Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gibam w wyro :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: o poranku;) pytanie za 100pkt czy klocki w B6 mają czujniki tylko na przodzie czy tył i przód?

wie ktoś??

przód :good:

a ta kontrolka świeci tylko w przypadku malej ilości kloca wew czy zew - > bo na zew mam jeszcze ciul klocka nie wiem jak wew...nie am na świecenie wpływu np uderzenie przodem (zderzakiem) w np.: słupek gdzie zamontowany jest czytnik kart parkingowych .... było małe :wallbash: dzisiaj ... chyba że se przewód spadł ... ale to mało chyba realne.... :blink:

Opublikowano

Akjam zaplaciles za zlota? bo nadal na czerwono jestes :gwizdanie:

i pare osob od nas rowniez :bicz:

Zapomniałem cholera!!! :wallbash: :wallbash:

ja też puściłem dziś cash :cool1:
Opublikowano

Akjam zaplaciles za zlota? bo nadal na czerwono jestes :gwizdanie:

i pare osob od nas rowniez :bicz:

Zapomniałem cholera!!! :wallbash: :wallbash:

jaki zlot i jaka kasa? może sie podłączę do temata jeśli można

Opublikowano

Akjam zaplaciles za zlota? bo nadal na czerwono jestes :gwizdanie:

i pare osob od nas rowniez :bicz:

Zapomniałem cholera!!! :wallbash: :wallbash:

Ja dziś z samego rana wpłaciłem :)

A ja teraz. :gwizdanie: :kox:

:hi: o poranku;) pytanie za 100pkt czy klocki w B6 mają czujniki tylko na przodzie czy tył i przód?

wie ktoś??

przód :good:

a ta kontrolka świeci tylko w przypadku malej ilości kloca wew czy zew - > bo na zew mam jeszcze ciul klocka nie wiem jak wew...nie am na świecenie wpływu np uderzenie przodem (zderzakiem) w np.: słupek gdzie zamontowany jest czytnik kart parkingowych .... było małe :wallbash: dzisiaj ... chyba że se przewód spadł ... ale to mało chyba realne.... :blink:

Klocki od wewnątrz mogą brać Ci więcej i stąd ta kontrolka. Ale jak mocno przyjeałeś to może gdzieś kabelek się popsuł... :gwizdanie:
Opublikowano

Akjam zaplaciles za zlota? bo nadal na czerwono jestes :gwizdanie:

i pare osob od nas rowniez :bicz:

Zapomniałem cholera!!! :wallbash: :wallbash:

jaki zlot i jaka kasa? może sie podłączę do temata jeśli można

poszukaj next time :wink4:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177841.0
Opublikowano

Akjam zaplaciles za zlota? bo nadal na czerwono jestes :gwizdanie:

i pare osob od nas rowniez :bicz:

Zapomniałem cholera!!! :wallbash: :wallbash:

jaki zlot i jaka kasa? może sie podłączę do temata jeśli można

poszukaj next time :wink4:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177841.0

No! :szukaj::naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Akjam zaplaciles za zlota? bo nadal na czerwono jestes :gwizdanie:

i pare osob od nas rowniez :bicz:

Zapomniałem cholera!!! :wallbash: :wallbash:

Ja dziś z samego rana wpłaciłem :)

A ja teraz. :gwizdanie: :kox:

:hi: o poranku;) pytanie za 100pkt czy klocki w B6 mają czujniki tylko na przodzie czy tył i przód?

wie ktoś??

przód :good:

a ta kontrolka świeci tylko w przypadku malej ilości kloca wew czy zew - > bo na zew mam jeszcze ciul klocka nie wiem jak wew...nie am na świecenie wpływu np uderzenie przodem (zderzakiem) w np.: słupek gdzie zamontowany jest czytnik kart parkingowych .... było małe :wallbash: dzisiaj ... chyba że se przewód spadł ... ale to mało chyba realne.... :blink:

Klocki od wewnątrz mogą brać Ci więcej i stąd ta kontrolka. Ale jak mocno przyjeałeś to może gdzieś kabelek się popsuł... :gwizdanie:

popsuł w znaczeniu przerwał, e nie tak mocno tylko tablica spadła . . . i na zderzaku ten chrom pękł poza tym mi nic sie nie porobiło :notworthy:

Opublikowano

Akjam zaplaciles za zlota? bo nadal na czerwono jestes :gwizdanie:

i pare osob od nas rowniez :bicz:

Zapomniałem cholera!!! :wallbash: :wallbash:

Ja dziś z samego rana wpłaciłem :)

A ja teraz. :gwizdanie: :kox:

:hi: o poranku;) pytanie za 100pkt czy klocki w B6 mają czujniki tylko na przodzie czy tył i przód?

wie ktoś??

przód :good:

a ta kontrolka świeci tylko w przypadku malej ilości kloca wew czy zew - > bo na zew mam jeszcze ciul klocka nie wiem jak wew...nie am na świecenie wpływu np uderzenie przodem (zderzakiem) w np.: słupek gdzie zamontowany jest czytnik kart parkingowych .... było małe :wallbash: dzisiaj ... chyba że se przewód spadł ... ale to mało chyba realne.... :blink:

Klocki od wewnątrz mogą brać Ci więcej i stąd ta kontrolka. Ale jak mocno przyjeałeś to może gdzieś kabelek się popsuł... :gwizdanie:

popsuł w znaczeniu przerwał, e nie tak mocno tylko tablica spadła . . . i na zderzaku ten chrom pękł poza tym mi nic sie nie porobiło :notworthy:

Ściągnij jutro koła i zerknij na klocki i poruszaj czujnikami. :good: Poza tym jak zaświeciła się kontrolka i chodzi o klocki to możesz zrobić na tym jeszcze z 2 tysie spokojnie. :cool1:
Opublikowano

:hi: o poranku;) pytanie za 100pkt czy klocki w B6 mają czujniki tylko na przodzie czy tył i przód?

wie ktoś??

przód :good:

a ta kontrolka świeci tylko w przypadku malej ilości kloca wew czy zew - > bo na zew mam jeszcze ciul klocka nie wiem jak wew...nie am na świecenie wpływu np uderzenie przodem (zderzakiem) w np.: słupek gdzie zamontowany jest czytnik kart parkingowych .... było małe :wallbash: dzisiaj ... chyba że se przewód spadł ... ale to mało chyba realne.... :blink:

przewod mogl ci sie urawac ja tak mialem

a z tego co pamietam to ja mialem na wewnetrznym klocku czujnik :wink4:

Opublikowano

Też powoli zbieram się do wyra....

Opublikowano

Też powoli zbieram się do wyra....

narka ja tez sie zawijam :hi:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 23:47_________________________________________________ :hi: aloha z rana

Opublikowano

milego dnia koledzy ;)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Lecę się drzemnąć do domu po robocie. :hi:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi: piękny mamy dzionek :decayed:

:sick3: :sick3: :sick3:

Dzisiaj o godz 20 wielkie deRby Śląska :kox: :kox:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

wielkie joll, ale mi sie niechce :confused4:

Opublikowano
:hi: cześ ekipa :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.