Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Synek! U mnie już kolejne mody na miejscu... :gwizdanie: :evil: Diman też będzie teraz grubo rezał. :wink4:

trzeba se bylo kupic od razu wyrezane, taniej by cie wyszlo :tongue4:

dokładnie ... :gwizdanie:

Ale tak to przynajmniej frajda jest, że coś samemu wyrezał...

po chu ju frajda jak sobie później podliczy pomyśli na co mi to, za te pieniądze ( jak nie mniejsze) mogłem mieć to wszystko w Ori opcji :tongue4:

Co Wy wiecie o rezaniu... :cool1::tongue4:

:naughty: :naughty: :naughty:

No napewno mniej niż o piciu :drunk: :gwizdanie:

spadam spać :sex:

chyba, ze nie dostanę tego co chcę, to wrócę :decayed:

to do zobaczenia za 2min... :tongue4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Synek! U mnie już kolejne mody na miejscu... :gwizdanie: :evil: Diman też będzie teraz grubo rezał. :wink4:

trzeba se bylo kupic od razu wyrezane, taniej by cie wyszlo :tongue4:

dokładnie ... :gwizdanie:

Ale tak to przynajmniej frajda jest, że coś samemu wyrezał...

po chu ju frajda jak sobie później podliczy pomyśli na co mi to, za te pieniądze ( jak nie mniejsze) mogłem mieć to wszystko w Ori opcji :tongue4:

Co Wy wiecie o rezaniu... :cool1::tongue4:

:naughty: :naughty: :naughty:

No napewno mniej niż o piciu :drunk: :gwizdanie:

no to...to na pewno :naughty:

Opublikowano

Synek! U mnie już kolejne mody na miejscu... :gwizdanie: :evil: Diman też będzie teraz grubo rezał. :wink4:

trzeba se bylo kupic od razu wyrezane, taniej by cie wyszlo :tongue4:

dokładnie ... :gwizdanie:

Ale tak to przynajmniej frajda jest, że coś samemu wyrezał...

po chu ju frajda jak sobie później podliczy pomyśli na co mi to, za te pieniądze ( jak nie mniejsze) mogłem mieć to wszystko w Ori opcji :tongue4:

Co Wy wiecie o rezaniu... :cool1::tongue4:

:naughty: :naughty: :naughty:

dla mnie rezanie to coś z silnikiem, mocą, zawieszeniem a nie "rezanie" wypasu bo to tylko tak jakby doprowadzanie do stanu w jakim powinno być autko :decayed:

To tym bardziej mniej wiesz niż myślałem! :tongue4::polew: :polew: :polew:

Synek! U mnie już kolejne mody na miejscu... :gwizdanie: :evil: Diman też będzie teraz grubo rezał. :wink4:

trzeba se bylo kupic od razu wyrezane, taniej by cie wyszlo :tongue4:

dokładnie ... :gwizdanie:

Ale tak to przynajmniej frajda jest, że coś samemu wyrezał...

po chu ju frajda jak sobie później podliczy pomyśli na co mi to, za te pieniądze ( jak nie mniejsze) mogłem mieć to wszystko w Ori opcji :tongue4:

Co Wy wiecie o rezaniu... :cool1::tongue4:

:naughty: :naughty: :naughty:

No napewno mniej niż o piciu :drunk: :gwizdanie:

no to...to na pewno :naughty:

:naughty:
Opublikowano

Synek! U mnie już kolejne mody na miejscu... :gwizdanie: :evil: Diman też będzie teraz grubo rezał. :wink4:

trzeba se bylo kupic od razu wyrezane, taniej by cie wyszlo :tongue4:

dokładnie ... :gwizdanie:

Ale tak to przynajmniej frajda jest, że coś samemu wyrezał...

po chu ju frajda jak sobie później podliczy pomyśli na co mi to, za te pieniądze ( jak nie mniejsze) mogłem mieć to wszystko w Ori opcji :tongue4:

Co Wy wiecie o rezaniu... :cool1::tongue4:

:naughty: :naughty: :naughty:

dla mnie rezanie to coś z silnikiem, mocą, zawieszeniem a nie "rezanie" wypasu bo to tylko tak jakby doprowadzanie do stanu w jakim powinno być autko :decayed:

To tym bardziej mniej wiesz niż myślałem! :tongue4::polew: :polew: :polew:

Synek! U mnie już kolejne mody na miejscu... :gwizdanie: :evil: Diman też będzie teraz grubo rezał. :wink4:

trzeba se bylo kupic od razu wyrezane, taniej by cie wyszlo :tongue4:

dokładnie ... :gwizdanie:

Ale tak to przynajmniej frajda jest, że coś samemu wyrezał...

po chu ju frajda jak sobie później podliczy pomyśli na co mi to, za te pieniądze ( jak nie mniejsze) mogłem mieć to wszystko w Ori opcji :tongue4:

Co Wy wiecie o rezaniu... :cool1::tongue4:

:naughty: :naughty: :naughty:

No napewno mniej niż o piciu :drunk: :gwizdanie:

no to...to na pewno :naughty:

:naughty:

ja zwykły szarak jestem to skąd mam wiedzieć co to znaczy rezać :embarrassed:

Opublikowano

spadam spać :sex:

chyba, ze nie dostanę tego co chcę, to wrócę :decayed:

myslisz ze Basia da ci 4paka tyskiego? :polew:
Opublikowano

Synek! U mnie już kolejne mody na miejscu... :gwizdanie: :evil: Diman też będzie teraz grubo rezał. :wink4:

trzeba se bylo kupic od razu wyrezane, taniej by cie wyszlo :tongue4:

dokładnie ... :gwizdanie:

Ale tak to przynajmniej frajda jest, że coś samemu wyrezał...

po chu ju frajda jak sobie później podliczy pomyśli na co mi to, za te pieniądze ( jak nie mniejsze) mogłem mieć to wszystko w Ori opcji :tongue4:

Co Wy wiecie o rezaniu... :cool1::tongue4:

:naughty: :naughty: :naughty:

dla mnie rezanie to coś z silnikiem, mocą, zawieszeniem a nie "rezanie" wypasu bo to tylko tak jakby doprowadzanie do stanu w jakim powinno być autko :decayed:

To tym bardziej mniej wiesz niż myślałem! :tongue4::polew: :polew: :polew:

Synek! U mnie już kolejne mody na miejscu... :gwizdanie: :evil: Diman też będzie teraz grubo rezał. :wink4:

trzeba se bylo kupic od razu wyrezane, taniej by cie wyszlo :tongue4:

dokładnie ... :gwizdanie:

Ale tak to przynajmniej frajda jest, że coś samemu wyrezał...

po chu ju frajda jak sobie później podliczy pomyśli na co mi to, za te pieniądze ( jak nie mniejsze) mogłem mieć to wszystko w Ori opcji :tongue4:

Co Wy wiecie o rezaniu... :cool1::tongue4:

:naughty: :naughty: :naughty:

No napewno mniej niż o piciu :drunk: :gwizdanie:

no to...to na pewno :naughty:

:naughty:

ja zwykły szarak jestem to skąd mam wiedzieć co to znaczy rezać :embarrassed:

:decayed: :decayed:

spadam spać :sex:

chyba, ze nie dostanę tego co chcę, to wrócę :decayed:

myslisz ze Basia da ci 4paka tyskiego? :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

idę spać :hi:

Opublikowano

idę spać :hi:

cipko czemu nie jedziesz do BT leszczu?
Opublikowano

idę spać :hi:

cipko czemu nie jedziesz do BT leszczu?

Pojedyńczo Kędzior a nie cipko i leszczu tak w jednym zdaniu... :decayed: :decayed:
Opublikowano

Akjam zaplaciles za zlota? bo nadal na czerwono jestes :gwizdanie:

i pare osob od nas rowniez :bicz:

Opublikowano

idę spać :hi:

cipko czemu nie jedziesz do BT leszczu?

Leszczy nie wpuszczaja na takie zloty... :gwizdanie:
Opublikowano

trzy strzeliłem :decayed:

Opublikowano

trzy strzeliłem :decayed:

wiedzialem ze ci nie da...

...ze ci nie da czterech piw :tongue4:

Opublikowano

trzy strzeliłem :decayed:

wiedzialem ze ci nie da...

...ze ci nie da czterech piw :tongue4:

trzy i jednego szota :naughty:

wiec jestem zadowolony :kox:

Opublikowano

1300351070_by_pahamakaa_500.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: o poranku;) pytanie za 100pkt czy klocki w B6 mają czujniki tylko na przodzie czy tył i przód?

wie ktoś??

Opublikowano

do jutra :hi:

Opublikowano

:hi: o poranku;) pytanie za 100pkt czy klocki w B6 mają czujniki tylko na przodzie czy tył i przód?

wie ktoś??

przód :good:

Opublikowano

Akjam zaplaciles za zlota? bo nadal na czerwono jestes :gwizdanie:

i pare osob od nas rowniez :bicz:

Zapomniałem qr**!!! :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

Akjam zaplaciles za zlota? bo nadal na czerwono jestes :gwizdanie:

i pare osob od nas rowniez :bicz:

Zapomniałem cholera!!! :wallbash: :wallbash:

Ja dziś z samego rana wpłaciłem :)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.