Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
zawijam na wyro jakiś blow job mnie czeka więc nie ma co z pedałami na forum siedzieć i mulic :polew:

:hi:

czyli tak ja mówiłeś, wyciąłeś sobie te dwa żebra :whistling:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
zawijam na wyro jakiś blow job mnie czeka więc nie ma co z pedałami na forum siedzieć i mulic :polew:

:hi:

czyli tak ja mówiłeś, wyciąłeś sobie te dwa żebra :whistling:

:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

dobra Panowie...:lazy::hi:

Opublikowano

55aae6ab5a08b0bb97e71df9ccf45c12.jpg?1360160580

na dobranoc

Opublikowano

to psyt :whistling:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 07:45 ---------- Poprzedni post napisany at 07:40 ----------

znalazłech nia

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=186782898146715&set=pb.100004450180914.-2207520000.1369979089.&type=3&theater

są jeszcze jakieś foty ? :naughty::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 07:45 ---------- Poprzedni post napisany at 07:40 ----------

znalazłech nia

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=186782898146715&set=pb.100004450180914.-2207520000.1369979089.&type=3&theater

są jeszcze jakieś foty ? :naughty::decayed:

nie albo ma blokade :thumbdown:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 07:45 ---------- Poprzedni post napisany at 07:40 ----------

znalazłech nia

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=186782898146715&set=pb.100004450180914.-2207520000.1369979089.&type=3&theater

są jeszcze jakieś foty ? :naughty::decayed:

nie albo ma blokade :thumbdown:

suka :disgust::wink:

Opublikowano

Jak sie slinia do fotki :P

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 07:45 ---------- Poprzedni post napisany at 07:40 ----------

znalazłech nia

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=186782898146715&set=pb.100004450180914.-2207520000.1369979089.&type=3&theater

są jeszcze jakieś foty ? :naughty::decayed:

nie albo ma blokade :thumbdown:

suka :disgust::wink:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ----------

Jak sie slinia do foczki :P

:decayed:

Opublikowano
Jak sie slinia do foczki :P

:decayed:

jak nie walą do ryja to im ślina leci :grin::grin:

Opublikowano

Byly takie czasy, ze sie posty edytowalo a potem fochy lecialy :gwizdanie:

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

na tvn powtórka zakupu kontrolowanego miodzio amerykańce same :decayed:

Opublikowano
Byly takie czasy, ze sie posty edytowalo a potem fochy lecialy :gwizdanie:

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

nie tupniesz nóżką chyba...:naughty::decayed::wink:.........btw dlatego tam roześmianą gębę dodałem :wink:

Opublikowano

Cos ty ;)

Wkurzam sie tylko bo kompa nie umiem naprawic i szukam po elektordzie pomyslow;/

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Byly takie czasy, ze sie posty edytowalo a potem fochy lecialy :gwizdanie:

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

nie tupniesz nóżką chyba...:naughty::decayed::wink:.........btw dlatego tam roześmianą gębę dodałem :wink:

ale te Twoje edit to była jakaś porażka :facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.