Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

a co ty masz do przeprowadzania? co sobie laptopa i kabli nie przeniesiesz??? hehe to pochwal sie gdzie i ile pomieszczen hehe

ja nie potrzebuje ludzi do przeprowadzi ja potrzebuje ludzi do położenia gładzi i przemalowania pokojów :kox:

70 m2 Chorzów ... 2 pokoje - ale jeden będzie na części do audi...

mieszkanie po babci..

To kazacko szykuje sie niezły kurwidołek na imprezy ... :polew: :polew: :polew: :polew:

dzielnia też imprezowa - lepiej w nocy nie wychodzić :decayed: :decayed: :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

w srode bedzie mnie bolal kregoslup hehe i gdzie sie przeprowadzasz? dalej na wsi w chorzowie czy gdzies blizej?

A może niedaleko... jeden zjazd dalej z DTS-ki ... :gwizdanie: :gwizdanie:

te rejony ale nie tam

A tak na serio to sam będziesz mieszkał czy się wszyscy przeprowadzacie????

sam, a babcia idzie na moje ciepłe miejsce u rodziców... niestety choroba i już nie może mieszkać sama :kwasny:

Szkoda babci ale dla niej to bedzie lepsze a i dla ciebie chyba tez... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w srode bedzie mnie bolal kregoslup hehe i gdzie sie przeprowadzasz? dalej na wsi w chorzowie czy gdzies blizej?

A może niedaleko... jeden zjazd dalej z DTS-ki ... :gwizdanie: :gwizdanie:

te rejony ale nie tam

A tak na serio to sam będziesz mieszkał czy się wszyscy przeprowadzacie????

sam, a babcia idzie na moje ciepłe miejsce u rodziców... niestety choroba i już nie może mieszkać sama :kwasny:

Szkoda babci ale dla niej to bedzie lepsze a i dla ciebie chyba tez... :gwizdanie:

nie... to nie będzie dla mnie za dobre.. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ty masz do przeprowadzania? co sobie laptopa i kabli nie przeniesiesz??? hehe to pochwal sie gdzie i ile pomieszczen hehe

ja nie potrzebuje ludzi do przeprowadzi ja potrzebuje ludzi do położenia gładzi i przemalowania pokojów :kox:

70 m2 Chorzów ... 2 pokoje - ale jeden będzie na części do audi...

mieszkanie po babci..

To kazacko szykuje sie niezły kurwidołek na imprezy ... :polew: :polew: :polew: :polew:

ja mogę przyjechać pomóc Ci rzucić gładzie po imprezie :sick3:

kiedy pierwszy melanż :naughty:

:decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ty masz do przeprowadzania? co sobie laptopa i kabli nie przeniesiesz??? hehe to pochwal sie gdzie i ile pomieszczen hehe

ja nie potrzebuje ludzi do przeprowadzi ja potrzebuje ludzi do położenia gładzi i przemalowania pokojów :kox:

70 m2 Chorzów ... 2 pokoje - ale jeden będzie na części do audi...

mieszkanie po babci..

To kazacko szykuje sie niezły kurwidołek na imprezy ... :polew: :polew: :polew: :polew:

dzielnia też imprezowa - lepiej w nocy nie wychodzić :decayed: :decayed: :decayed:

To gdzie ty tam bedziesz ese parkował ... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ty masz do przeprowadzania? co sobie laptopa i kabli nie przeniesiesz??? hehe to pochwal sie gdzie i ile pomieszczen hehe

ja nie potrzebuje ludzi do przeprowadzi ja potrzebuje ludzi do położenia gładzi i przemalowania pokojów :kox:

70 m2 Chorzów ... 2 pokoje - ale jeden będzie na części do audi...

mieszkanie po babci..

To kazacko szykuje sie niezły kurwidołek na imprezy ... :polew: :polew: :polew: :polew:

ja mogę przyjechać pomóc Ci rzucić gładzie po imprezie :sick3:

kiedy pierwszy melanż :naughty:

:decayed: :decayed:

jak zrobimy remont :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 15:19_________________________________________________

a co ty masz do przeprowadzania? co sobie laptopa i kabli nie przeniesiesz??? hehe to pochwal sie gdzie i ile pomieszczen hehe

ja nie potrzebuje ludzi do przeprowadzi ja potrzebuje ludzi do położenia gładzi i przemalowania pokojów :kox:

70 m2 Chorzów ... 2 pokoje - ale jeden będzie na części do audi...

mieszkanie po babci..

To kazacko szykuje sie niezły kurwidołek na imprezy ... :polew: :polew: :polew: :polew:

dzielnia też imprezowa - lepiej w nocy nie wychodzić :decayed: :decayed: :decayed:

To gdzie ty tam bedziesz ese parkował ... :gwizdanie:

o tym pomyślałem już jest parking 30 m od domu - 100 za miesiąć [br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 15:20_________________________________________________a i do czeko jest jakieś 8 minut drogi z buta :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przynajmniej parking masz pochytany... ale wkońcu przybędzie ci na wadze bo się skoncza ciepłe obiadki u mamusi a sie zacznie stołowanie w restauracji pod złotymi łukami... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale już nie się muszę martwić gdzie będę imprezować na sylwestra, andrzejki, soboty, piątki, haloween, środy mikołaja itp. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie znam sie na gladziach itp, chyba ze masz instrukcje dla kogos kto ma dwie lewe rece hehe jak dzielnica ciekawa to bede sobie musial kupic lewe chorzowskie tablice. hehe (myslowickie juz mam) haha daleko od czekolady??? :gwizdanie:

a wlasnie ze sie napracowalem dzisiaj ale poprostu ciesze sie szczesciem kolegi hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie znam sie na gladziach itp, chyba ze masz instrukcje dla kogos kto ma dwie lewe rece hehe jak dzielnica ciekawa to bede sobie musial kupic lewe chorzowskie tablice. hehe (myslowickie juz mam) haha daleko od czekolady??? :gwizdanie:

a wlasnie ze sie napracowalem dzisiaj ale poprostu ciesze sie szczesciem kolegi hehe

pisałem jakieś 8 minut z buta ... :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale już nie się muszę martwić gdzie będę imprezować na sylwestra, andrzejki, soboty, piątki, haloween, środy mikołaja itp. :kox:

Dokładnie to jest wypas... :gwizdanie: :gwizdanie:

Powiem Ci teraz szczerze dlaczego Ci nie pomoge pomimo iz miałbym chęci... o tóż jak moja mama z ktora mieszkam robiła remont to musiala se wynając fachowca bo ja nie miałem czasu.... ja nie umiem... itd. więc teraz jak bym Ci pomógł i ona by się dowiedziała co ja u ciebie robie a ona musiała płacic kase fachowcowi... to... musiałbys mi sprzedac jeden pokój... :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale już nie się muszę martwić gdzie będę imprezować na sylwestra, andrzejki, soboty, piątki, haloween, środy mikołaja itp. :kox:

no za***iście juz wiem u kogo spedze sylwestra, wkoncu sie sprawa wyjasnila hehe ale sie ciesze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale już nie się muszę martwić gdzie będę imprezować na sylwestra, andrzejki, soboty, piątki, haloween, środy mikołaja itp. :kox:

Dokładnie to jest wypas... :gwizdanie: :gwizdanie:

Powiem Ci teraz szczerze dlaczego Ci nie pomoge pomimo iz miałbym chęci... o tóż jak moja mama z ktora mieszkam robiła remont to musiala se wynając fachowca bo ja nie miałem czasu.... ja nie umiem... itd. więc teraz jak bym Ci pomógł i ona by się dowiedziała co ja u ciebie robie a ona musiała płacic kase fachowcowi... to... musiał bys mi sprzedac jeden pokój... :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ok jakoś to przeżyje... wystarczy jak przywieziesz do mnie twoje PS3.. to będzie dobre wkupne :decayed:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 15:30_________________________________________________

ale już nie się muszę martwić gdzie będę imprezować na sylwestra, andrzejki, soboty, piątki, haloween, środy mikołaja itp. :kox:

no za***iście juz wiem u kogo spedze sylwestra, wkoncu sie sprawa wyjasnila hehe ale sie ciesze :P

za daleko nie będziesz miał tyle kasy żeby tam dojechać.. :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Krolu zrobimy całonocny turniej w gran turismo 5 i tekkena :naughty: :naughty: :naughty:

tylko TV musisz miec fullHD i minimum 32 cale ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Krolu zrobimy całonocny turniej w gran turismo 5 i tekkena :naughty: :naughty: :naughty:

tylko TV musisz miec fullHD i minimum 32 cale ...

eeee coś jeszcze ? na razie będę miał stary telewizor i cieszę się ze kolorowy... :naughty: :naughty: z wydatków to wpierw muszę kupić kible prysznic itp... ale wieże mam zajebistą :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. panowie kiedyś deklarowaliście się, że jak będę miał chatę to mi pomożecie w remoncie :naughty: :naughty: macie okazje się wykazać w środę się muszę przeprowadzić...

Ja się na nic nie deklarowałem ale pomóc mogę w miarę swojej wiedzy i umiejętności :>

Gładzi jeszcze nigdy nie kładłem :confused4: Mogę pogadać ze znajomym co dorabia na remontach jak nie znajdzie się ktoś kto potrafi to robić.

Ale jeżeli chodzi o malowanie to mogę pomóc.Z podstawową elektryką też jakoś sobie radzę jakby co :)

Teraz mam nocki ale po południu jak coś to nie ma sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daleko jest z chorzowa na wesola? bo moze bys mi wynajal pokoj hehe

już zostaŁ tylko kibel :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daleko jest z chorzowa na wesola? bo moze bys mi wynajal pokoj hehe

już zostaŁ tylko kibel :decayed: :decayed: :decayed:

już nie... są tylko wolne schody z klatki i to na parterze.. :confused4:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 15:38_________________________________________________

2. panowie kiedyś deklarowaliście się, że jak będę miał chatę to mi pomożecie w remoncie :naughty: :naughty: macie okazje się wykazać w środę się muszę przeprowadzić...

Ja się na nic nie deklarowałem ale pomóc mogę w miarę swojej wiedzy i umiejętności :>

Gładzi jeszcze nigdy nie kładłem :confused4: Mogę pogadać ze znajomym co dorabia na remontach jak nie znajdzie się ktoś kto potrafi to robić.

Ale jeżeli chodzi o malowanie to mogę pomóc.Z podstawową elektryką też jakoś sobie radzę jakby co :)

Teraz mam nocki ale po południu jak coś to nie ma sprawy

doceniam :notworthy: :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...