Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co, kupujesz? :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
niby to srebrny niby to fiolet niby niebieski taki jakis hmm ale ciekawy

Fiolet? :decayed:

Chyba siwy/popielaty :grin:

Opublikowano
niby to srebrny niby to fiolet niby niebieski taki jakis hmm ale ciekawy

inny:thumbup1:

Opublikowano

jest zamiar czekamy tylko na przypływ $$$ i wio po...

Opublikowano
:naughty::decayed::wink:
Opublikowano

thx za spota

Opublikowano

Dzięx za spota.:wink: Tyson jest dobry i Pati też :kox:

Opublikowano

Pati mega lalka jak na moj gust ... a tyson dostal 30 mln dolcow za jedna walke .... biedaki yebane ....

Psssyyyytttt wareczka po robocie

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
:hi:

jak wam sie widzi taki kolorek ?

http://s15.postimg.org/46wfj2wob/C28455374_2.jpg

spoko :thumbup1:

brać !

zapodaj linka do tego cacka? jaki wypas? widze biksenon jest? skrętny?

Opublikowano

szybkie psyt i spać :wink:

Opublikowano

No avancik ładny....jak biedy nie ma to brać....kolorek zayefajny.....coś dla guregoru ....nic tylko jeździć....myć nie trzeba :)

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ----------

btw pyrsk drinolek :)

Opublikowano
Artur miała być spokojna jazda i cie dognać nie szło,kropek 1,5złotego poleciał:whistling:

ja po lekku na tempomacie :decayed: Kropka widziałem jak wjezdzal w osiedle wiec ladnie leciał :wink:

Opublikowano

- alufelgi

- zimowe opony

- halogeny

- BI-XENONY

- relingi

- parktroniki

- klimatronik

- podgrzewane fotele

- NAVIGACJA PLUS - kolorowa

- autoalarm

- elektryczne szyby

- elektryczne lusterka

- elektrycznie skladane lusterka

- tempomat

- 8 air bag

- fotele kubelkowe

- kierownica multifunkcyjna

- bluetooth

- zmieniarka cd

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ----------

musi mi go jeszcze stan przeswietlic jak bedzie ok no to go

tylko ze multi i 2.0

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:50 ----------

musi mi go jeszcze stan przeswietlic jak bedzie ok no to go

tylko ze multi i 2.0

Opublikowano

Kur.a do kompletu brakuje jeszcze 2.5 :decayed:.......

Ja bym szukał dalej......

---------- Post dopisany at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ----------

Chciałeś ośkę?? ..... to trza było od Andrzeja(srb38vx) brać dłubane bpw'u ...bogate auto.....

Moje zdanie jest takie......jak automat to w Q !

Opublikowano
Kur.a do kompletu brakuje jeszcze 2.5 :decayed:.......

Ja bym szukał dalej......

---------- Post dopisany at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ----------

Chciałeś ośkę?? ..... to trza było od Andrzeja(srb38vx) brać dłubane bpw'u ...bogate auto.....

Moje zdanie jest takie......jak automat to w Q !

Tyś coś pił :whistling:

Opublikowano

:hi:

qurwa w ciągu miesiąca czwarta wizyta na serwisie:facepalm:

---------- Post dopisany at 07:03 ---------- Poprzedni post napisany at 07:03 ----------

ebane reno :grin:

Opublikowano
:hi: soprano PW
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Elo ... :)

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

:hi:

Tak Hammer takie jest moje zdanie jak w poście z poprzedniej strony .

Ale to moje zdanie i tylko i wyłącznie moje.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.