Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no co, spanie na panelach to wyższy komfort, jak sobie przypomnę to linoleum

Ano tak tobie na dywanie jest za gorąco :polew: Musisz mieć lepsze chłodzenie :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

masz cos do linoleum, pamiętaj że to była na własne zyczenie :gwizdanie:

Opublikowano

To muszę czekać na info gdzie popijawa, ja mam blisko do domciu, to mnie ktoś odbierze :wink4:

Ostatnio jak wracałem od kumpla, to pomyliłem kurtki i próbowałem otworzyć mieszkanie kluczami od samochodu kumpla :kox: :kox:

Też mi wyczyn. Seski by jeszcze wziął prysznic :decayed:

Nie no, a tak na serio to grubo

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no co, spanie na panelach to wyższy komfort, jak sobie przypomnę to linoleum :kox:[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 21:28_________________________________________________Tolek :polew:

widzę że też jesteś taka cicha woda :naughty:

:gwizdanie:

Dobra Pany, spadam spać, będę śledził wątek, gdzie pijemy :hi:

Opublikowano

pier**le jak sprzedam ADR'a i 1 minutę po tym fakcie usunę konto na forum :tongue4:

Opublikowano

krolu a ty nie w czeko :mysli:

kurde jak tak siedze to mnie smaki nachodza :evil:

:embarrassed:

cos taki smutny juz tu po mnie miales jechac :evil:

nie mów dwa razy.. :gwizdanie:
Opublikowano

pieprze jak sprzedam ADR'a i 1 minutę po tym fakcie usunę konto na forum :tongue4:

od AA4 nie uciekniesz :decayed:
Opublikowano

ma zrobić luj imprezę i już chce usuwać konto :disgust:

Opublikowano

pieprze jak sprzedam ADR'a i 1 minutę po tym fakcie usunę konto na forum :tongue4:

nie zdążysz, pierwszy ci usunę :evil: :evil:
Opublikowano

no nieźle, chyba pierwszy raz nie nadrabiam - pewnie pisaliście coś o piciu :decayed:

PS. Mi tez u Miszki pasuje, mam coś przypadkiem w Tychach do załatwienia :gwizdanie:

Opublikowano

ma zrobić luj imprezę i już chce usuwać konto :disgust:

przecież wiadomo, że nie zrobi Ula mu nie pozwoli, ona rządzi na Tychach :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

BTW

WYREZAŁEM DO KOŃCA TEN TEMPOMAT - DZIAŁA :dance:

Opublikowano

BTW

WYREZAŁEM DO KOŃCA TEN TEMPOMAT - DZIAŁA :dance:

co było wrong?
Opublikowano

to może ankieta :kox: :kox: :kox: :kox:

1. U Stanleyów w c h u j za***ista opcja Kato Szał Baj Najt

2. U Miszków na wsi w Tychach impreza w remizie

3. ? [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 21:37_________________________________________________krolu zapodaj ankiete :naughty:

Opublikowano

krolu a ty nie w czeko :mysli:

kurde jak tak siedze to mnie smaki nachodza :evil:

:embarrassed:

cos taki smutny juz tu po mnie miales jechac :evil:

nie mów dwa razy.. :gwizdanie:

nie mowie :evil:

Opublikowano

to może ankieta :kox: :kox: :kox: :kox:

1. U Stanleyów w c h u j za***ista opcja Kato Szał Baj Najt

2. U Miszków na wsi w Tychach impreza w remizie

3. ? [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 21:37_________________________________________________krolu zapodaj ankiete :naughty:

po co ankieta... uznajmy, że od razu tychy wygrały ... to na 19 w sobotę?? :hi:
Opublikowano

BTW

WYREZAŁEM DO KOŃCA TEN TEMPOMAT - DZIAŁA :dance:

graty :good:

Opublikowano

Mieliście już tak ??

Pewnie nie jeden, tylko się nie przyzna :tongue4:

Opublikowano

to może ankieta :kox: :kox: :kox: :kox:

1. U Stanleyów w c h u j za***ista opcja Kato Szał Baj Najt

2. U Miszków na wsi w Tychach impreza w remizie

3. ? [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 21:37_________________________________________________krolu zapodaj ankiete :naughty:

1. tak, jesli chcesz by impreza u Stanleyów się nie odbyła

2. tak, jesli chcesz aby impreza była u Miszków

3. nie, jesli chcesz imprezować u Stanleów

:decayed:

Opublikowano

to może ankieta :kox: :kox: :kox: :kox:

1. U Stanleyów w c h u j za***ista opcja Kato Szał Baj Najt

2. U Miszków na wsi w Tychach impreza w remizie

3. ? [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 21:37_________________________________________________krolu zapodaj ankiete :naughty:

1. tak, jesli chcesz by impreza u Stanleyów się nie odbyła

2. tak, jesli chcesz aby impreza była u Miszków

3. nie, jesli chcesz imprezować u Stanleów

:decayed:

to pier**le nie ma ankiety i impreza jest u Stanleyów i c h u j

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.