Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za wózkiem będziem jeździli

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
za wózkiem będziem jeździli

My znowu kupujemy uzywkę :wink: nie widzę sensu kupować na 6-8 mies nowego wózka :decayed:

Opublikowano
za wózkiem będziem jeździli

My znowu kupujemy uzywkę :wink: nie widzę sensu kupować na 6-8 mies nowego wózka :decayed:

no ja też wolałbym to tak załatwić ale moja chce jeszcze zobaczyć, przejechać się :facepalm: wózkiem - przeca to nie auto wystarczą 4 kółka i wio :kox:

Opublikowano
za wózkiem będziem jeździli

My znowu kupujemy uzywkę :wink: nie widzę sensu kupować na 6-8 mies nowego wózka :decayed:

no ja też wolałbym to tak załatwić ale moja chce jeszcze zobaczyć, przejechać się :facepalm: wózkiem - przeca to nie auto wystarczą 4 kółka i wio :kox:

te baby :whistling:

Opublikowano

faza jest myk drinek

Opublikowano
faza jest myk drinek

no to psyt... a mówiłem, że City Rock byłby dzisiaj dobrą opcją :kox:

Opublikowano
faza jest myk drinek

no to psyt... a mówiłem, że City Rock byłby dzisiaj dobrą opcją :kox:

i jutro byłbym trup, z resztą zauważyłem, że jak walę w knajpie to jak najszybciej i wio do dom, trzeba zaliczyć balety z dens florem inaczej padnę :polew:

Opublikowano
faza jest myk drinek

no to psyt... a mówiłem, że City Rock byłby dzisiaj dobrą opcją :kox:

no bardzo dobrą :kox:

Opublikowano
faza jest myk drinek

no to psyt... a mówiłem, że City Rock byłby dzisiaj dobrą opcją :kox:

i jutro byłbym trup, z resztą zauważyłem, że jak walę w knajpie to jak najszybciej i wio do dom, trzeba zaliczyć balety z dens florem inaczej padnę :polew:

jestem za :kox:
Opublikowano
faza jest myk drinek

no to psyt... a mówiłem, że City Rock byłby dzisiaj dobrą opcją :kox:

i jutro byłbym trup, z resztą zauważyłem, że jak walę w knajpie to jak najszybciej i wio do dom, trzeba zaliczyć balety z dens florem inaczej padnę :polew:

jestem za :kox:

ok zapytam Eweliny czy możesz :decayed:

Opublikowano
faza jest myk drinek

no to psyt... a mówiłem, że City Rock byłby dzisiaj dobrą opcją :kox:

i jutro byłbym trup, z resztą zauważyłem, że jak walę w knajpie to jak najszybciej i wio do dom, trzeba zaliczyć balety z dens florem inaczej padnę :polew:

jestem za :kox:

ok zapytam Eweliny czy możesz :decayed:

no to juz zem poszedl :polew::polew::polew:

Opublikowano
faza jest myk drinek

no to psyt... a mówiłem, że City Rock byłby dzisiaj dobrą opcją :kox:

i jutro byłbym trup, z resztą zauważyłem, że jak walę w knajpie to jak najszybciej i wio do dom, trzeba zaliczyć balety z dens florem inaczej padnę :polew:

jestem za :kox:

ok zapytam Eweliny czy możesz :decayed:

no to juz zem poszedl :polew::polew::polew:

mogę Ci to pochytać, ty pójdziesz z Miszką na balety, ja pijadę do Eweliny :kox: z resztą i tak ostatnio zostawiłem u niej zegarek :decayed:

Opublikowano
faza jest myk drinek

no to psyt... a mówiłem, że City Rock byłby dzisiaj dobrą opcją :kox:

i jutro byłbym trup, z resztą zauważyłem, że jak walę w knajpie to jak najszybciej i wio do dom, trzeba zaliczyć balety z dens florem inaczej padnę :polew:

jestem za :kox:

ok zapytam Eweliny czy możesz :decayed:

no to juz zem poszedl :polew::polew::polew:

mogę Ci to pochytać, ty pójdziesz z Miszką na balety, ja pijadę do Eweliny :kox: z resztą i tak ostatnio zostawiłem u niej zegarek :decayed:

aaaaa :polew: to był Twój zegarek , to ja go mam bo mi się pojebały na tym blacie pod lustrem w łazience :decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

dala mi go w prezencie a na drugi dzien mi sie stracil... to juz wiem gdzie jest

a taki fajny amerykanski hehe

:polew::polew::polew:

Opublikowano

moja była montana z 32 melodyjkami masz go ?

Opublikowano
moja była montana z 32 melodyjkami masz go ?
mam ale padly juz baterie :facepalm:

:grin:

Opublikowano
moja była montana z 32 melodyjkami masz go ?
mam ale padly juz baterie :facepalm:

:grin:

no właśnie miałem pisać żebyś wymienił, jutro odbiorę to ma działać :grin:

Opublikowano
moja była montana z 32 melodyjkami masz go ?
mam ale padly juz baterie :facepalm:

:grin:

no właśnie miałem pisać żebyś wymienił, jutro odbiorę to ma działać :grin:

hehehe widze ze dryny juz ci w glowce zamieszaly hehe

Opublikowano
moja była montana z 32 melodyjkami masz go ?
mam ale padly juz baterie :facepalm:

:grin:

no właśnie miałem pisać żebyś wymienił, jutro odbiorę to ma działać :grin:

hehehe widze ze dryny juz ci w glowce zamieszaly hehe

i to tak dość chyba :decayed:

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

pyrsk szklaneczka :slina:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.