Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
moja była montana z 32 melodyjkami masz go ?
mam ale padly juz baterie :facepalm:

:grin:

no właśnie miałem pisać żebyś wymienił, jutro odbiorę to ma działać :grin:

to gdzie jest mój zegarek ? Miełem ten z kompletu komunijnego

216108053f3447dfe9a023b36d7ce2ca.jpg

Miszka, poza tym ja mam twojego sikora ( real foto) :decayed:

montana.jpg

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
moja była montana z 32 melodyjkami masz go ?
mam ale padly juz baterie :facepalm:

:grin:

no właśnie miałem pisać żebyś wymienił, jutro odbiorę to ma działać :grin:

hehehe widze ze dryny juz ci w glowce zamieszaly hehe

:facepalm:widzę, że z Tobą się nie dogadam ale Ewelina napisała, że już dziś zegarek był u zegarmistrza i jutro mi go przywiezie

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

moja była montana z 32 melodyjkami masz go ?
mam ale padly juz baterie :facepalm:

:grin:

no właśnie miałem pisać żebyś wymienił, jutro odbiorę to ma działać :grin:

to gdzie jest mój zegarek ? Miełem ten z kompletu komunijnego

http://2.bp.blogspot.com/-ST-kvjOJmPE/TwiUYjU-TdI/AAAAAAAAAHs/KqZuM9D_RF4/s1600/216108053f3447dfe9a023b36d7ce2ca.jpg

Miszka, poza tym ja mam twojego sikora ( real foto) :decayed:

http://3.bp.blogspot.com/-Fo0w68I1Xyw/TuOwro5bs4I/AAAAAAAAAHI/GccDKDCE13k/s200/montana.jpg

widziałem ten zestaw inawet na kalkulatorze Ewelina liczyła....:polew::polew::polew:

Opublikowano
moja była montana z 32 melodyjkami masz go ?
mam ale padly juz baterie :facepalm:

:grin:

no właśnie miałem pisać żebyś wymienił, jutro odbiorę to ma działać :grin:

hehehe widze ze dryny juz ci w glowce zamieszaly hehe

:facepalm:widzę, że z Tobą się nie dogadam ale Ewelina napisała, że już dziś zegarek był u zegarmistrza i jutro mi go przywiezie

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: Miszka ........Tyś to miał za bardzo schłodzone :grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ----------

dobra łyczek i nyny..... zbieram się bo na 3 na noc jeszcze :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ----------

:hi:

Opublikowano

ja jeszcze dopiję i też zawijam

Opublikowano

to git, nawet w kalkulatorze baterie wymienione :kox: bo wcześniej nie działał :whistling:

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew:

nie wiem czy ty go kodowałeś ale drogo liczył

Opublikowano

a ja se chyba jebne desperadosa hehe

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew:

nie wiem czy ty go kodowałeś ale drogo liczył

po stawkach ASO :decayed:

Opublikowano
a ja se chyba jebne desperadosa hehe

pojawił się "alkohol" dla pedałów i cisza nastała :grin:

Opublikowano
a ja se chyba jebne desperadosa hehe

po mleku :whistling::grin:

to psyt :kox:

Opublikowano
a ja se chyba jebne desperadosa hehe

pojawił się "alkohol" dla pedałów i cisza nastała :grin:

nieprzepadam ogolnie za piwem a to jest takie mozliwe do wypicie hehehe
Opublikowano
a ja se chyba jebne desperadosa hehe

pojawił się "alkohol" dla pedałów i cisza nastała :grin:

nieprzepadam ogolnie za piwem a to jest takie mozliwe do wypicie hehehe

to nie jest piwo :whistling::wink:

Opublikowano
a ja se chyba jebne desperadosa hehe

pojawił się "alkohol" dla pedałów i cisza nastała :grin:

nieprzepadam ogolnie za piwem a to jest takie mozliwe do wypicie hehehe

to nie jest piwo :whistling::wink:

wiem ale smakuje mi ehehe i jest alkohol hehe

Opublikowano
a ja se chyba jebne desperadosa hehe

pojawił się "alkohol" dla pedałów i cisza nastała :grin:

nieprzepadam ogolnie za piwem a to jest takie mozliwe do wypicie hehehe

to nie jest piwo :whistling::wink:

i jest alkohol hehe

jedyny plus :wink:

Opublikowano

:hi:

no to pssyyt...:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema dzieciaki :D

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:31 ----------

ale mnie łeb napierdziela :facepalm:

ma może już ktoś muze z szybkich bo jest fajna

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.