka napić w stolicy a się nie udało :thumbdown: ja jadę za tydzień.

Własnie, jak droga? jak daremna, to pojadę jednak pociągiem...

Najgorzej nie jest ale dużo robót drogowych...

dużo to mało powiedziane tam cała droga to plac budowy :evil:

No jest tego trochę ale jak już to zrobią to będzie very nice! :kox:

nie no wtedy napewno :good:

Ale cza się jeszcze pomęczyć. :wink4: Diman! Mam dwie dobre wiadomości! Którą chcesz usłyszeć jako pierwszą? DObrą czy dobrą? :wink4::naughty:

obie :kox: :kox: :kox: :kox:

:wink4:

Paczka jakaś do mnie dotarła z Irlandii, to pewnie coś dla Ciebie i Krola... :gwizdanie:

U mnie wszystko podłączone... :gwizdanie: :evil:

no to spoko jak uporam sie z turbawką bo lekkie problemy na trzsie do mnie to zabiore sie za lampki :kox: :kox: :kox: :kox:

No i gut! Ogarnij temat tej szyby... :gwizdanie: Bo jest :kox:!
Opublikowano

:siema: Właśnie wróciłem ze stolycy. Ale choojowa droga! Deszcz, dziury! :angry:

no widzisz, mieliśmy się browarka napić w stolicy a się nie udało :thumbdown: ja jadę za tydzień.

Własnie, jak droga? jak daremna, to pojadę jednak pociągiem...

Najgorzej nie jest ale dużo robót drogowych...

dużo to mało powiedziane tam cała droga to plac budowy :evil:

No jest tego trochę ale jak już to zrobią to będzie very nice! :kox:

nie no wtedy napewno :good:

Ale cza się jeszcze pomęczyć. :wink4: Diman! Mam dwie dobre wiadomości! Którą chcesz usłyszeć jako pierwszą? DObrą czy dobrą? :wink4::naughty:

obie :kox: :kox: :kox: :kox:

:wink4:

Paczka jakaś do mnie dotarła z Irlandii, to pewnie coś dla Ciebie i Krola... :gwizdanie:

U mnie wszystko podłączone... :gwizdanie: :evil:

no to spoko jak uporam sie z turbawką bo lekkie problemy na trzsie do mnie to zabiore sie za lampki :kox: :kox: :kox: :kox:

No i gut! Ogarnij temat tej szyby... :gwizdanie: Bo jest :kox:!

jak bedzie czas to sie bedzie coś kombinowac :wink4:

Opublikowano

:hi:

Dajman, jak tam turbawa? Masz blache?

Opublikowano

nie wiem czy Wam kiedyś wspominałem, ale były kiedyś czasy, że pisali piosenki na moją cześć :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.