Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

10 minut do weekendu

Weekend to ja mam od wczoraj.... :naughty:

W poniedziałek też nie ide... a w przyszły piątek tysz nie... :naughty:

Zresztą ja mam lajt job :przebiegly:

Ja też nie narzekam... :przebiegly:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spadam :kox:

Opublikowano

Stanley jestem stróżem .....

siedze w domu i go pilnuje.... :polew: :polew: rano wstaje i już mam po szychcie... :polew:

Opublikowano

Stanley jestem stróżem .....

siedze w domu i go pilnuje.... :polew: :polew: rano wstaje i już mam po szychcie... :polew:

I piwko możesz robić wtedy kiedy chcesz... :decayed::kox:
Opublikowano

Cześć :decayed:

weeeeekeeend :>

Opublikowano

Tu ino i o 2 rzeczach się pisze.... :evil:

1. najważnieszy temat PICIE..... :gwizdanie:

2. Co by tu wyrezać.... :gwizdanie:

Przydałoby się może o jakiś d*pach pogadać.... :)

PS.

Musze sobie wreszcie znaleśc jakąs piękną, inteligentną, bogatą o wymiarach 90-60-90 :naughty:

co Ty najepiej bogatą i starą, taką żeby nawet pies na nią nie nasikał :decayed:

wiem wiem...

najlepiej jakby miała 90-42-90 :naughty:

90 lat - 42 gorączki - 90 milionów na koncie :przebiegly:

Diman no myśle że kędzior wychaczy mi jakąś niunie w BT...

czy może z Krolem gadać bo też słyszałem że z niego niezły kasanova :gwizdanie:

weż obu bedziesz miał pewnośc ze cos z tego bedzie :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ale masakrycznie nakurwia z nieba białym gównem :wallbash:

Opublikowano

Ale masakrycznie nakurwia z nieba białym gównem :wallbash:

hmmm gdzie wy mieszkacie u mnie nic nie ma :gwizdanie:

Opublikowano

Ale masakrycznie nakurwia z nieba białym gównem :wallbash:

hmmm gdzie wy mieszkacie u mnie nic nie ma :gwizdanie:

Dojdzie i do was :tongue4:
Opublikowano

Tu ino i o 2 rzeczach się pisze.... :evil:

1. najważnieszy temat PICIE..... :gwizdanie:

2. Co by tu wyrezać.... :gwizdanie:

Przydałoby się może o jakiś d*pach pogadać.... :)

PS.

Musze sobie wreszcie znaleśc jakąs piękną, inteligentną, bogatą o wymiarach 90-60-90 :naughty:

co Ty najepiej bogatą i starą, taką żeby nawet pies na nią nie nasikał :decayed:

wiem wiem...

najlepiej jakby miała 90-42-90 :naughty:

90 lat - 42 gorączki - 90 milionów na koncie :przebiegly:

Diman no myśle że kędzior wychaczy mi jakąś niunie w BT...

czy może z Krolem gadać bo też słyszałem że z niego niezły kasanova :gwizdanie:

umiesz liczyć licz na siebie :tongue4:

Opublikowano

Ale masakrycznie nakurwia z nieba białym gównem :wallbash:

hmmm gdzie wy mieszkacie u mnie nic nie ma :gwizdanie:

Dojdzie i do was :tongue4:

hmmm napewno nie- u mnie jest zapora i nic z nad Sosnowca nad moje miasto nie nadciągnie :decayed:

a i jutro rano tam u was bede po przesylke :kox: :kox:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 16:32_________________________________________________

Tu ino i o 2 rzeczach się pisze.... :evil:

1. najważnieszy temat PICIE..... :gwizdanie:

2. Co by tu wyrezać.... :gwizdanie:

Przydałoby się może o jakiś d*pach pogadać.... :)

PS.

Musze sobie wreszcie znaleśc jakąs piękną, inteligentną, bogatą o wymiarach 90-60-90 :naughty:

co Ty najepiej bogatą i starą, taką żeby nawet pies na nią nie nasikał :decayed:

wiem wiem...

najlepiej jakby miała 90-42-90 :naughty:

90 lat - 42 gorączki - 90 milionów na koncie :przebiegly:

Diman no myśle że kędzior wychaczy mi jakąś niunie w BT...

czy może z Krolem gadać bo też słyszałem że z niego niezły kasanova :gwizdanie:

umiesz liczyć licz na siebie :tongue4:

teraz mu złamałaś serce a juz sie zastanawiał jak to będzie tym pierwszym razem :evil:

Opublikowano

hmmm napewno nie- u mnie jest zapora i nic z nad Sosnowca nad moje miasto nie nadciągnie :decayed:

ale to nie jest śmieszne :gwizdanie: lecą płatki wielkości orzechów włoskich :blink:

Opublikowano

hmmm napewno nie- u mnie jest zapora i nic z nad Sosnowca nad moje miasto nie nadciągnie :decayed:

ale to nie jest śmieszne :gwizdanie: lecą płatki wielkości orzechów włoskich :blink:

u mnie ino sipi deszczyk :gwizdanie:

Opublikowano

hmmm napewno nie- u mnie jest zapora i nic z nad Sosnowca nad moje miasto nie nadciągnie :decayed:

ale to nie jest śmieszne :gwizdanie: lecą płatki wielkości orzechów włoskich :blink:

No dokładnie! Biało w ciul! :kox:
Opublikowano

teraz mu złamałaś serce a juz sie zastanawiał jak to będzie tym pierwszym razem :evil:

to lepiej niech da spokój z Kędziorem :kox: bo jak mu panny zacznie obwąchiwać to i tak nic z tego nie będzie :polew: :polew:

Opublikowano

hmmm napewno nie- u mnie jest zapora i nic z nad Sosnowca nad moje miasto nie nadciągnie :decayed:

ale to nie jest śmieszne :gwizdanie: lecą płatki wielkości orzechów włoskich :blink:

No dokładnie! Biało w ciul! :kox:

a chcieliście już koła na letnie zakładać :gwizdanie: [br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 16:36_________________________________________________

teraz mu złamałaś serce a juz sie zastanawiał jak to będzie tym pierwszym razem :evil:

to lepiej niech da spokój z Kędziorem :kox: bo jak mu panny zacznie obwąchiwać to i tak nic z tego nie będzie :polew: :polew:

no w sumie racja :polew: :polew: :polew::tongue4:

Opublikowano

Stanley jestem stróżem .....

siedze w domu i go pilnuje.... :polew: :polew: rano wstaje i już mam po szychcie... :polew:

I piwko możesz robić wtedy kiedy chcesz... :decayed::kox:

a tak serio to nie jestem stróżem... żeby nie było :)
Opublikowano

jak tam Kasia, kiedy się rozpęknie? :kox::decayed::naughty:

Opublikowano

hmmm napewno nie- u mnie jest zapora i nic z nad Sosnowca nad moje miasto nie nadciągnie :decayed:

ale to nie jest śmieszne :gwizdanie: lecą płatki wielkości orzechów włoskich :blink:

No dokładnie! Biało w ciul! :kox:

a chcieliście już koła na letnie zakładać :gwizdanie:

Może i tak w przyszłym tygodniu się zmieni... :evil:

teraz mu złamałaś serce a juz sie zastanawiał jak to będzie tym pierwszym razem :evil:

to lepiej niech da spokój z Kędziorem :kox: bo jak mu panny zacznie obwąchiwać to i tak nic z tego nie będzie :polew: :polew:

no w sumie racja :polew: :polew: :polew::tongue4:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 16:38_________________________________________________

Stanley jestem stróżem .....

siedze w domu i go pilnuje.... :polew: :polew: rano wstaje i już mam po szychcie... :polew:

I piwko możesz robić wtedy kiedy chcesz... :decayed::kox:

a tak serio to nie jestem stróżem... żeby nie było :)

Już za późno! Poszło! :kox::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jak tam Kasia, kiedy się rozpęknie? :kox::decayed::naughty:

tego nawet sami górale nie wiedzą a nie mówię już o tych konowałach co karzą na siebie gadać lekarz :kwasny: ale wydaje im się że gdzieś około 10 kwietnia :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.