Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na osiedlu czterech bez tylnich szyb widziałem:facepalm:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wezmę na spota jutro moje wizytówki to rozdacie po osiedlu :bag:

Opublikowano
wezmę na spota jutro moje wizytówki to rozdacie po osiedlu :bag:

Usuwanie Wgniecen

Dzwoniłem do gościa i właśnie jest w drodze na Tychy :decayed: Także się kręci :)

Opublikowano
quwa ale ciulneło gradem :facepalm:

szyba do wymiany :doh:

Turzol jak auta ci wyglądają

Yaris też swoje dostał :facepalm:

Audi na szczęści było w tym czasie w Kato, a tam tak nie było tragicznie:heat:

audi na szczęście stało w garażu :heat:

ale kropek swoje dostał

czyli nic się nie stao :kox:

Sevesowi fure poobijalo :(

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

wezmę na spota jutro moje wizytówki to rozdacie po osiedlu :bag:

Usuwanie Wgniecen

Dzwoniłem do gościa i właśnie jest w drodze na Tychy :decayed: Także się kręci :)

ja też dzwoniłem do swojego :facepalm:

---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ----------

termin za miesiąc:facepalm:

Opublikowano
wezmę na spota jutro moje wizytówki to rozdacie po osiedlu :bag:

Usuwanie Wgniecen

Dzwoniłem do gościa i właśnie jest w drodze na Tychy :decayed: Także się kręci :)

tak, ja napisałem. My korzystamy z jego usług od jakiegoś czasu i jesteśmy zadowoleni :wink:

Opublikowano

i jak tu nie pić w tym dniu

zdrówko

:drunk:

Opublikowano

ja jeszcze w robo.... a jutro na 7 i cały dzień :facepalm:

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

No i już dzwonił pierwszy klient z Tychów - kumplowi potrzaskało Golfa V :whistling:

Opublikowano
wezmę na spota jutro moje wizytówki to rozdacie po osiedlu :bag:

za coś na Croatię trza jechać :bag:

zdrówko za tych co nie mogą.......ja dostałem gradem po dachu w Woszczycach :facepalm:....ehhhh...................dach trza będzie kitować albo................................ szlifnąć po jakim rowie albo polu :decayed:

Opublikowano

Dobrze , że na Będzinie było spoko . Mały deszcz tylko padał i jak tylko usłyszałem poleciałem schowac auto :shock3:

Dzięki stanley za spr VIN autko było kręcone . Ciekawe co właściciel napisze :decayed:

Opublikowano
wezmę na spota jutro moje wizytówki to rozdacie po osiedlu :bag:

za coś na Croatię trza jechać :bag:

zdrówko za tych co nie mogą.......ja dostałem gradem po dachu w Woszczycach :facepalm:....ehhhh...................dach trza będzie kitować albo................................ szlifnąć po jakim rowie albo polu :decayed:

toć masz ac :wink:

Opublikowano

no ....ale żeby nie mieli złudzeń ,że jest szkoda całkowita :grin:

Opublikowano
no ....ale żeby nie mieli złudzeń ,że jest szkoda całkowita :grin:

:polew:

Opublikowano
no ....ale żeby nie mieli złudzeń ,że jest szkoda całkowita :grin:

:polew:

:decayed:
Opublikowano
no ....ale żeby nie mieli złudzeń ,że jest szkoda całkowita :grin:

:grin:

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

Dobrze , że na Będzinie było spoko . Mały deszcz tylko padał i jak tylko usłyszałem poleciałem schowac auto :shock3:

Dzięki stanley za spr VIN autko było kręcone . Ciekawe co właściciel napisze :decayed:

masz dobry powód do zbicia z ceny :naughty:

Opublikowano
no ....ale żeby nie mieli złudzeń ,że jest szkoda całkowita :grin:

:polew::polew:

...uff...polo było pod wiatą a audi żem wjechał do garażu...podszlifując teściowi trochę betonu...no jakoś trzeba było wjechać...wśliznąć się:decayed:

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

ale w jankowicach i żorach-roju na dosłownie każde auto obite:facepalm:

Opublikowano

psyt :whistling:

Opublikowano
psyt :whistling:

No to pssyyttt zubr :thumbup:

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

ja dzisiaj Kasztelan :whistling:

Opublikowano

kolejny dryn:wink:

zdrówko

Opublikowano

a ja standardowo drin :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.