Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Panowie kiedy i gdzie jest jakiś spocik ? mam tydzień wolnego teraz i z chęcią bym podjechał na swojego 1 spota w gronie audi :)
Info u góry. :cool:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Elo

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

siemanko

Miszka mam nadzieje ze bedziesz jutro :naughty:

ale musisz przyjechac automatem

musze zrobic rundkę automatem - zmieniam fure i mam ciekawa opcje ale z automatem a musze zobaczyc czy wogole warto

jak autko bedzie mialo ok 200kucykow to bierz automat i sie nawet nie zastanawiaj :wink:

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

jak chcesz to mozemy sie w jaki dzien ugadac moj ojciec ma AJM w automacie, to sie karniesz szalu nierobi bo seria ale duza wygoda w jezdzie :wink:

jak co to telefon masz

Opublikowano
Miszka mam nadzieje ze bedziesz jutro :naughty:

ale musisz przyjechac automatem

musze zrobic rundkę automatem - zmieniam fure i mam ciekawa opcje ale z automatem a musze zobaczyc czy wogole warto

To zostane jedyna b5 na katowickich??? Stanley tez mowil ze zmienia ... zaczne chyba rowerem wpadac bo mialem taki zamiar tylko pogoda niech sie poprawi

Wysłane z mojego GT-I9001

ja też mam B5 :P

Nie tylko Ty ;)

---------- Post dopisany at 07:05 ---------- Poprzedni post napisany at 01:19 ----------

:hi:

i ja też By5...i będę ją chyba najdłużej jeździł z Was...:bag::grin:

:hi:

Opublikowano

a co do automatu...teraz po przejażdzce paroma autami w automacie...stwierdzam, że to nie wyścigi na 1/4 mili i dla wygody...warto:wink:. A jak będzie mało zawsze można jakiegoś bezpiecznego "czipsa'" wgrać i już będzie przyjemniej:decayed:

Opublikowano
a co do automatu...teraz po przejażdzce paroma autami w automacie...stwierdzam, że to nie wyścigi na 1/4 mili i dla wygody...warto:wink:. A jak będzie mało zawsze można jakiegoś bezpiecznego "czipsa'" wgrać i już będzie przyjemniej:decayed:

spodobało się :decayed:

Opublikowano
:decayed: nie no...wygoda bez dwóch zdań...Twoim akurat nie jechałem za kierowcy, ale i tak przyjemnie...:wink: Lecz jechałem paroma autkami w automacie...i normalnie...rozleniwiłem się:grin:
Opublikowano
Miszka mam nadzieje ze bedziesz jutro :naughty:

ale musisz przyjechac automatem

musze zrobic rundkę automatem - zmieniam fure i mam ciekawa opcje ale z automatem a musze zobaczyc czy wogole warto

jak autko bedzie mialo ok 200kucykow to bierz automat i sie nawet nie zastanawiaj :wink:

dokładnie to samo zdanie mam :naughty::thumbup1:

Opublikowano
Miszka mam nadzieje ze bedziesz jutro :naughty:

ale musisz przyjechac automatem

musze zrobic rundkę automatem - zmieniam fure i mam ciekawa opcje ale z automatem a musze zobaczyc czy wogole warto

jak autko bedzie mialo ok 200kucykow to bierz automat i sie nawet nie zastanawiaj :wink:

dokładnie to samo zdanie mam :naughty::thumbup1:

a jak bedzie miało 250PS to bierz quattro :decayed:

Opublikowano

Dlatego nie rezam jeszcze Quattro.. :decayed:

Opublikowano
Miszka mam nadzieje ze bedziesz jutro :naughty:

ale musisz przyjechac automatem

musze zrobic rundkę automatem - zmieniam fure i mam ciekawa opcje ale z automatem a musze zobaczyc czy wogole warto

jak autko bedzie mialo ok 200kucykow to bierz automat i sie nawet nie zastanawiaj :wink:

dokładnie to samo zdanie mam :naughty::thumbup1:

a jak bedzie miało 250PS to bierz quattro :decayed:

:decayed::decayed::decayed::decayed: do sprawnego odpychania się w Q i asb to te 200 psów to tak już przyzwoicie by już było :decayed::wink:

Opublikowano

No to co dziś? :naughty:Ja co prawda w robo siedzę ale może udałoby się wpaść na małe co nieco... :wink:

Opublikowano

:hi:

kto ma grilla??

jaki plan na dziś :decayed:?

Opublikowano

ja na karczek bym pojechał......ale przy tej pogodzie.....to chyba se mogę pomarzyć ....

Opublikowano
:hi:

kto ma grilla??

jaki plan na dziś :decayed:?

grila mam ja, ale nie widzę sensu robić dzisiaj wusztów... w Kato cały dzień kropi :thumbdown:

Opublikowano
:hi:

kto ma grilla??

jaki plan na dziś :decayed:?

grila mam ja, ale nie widzę sensu robić dzisiaj wusztów... w Kato cały dzień kropi :thumbdown:

:eusathink:pogoda zmienna jest i może sie wypogodzi :wink:

o 19 bedzie wszystko wiadomo czy grill czy kebab :decayed:

Opublikowano

Ja będę nie mial dostępu do neta bo wychodzę z domu, to będę dzwonił :whistling:

Opublikowano

U nas tez co chwilę albo leje albo siąpi.....:thumbdown:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.