Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: po robocie. Jutro już tylko do 15 :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wypasione b6 kosztuje :evil:

no kosztuje kosztuje B7 jeszcze więcej a b8 to już Hohoho :decayed:

no b7 to wiem z autopsji :evil:

ale waszym daleko do wypasionych :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

i po robocie :wink4:

Grisza elegansio ze jedziesz :good:

Też się ciesze.... :banan2::banan:

A tak apropo.. pisałem wcześniej już o tym, jade sam i będe miał wolne miejsca w samochodzie, także przygarne kogoś, jeżeli oczywiście będzie chciał jechać zemną.

A jak nie to sam pojade... :wink4:

Opublikowano

i po robocie :wink4:

Grisza elegansio ze jedziesz :good:

Też się ciesze.... :banan2::banan:

A tak apropo.. pisałem wcześniej już o tym, jade sam i będe miał wolne miejsca w samochodzie, także przygarne kogoś, jeżeli oczywiście będzie chciał jechać zemną.

A jak nie to sam pojade... :wink4:

ja juz mam transporta :wink4:

Egon cos pisal ze niema z kim wiec jak co to moglbys go przygrnac :wink4:

Opublikowano

wypasione b6 kosztuje :evil:

no kosztuje kosztuje B7 jeszcze więcej a b8 to już Hohoho :decayed:

no b7 to wiem z autopsji :evil:

ale waszym daleko do wypasionych :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Synek! U mnie już kolejne mody na miejscu... :gwizdanie: :evil: Diman też będzie teraz grubo rezał. :wink4:
Opublikowano

wypasione b6 kosztuje :evil:

no kosztuje kosztuje B7 jeszcze więcej a b8 to już Hohoho :decayed:

no b7 to wiem z autopsji :evil:

ale waszym daleko do wypasionych :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Synek! U mnie już kolejne mody na miejscu... :gwizdanie: :evil: Diman też będzie teraz grubo rezał. :wink4:

no słyszałem, że moje lampki doszły :kox: :kox:
Opublikowano

Synek! U mnie już kolejne mody na miejscu... :gwizdanie: :evil: Diman też będzie teraz grubo rezał. :wink4:

trzeba se bylo kupic od razu wyrezane, taniej by cie wyszlo :tongue4:
Opublikowano

a i blache mam i to solidna do konca zycia auta wytrzyma :decayed:

Olmet Power? :kox:

:no: Gliwice pszczyńska gruba na co najmniej 1cm :kox: :kox: :kox: teraz tylko dorezac flansze i luz

[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 22:19_________________________________________________

wypasione b6 kosztuje :evil:

no kosztuje kosztuje B7 jeszcze więcej a b8 to już Hohoho :decayed:

no b7 to wiem z autopsji :evil:

ale waszym daleko do wypasionych :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:baseball: patrz na swojego wypasa :evil:

Opublikowano

wypasione b6 kosztuje :evil:

no kosztuje kosztuje B7 jeszcze więcej a b8 to już Hohoho :decayed:

no b7 to wiem z autopsji :evil:

ale waszym daleko do wypasionych :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Synek! U mnie już kolejne mody na miejscu... :gwizdanie: :evil: Diman też będzie teraz grubo rezał. :wink4:

no słyszałem, że moje lampki doszły :kox: :kox:

No chyba tak ale paczki jeszcze nie otwierałem. :tongue4:

Synek! U mnie już kolejne mody na miejscu... :gwizdanie: :evil: Diman też będzie teraz grubo rezał. :wink4:

trzeba se bylo kupic od razu wyrezane, taniej by cie wyszlo :tongue4:

Eeeee tam... :evil::rolleyes:
Opublikowano

1509136553

:gwizdanie:

Opublikowano

1509136553

:gwizdanie:

Fajny ten wózek... :gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

Synek! U mnie już kolejne mody na miejscu... :gwizdanie: :evil: Diman też będzie teraz grubo rezał. :wink4:

trzeba se bylo kupic od razu wyrezane, taniej by cie wyszlo :tongue4:

dokładnie ... :gwizdanie:

Ale tak to przynajmniej frajda jest, że coś samemu wyrezał...

Opublikowano

wypasione b6 kosztuje :evil:

no kosztuje kosztuje B7 jeszcze więcej a b8 to już Hohoho :decayed:

no b7 to wiem z autopsji :evil:

ale waszym daleko do wypasionych :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Synek! U mnie już kolejne mody na miejscu... :gwizdanie: :evil: Diman też będzie teraz grubo rezał. :wink4:

:gwizdanie: grubo rezac no mialem ale niestety turbo sie wysralo ;( ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo bedzie pare kucy wiecej :kox: :kox:

Opublikowano

padam na pysk :sick3:

Opublikowano

padam na pysk :sick3:

DObrze Ci tak!

:decayed:

Opublikowano

Synek! U mnie już kolejne mody na miejscu... :gwizdanie: :evil: Diman też będzie teraz grubo rezał. :wink4:

trzeba se bylo kupic od razu wyrezane, taniej by cie wyszlo :tongue4:

dokładnie ... :gwizdanie:

Ale tak to przynajmniej frajda jest, że coś samemu wyrezał...

po chu ju frajda jak sobie później podliczy pomyśli na co mi to, za te pieniądze ( jak nie mniejsze) mogłem mieć to wszystko w Ori opcji :tongue4:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 22:25_________________________________________________

padam na pysk :sick3:

DObrze Ci tak!

:decayed:

kolega :thumbdown:

Opublikowano

Synek! U mnie już kolejne mody na miejscu... :gwizdanie: :evil: Diman też będzie teraz grubo rezał. :wink4:

trzeba se bylo kupic od razu wyrezane, taniej by cie wyszlo :tongue4:

dokładnie ... :gwizdanie:

Ale tak to przynajmniej frajda jest, że coś samemu wyrezał...

po chu ju frajda jak sobie później podliczy pomyśli na co mi to, za te pieniądze ( jak nie mniejsze) mogłem mieć to wszystko w Ori opcji :tongue4:

Co Wy wiecie o rezaniu... :cool1::tongue4:

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

spadam spać :sex:

chyba, ze nie dostanę tego co chcę, to wrócę :decayed:

Opublikowano

spadam spać :sex:

chyba, ze nie dostanę tego co chcę, to wrócę :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Synek! U mnie już kolejne mody na miejscu... :gwizdanie: :evil: Diman też będzie teraz grubo rezał. :wink4:

trzeba se bylo kupic od razu wyrezane, taniej by cie wyszlo :tongue4:

dokładnie ... :gwizdanie:

Ale tak to przynajmniej frajda jest, że coś samemu wyrezał...

po chu ju frajda jak sobie później podliczy pomyśli na co mi to, za te pieniądze ( jak nie mniejsze) mogłem mieć to wszystko w Ori opcji :tongue4:

Co Wy wiecie o rezaniu... :cool1::tongue4:

:naughty: :naughty: :naughty:

dla mnie rezanie to coś z silnikiem, mocą, zawieszeniem a nie "rezanie" wypasu bo to tylko tak jakby doprowadzanie do stanu w jakim powinno być autko :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.