Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o corsie podobne mam zdanie:sick3:

a fiat tylko trzy drzwiowy wchodzi w grę, ja bym szukał coś z gamy vag

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

Punto OK

Corsa MEga OK

w sumie za corsą mogą przemawiać kontrolowane strefy zgniotu:wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak szukałem dla swojej to było tak:Seicento, Corsa, Lupo/Arosa, Corolla 3d, i inne podobne, niestety w tym budżecie co dysponowałem czyli mniej więcej to co Ucho to same sztrucle były, pamiętam, że Diman łykną Corollę którą chciałem jechać oglądać i chyba dobrze kupił choć nie wiem bo nie gadałem z nim

a no i moja miała wymagania max 6k i wygląd Ferrari :grin:

Opublikowano

Ucho pokaż swojej fotę Poli mojej żony i zmieni zdanie ;)

DSCF0042.JPG

Opublikowano

za 7boiorę:decayed: i myślę że nawet by nie marudziła:wink:

Artur tylko ile ona cię pracy kosztowała

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

dywaniki kup żonie :wink:

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

psyttt

mineral woda :decayed:

Opublikowano

Za 10K przytargałem 2 lata temu , ostatni wypust 07/2001r i ori przebieg 67tys km :whistling: Niestety Francuz więc był lekko poobijany, ale ogarnąłem ją na tip-top + mody :wink:

Za 7-8K poszukać można coś ciekawego, znajdź mi auto konkurencji tej samej klasy i rocznika gdzie masz pełen ocynk, klimatronic, skórzane i grzane sitze, ksenon, fotochromy itp.

Opublikowano

oglądałem je na os.F jak się zmieniało, miodzio

tylko zostało ci jeszcze zmiana zderzaka tak żeby pasowała rejstracja

Opublikowano
Ucho na chatę pocisnąłem bo jak na skrzyżowaniu pomyślałem o tym rondzie koło maka i jeszcze parkowanie tam i wbiegniecie do klopa to mogło by czasu nie styknąć, a tak kita pod blok auto prawie na środku drogi , telefon do mojej: otwieraj drzwi i kibel !!!!! i co do sekundy :polew:

:polew::polew:

tyś jest synek udany

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

Ucho dzięki za chęci

ps zdążyłem na styk :facepalm:

do maka

:wink:

w wikend możemy pogrzebać i może ruszy

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

zdrowie

goście poszli i niedosyt zoatał:wink:

---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

Pajda teraz wiem jak się wczoraj czułeś:grin:

niedosyt:wink:

:grin: no, smaki co....

:polew:

Opublikowano

Artur właśnie usłyszałem że jak znajdę taką jak twoja to już by mogła być

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

Pajda wielkie smaki ale jutro za kółko trzeba siąść :wink:

Opublikowano
oglądałem je na os.F jak się zmieniało, miodzio

tylko zostało ci jeszcze zmiana zderzaka tak żeby pasowała rejstracja

tja tylko ten zdeś jest droższy niż s-line'owy do B6 :decayed:

Opublikowano
oglądałem je na os.F jak się zmieniało, miodzio

tylko zostało ci jeszcze zmiana zderzaka tak żeby pasowała rejstracja

tja tylko ten zdeś jest droższy niż s-line'owy do B6 :decayed:

to tablice do zderzaka pozostaje dopasowac

Opublikowano

no to psyt :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

bry :hi:

widzę że nic się nie ukryje :decayed:

i thx za dobre słowa :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Ucho na chatę pocisnąłem bo jak na skrzyżowaniu pomyślałem o tym rondzie koło maka i jeszcze parkowanie tam i wbiegniecie do klopa to mogło by czasu nie styknąć, a tak kita pod blok auto prawie na środku drogi , telefon do mojej: otwieraj drzwi i kibel !!!!! i co do sekundy :polew:

tyś jest dupny...ale musiał być hardcore:polew:

łaa...mnie się podoba i to bardzo:slina:, ale moja Żonka woli czarny środek i nie chce innego:wink:

ps. masz ładną kierownicę do 6n2??

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.