Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

33 tys ... za duzo nie spuscil... troche postoi w tej cenie ...

autko zacne ale rocznikowo juz szalu nierobi

Zacne o ile jest już odpowiednio sprawne...:wink:

od klubowicza wiec napewno jest z nim wszystko ok hehehe :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

33 tys ... za duzo nie spuscil... troche postoi w tej cenie ...

autko zacne ale rocznikowo juz szalu nierobi

Zacne o ile jest już odpowiednio sprawne...:wink:

od klubowicza wiec napewno jest z nim wszystko ok hehehe :decayed:

No tak, tym bardziej że nawet nie wystawił fury na forum :wink:

Opublikowano

młody mi dziś dowcip opowiedział(10l) :facepalm:

Pani w szkole kazała na zadanie domowe napisać jakąś tragedie

Jasiu wraca do domu i pyta taty żeby on opowiedział mu tragdie

na to tata

W DOMU NIE MA WÓDKI

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ----------

:eusathink: historia z Katowickich :grin:

Opublikowano
młody mi dziś dowcip opowiedział(10l) :facepalm:

Pani w szkole kazała na zadanie domowe napisać jakąś tragedie

Jasiu wraca do domu i pyta taty żeby on opowiedział mu tragdie

na to tata

W DOMU NIE MA WÓDKI

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ----------

:eusathink: historia z Katowickich :grin:

hehe z zycia wziete hehe
Opublikowano

a co jest z tym be 6 ??

Opublikowano

Panowie - posiada z was ktos sprzet pod procek core 2 duo lub quad i ddr2 ? Bo cos mi padlo w stacjonarny i nie umiem dojsc co bez podmiany na chwile podzespolow pokolei:/

Prosze o pilne info

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Panowie - posiada z was ktos sprzet pod procek core 2 duo lub quad i ddr2 ? Bo cos mi padlo w stacjonarny i nie umiem dojsc co bez podmiany na chwile podzespolow pokolei:/

Prosze o pilne info

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

ja Ci mogę fona pożyczyć jak do neta potrzebujesz :decayed:....gratów nie mam :wink:

Opublikowano

33 tys ... za duzo nie spuscil... troche postoi w tej cenie ...

autko zacne ale rocznikowo juz szalu nierobi

Zacne o ile jest już odpowiednio sprawne...:wink:

od klubowicza wiec napewno jest z nim wszystko ok hehehe :decayed:

No tak, tym bardziej że nawet nie wystawił fury na forum :wink:

o i cena znowu spadla 30500zl

no ta b6 jest czestera

Opublikowano

Do neta to tez mam tel. ;) komp do innych celow mi potrzebny kosztorysy i rzuty.;/

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

co z nią ??

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

tą be 6.....ciekawe autko :whistling::naughty:

Opublikowano
co z nią ??

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

tą be 6.....ciekawe autko :whistling::naughty:

nie wiem co, autko bardzo zacne jak juz napisalem

Opublikowano

ciekawe :wink:

Opublikowano

psyt :whistling:

Opublikowano
co z nią ??

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

tą be 6.....ciekawe autko :whistling::naughty:

nie wiem co, autko bardzo zacne jak juz napisalem

zacne bo ? dwiesta kunia i kłatro ? sprawdzić i wtedy gadać :decayed:

Opublikowano

miszka i kupiłeś te zice :naughty:

Opublikowano
psyt :whistling:

niech Ci będzie u mnie znów firma stawia :grin:

dziś jest niedziela a jutro piątek :kox:

Opublikowano
psyt :whistling:

niech Ci będzie u mnie znów firma stawia :grin:

dziś jest niedziela a jutro piątek :kox:

foto_65f20a07519dffc54c1ff26bd48696d1_org.jpg

:beer::grin:

Opublikowano
miszka i kupiłeś te zice :naughty:

ustalam odbiór :naughty:

Opublikowano
miszka i kupiłeś te zice :naughty:

ustalam odbiór :naughty:

wporzowy komplecik bier go :kox:

Opublikowano

foto_bdda460b48dc9fd58980b3bf97cc04fe.jpg

:polew::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.