Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pssyt :decayed:

Opublikowano
Ciekawi mnie tylko czemu jest w połysku, nie widzę takiego na allegro...

:naughty: jedyny z swoim rodzaju :decayed:

długo go szukałem :kox:

Jak mogłeś go szukać skoro nie pamiętasz z jakiego auta on jest :grin:

ja go kupiłem pół roku temu, chcesz to ci sprawdze nr bo mam jescze pozostałości z tego przełącznika :wink:

:thumbup1:

Opublikowano
pssyt :decayed:

ucho co robisz jutro rezamy ?:decayed:

Opublikowano
pssyt :decayed:

ucho co robisz jutro rezamy ?:decayed:

w czym ci trzeba pomóc

Opublikowano
pssyt :decayed:

ucho co robisz jutro rezamy ?:decayed:

w czym ci trzeba pomóc

a bo musze jeszcze ten przekaznik sieknąć ? a i piny są patrzebne te co mi dałeś bo brakło :doh:

Opublikowano

co za przekaźnik

Opublikowano
co za przekaźnik

pod DRL bo dziś tego nie zrobiłem bo jam to mam w komorze silnika i trzeba by się przebić przez ściane do środka i musze instalacje przejrzeć bo coś mi tak nie działa to jak bym chciał

Opublikowano
co za przekaźnik

pod DRL bo dziś tego nie zrobiłem bo jam to mam w komorze silnika i trzeba by się przebić przez ściane do środka i musze instalacje przejrzeć bo coś mi tak nie działa to jak bym chciał

przekaźnik kupiłeś??

co ci nie tak działa??

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

a może moduł do środka damy zamiast kable cięgnąć:wink:

Opublikowano
co za przekaźnik

pod DRL bo dziś tego nie zrobiłem bo jam to mam w komorze silnika i trzeba by się przebić przez ściane do środka i musze instalacje przejrzeć bo coś mi tak nie działa to jak bym chciał

przekaźnik kupiłeś??

co ci nie tak działa??

tak mam

w pozycji 0 świecą ksenony :doh: a i te lustro cos chyba nie teges bo bład na fisie jest

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

jakie kable ? jeden przewód czarny trzeba do srodka wrzucić :wink:

Opublikowano

nie dokładnie czytałeś podpięcie :wink:

Opublikowano
nie dokładnie czytałeś podpięcie :wink:

dokładnie to jak przyjeżdżasz do mnie czy nie masz czasu

a masz piny do włacznika świateł ??

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema

Opublikowano

:hi:

nie dokładnie czytałeś podpięcie :wink:

dokładnie to jak przyjeżdżasz do mnie czy nie masz czasu

a masz piny do włacznika świateł ??

a jakie tam są

Opublikowano
:hi:
nie dokładnie czytałeś podpięcie :wink:

dokładnie to jak przyjeżdżasz do mnie czy nie masz czasu

a masz piny do włacznika świateł ??

a jakie tam są

takie jak przy oswietleniu nóg takie wieksze to co działamy ?

Opublikowano
:hi:
nie dokładnie czytałeś podpięcie :wink:

dokładnie to jak przyjeżdżasz do mnie czy nie masz czasu

a masz piny do włacznika świateł ??

a jakie tam są

takie jak przy oswietleniu nóg takie wieksze to co działamy ?

o której chcesz działać, z pinami ciężko

Opublikowano
:hi:
nie dokładnie czytałeś podpięcie :wink:

dokładnie to jak przyjeżdżasz do mnie czy nie masz czasu

a masz piny do włacznika świateł ??

a jakie tam są

takie jak przy oswietleniu nóg takie wieksze to co działamy ?

o której chcesz działać, z pinami ciężko

o 10, a e piny co mi dawałes ostatnio to masz jeszcze?

Opublikowano

masz

a ile ci trzeba

Opublikowano
masz

a ile ci trzeba

5 szt wez

to bedziesz o 10 ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.