Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja ciebie edytowalem, bo pamietam tylko ze pucka jak bylo gadane o cyckach to mu zmienilem z ulubionego rozmiaru z C na A :decayed:

Wysłane z mojego GT-I9001

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miszka co ty za srakę chcesz zakładać :decayed:

---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:15 ----------

a to ja sie ponoć wczoraj naebałem:grin:

Opublikowano

Dobra bije sie w pierś strzeliłem fopa.....:wink:

Królu wybacz me zachowanie :decayed: obiecuje poprawę :decayed:

Opublikowano

Mowilem, ze nic sie nie stalo ;)

Wysłane z mojego GT-I9001

Opublikowano

Spoko ;)

:gicior:

Opublikowano
Miszka co ty za srakę chcesz zakładać :decayed:

---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:15 ----------

a to ja sie ponoć wczoraj naebałem:grin:

fajna sraka nie jest zła w sumie to na początku chciałem to na handel ale jednak założę i sprzedam moje kubły na tajle i wyjdzie mnie praktycznie ten zestaw za free :naughty:

Opublikowano

swego czasu były na allegro z napisem sline za 1100 i sie sprzedac nie umiały

---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:11 ----------

100 ci dam za plecy i moje w gratisie żebyś coś włożył w fotele :wink:

Opublikowano
swego czasu były na allegro z napisem sline za 1100 i sie sprzedac nie umiały

---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:11 ----------

100 ci dam za plecy i moje w gratisie żebyś coś włożył w fotele :wink:

jak odbiorę tamte to będziemy gadać, zrobię cenę na całość ale jeszcze nie wiem ile za to krzyczeć, jeśli będą chętni na części to tak zrobię,

btw ile za mc donaldsa mogę dostać ?

Opublikowano

Wojtek A4 miał skórę ze spidem ostatnio

---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ----------

swego czasu były na allegro z napisem sline za 1100 i sie sprzedac nie umiały

---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:11 ----------

100 ci dam za plecy i moje w gratisie żebyś coś włożył w fotele :wink:

jak odbiorę tamte to będziemy gadać, zrobię cenę na całość ale jeszcze nie wiem ile za to krzyczeć, jeśli będą chętni na części to tak zrobię,

btw ile za mc donaldsa mogę dostać ?

ostatnio za 200 na allegro widziałem za cały podłokietnik :wink:

Opublikowano
Wojtek A4 miał skórę ze spidem ostatnio

---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ----------

swego czasu były na allegro z napisem sline za 1100 i sie sprzedac nie umiały

---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:11 ----------

100 ci dam za plecy i moje w gratisie żebyś coś włożył w fotele :wink:

jak odbiorę tamte to będziemy gadać, zrobię cenę na całość ale jeszcze nie wiem ile za to krzyczeć, jeśli będą chętni na części to tak zrobię,

btw ile za mc donaldsa mogę dostać ?

ostatnio za 200 na allegro widziałem za cały podłokietnik :wink:

a Ty masz ? nie chcesz mojego :naughty:

Opublikowano

mniej więcej w takich cenach chodzą graty z twojego

fotele z poduchami 500-700

plecy ??

schowki 200

pakiet światło 60-70

podłokietnik od 150

masz

image.jpg

---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ----------

dsc03522.JPGnie mój kolor

Opublikowano

ja mowie o swoim mc donalds co teraz mam

Opublikowano

ogarniemy wspomaganie u mnie

Opublikowano

ja o jednym ten o drugim kiedy to wspomaganie dziś ? bo jutro ciężko z czasem

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema z rana na byzuchu ... :D:beer::beer::beer::beer:

Opublikowano
ja o jednym ten o drugim kiedy to wspomaganie dziś ? bo jutro ciężko z czasem

a jesteś dziś wolny

Opublikowano
ja o jednym ten o drugim kiedy to wspomaganie dziś ? bo jutro ciężko z czasem

a jesteś dziś wolny

no ja dziś dam radę

Opublikowano

spox

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.