Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Moze na tamte spoty zaczeli by jezdzic jacys normalni ludzie :decayed:

Wysłane z mojego GT-I9001

niestety się nie dowiemy bo Stanley zamknął wątek :polew:

---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ----------

Co zas ja leszcze ... :D

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

to co zawsze dajesz d*py :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Miszka mam nadzieje ze bedziesz jutro :naughty:

ale musisz przyjechac automatem

musze zrobic rundkę automatem - zmieniam fure i mam ciekawa opcje ale z automatem a musze zobaczyc czy wogole warto

Opublikowano
Miszka mam nadzieje ze bedziesz jutro :naughty:

ale musisz przyjechac automatem

musze zrobic rundkę automatem - zmieniam fure i mam ciekawa opcje ale z automatem a musze zobaczyc czy wogole warto

To zostane jedyna b5 na katowickich??? Stanley tez mowil ze zmienia ... zaczne chyba rowerem wpadac bo mialem taki zamiar tylko pogoda niech sie poprawi

Wysłane z mojego GT-I9001

Opublikowano
Miszka mam nadzieje ze bedziesz jutro :naughty:

ale musisz przyjechac automatem

musze zrobic rundkę automatem - zmieniam fure i mam ciekawa opcje ale z automatem a musze zobaczyc czy wogole warto

jutro mnie nie ma na 100% na 19 mamy badania z Ulą :thumbdown: a nawet jakbym był to pewnie prosto z trasy i to Yarisem

co do automatu powiem tak, ja nigdy nie jeździłem wcześniej ale teraz bym już nie zamienił na manual - więc jak maszy dylemat to bierz automat :kox:

Opublikowano
spowiedź handlarza w formie AMA. niezłe wałki :decayed:

AMA Spowiedź nieuczciwego handlarza - Wykop.pl

:eusathink:gdziś to już widziałem

bedziesz jutro bo jest mała sprawa :naughty:

Opublikowano
spowiedź handlarza w formie AMA. niezłe wałki :decayed:

AMA Spowiedź nieuczciwego handlarza - Wykop.pl

:eusathink:gdziś to już widziałem

bedziesz jutro bo jest mała sprawa :naughty:

podjade

Opublikowano

Panowie kiedy i gdzie jest jakiś spocik ? mam tydzień wolnego teraz i z chęcią bym podjechał na swojego 1 spota w gronie audi :)

Opublikowano
  • Autor
Miszka mam nadzieje ze bedziesz jutro :naughty:

ale musisz przyjechac automatem

musze zrobic rundkę automatem - zmieniam fure i mam ciekawa opcje ale z automatem a musze zobaczyc czy wogole warto

To zostane jedyna b5 na katowickich??? Stanley tez mowil ze zmienia ... zaczne chyba rowerem wpadac bo mialem taki zamiar tylko pogoda niech sie poprawi

Wysłane z mojego GT-I9001

ja też mam B5 :P
Opublikowano
Miszka mam nadzieje ze bedziesz jutro :naughty:

ale musisz przyjechac automatem

musze zrobic rundkę automatem - zmieniam fure i mam ciekawa opcje ale z automatem a musze zobaczyc czy wogole warto

To zostane jedyna b5 na katowickich??? Stanley tez mowil ze zmienia ... zaczne chyba rowerem wpadac bo mialem taki zamiar tylko pogoda niech sie poprawi

Wysłane z mojego GT-I9001

ja też mam B5 :P

Nie tylko Ty ;)

---------- Post dopisany at 07:05 ---------- Poprzedni post napisany at 01:19 ----------

:hi:

Opublikowano
Miszka mam nadzieje ze bedziesz jutro :naughty:

ale musisz przyjechac automatem

musze zrobic rundkę automatem - zmieniam fure i mam ciekawa opcje ale z automatem a musze zobaczyc czy wogole warto

To zostane jedyna b5 na katowickich??? Stanley tez mowil ze zmienia ... zaczne chyba rowerem wpadac bo mialem taki zamiar tylko pogoda niech sie poprawi

Wysłane z mojego GT-I9001

już nieaktualne, nie zmieniam :wink:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.