Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

mam pytanie , co to k**wa jest ? często to spotykam na forum i zastanawia mnie o c**j chodzi i co mnie to obchodzi z jakich cudownych sprzętów ludzie posty wysyłają :facepalm: ?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

mam pytanie , co to k**wa jest ? często to spotykam na forum i zastanawia mnie o c**j chodzi i co mnie to obchodzi z jakich cudownych sprzętów ludzie posty wysyłają :facepalm: ?

jeżeli Ci się to pojawia, znaczy, że koleś ma lepszy telefon niż ty komputer :grin:

Opublikowano
  • Autor

a w ogóle to chce ktoś się zamienić zwykłym grylem na gryl z eski ? oferta ważna do końca tygodnia. oczywiście z dopłatą ;)

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

mam pytanie , co to k**wa jest ? często to spotykam na forum i zastanawia mnie o c**j chodzi i co mnie to obchodzi z jakich cudownych sprzętów ludzie posty wysyłają :facepalm: ?

jeżeli Ci się to pojawia, znaczy, że koleś ma lepszy telefon niż ty komputer :grin:

ja sam mam lepszy kom niż komp :polew:
Opublikowano

Keżor, już tak mało osób posiada B5, że nie wiem kogo Ci polecić.... :grin: może Kędzior :whistling:

Opublikowano
  • Autor

no wiem właśnie , że już prawie nikt nie ma b5 :P a wystarczy spojrzeć na foto w pierwszym poście :whistling: tylko B7 od Dimana :doh:

Opublikowano
no wiem właśnie , że już prawie nikt nie ma b5 :P a wystarczy spojrzeć na foto w pierwszym poście :whistling: tylko B7 od Dimana :doh:

gdzie Ty masz k**wa B7 od Dimana ?

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

ja tam widzę b7 Mirona i B7 Siemiana :whistling:

Opublikowano
no wiem właśnie , że już prawie nikt nie ma b5 :P a wystarczy spojrzeć na foto w pierwszym poście :whistling: tylko B7 od Dimana :doh:

gdzie Ty masz k**wa B7 od Dimana ?

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

ja tam widzę b7 Mirona i B7 Siemiana :whistling:

to było B7 od kogoś z BB ?

Opublikowano
  • Autor

no mówie przecież że Siemiana :decayed: nauczcie się czytać

Opublikowano
no mówie przecież że Siemiana :decayed: nauczcie się czytać

niepierdol tylko zabierz jutro lokatą na spota :kox:

Opublikowano
  • Autor

nie mam czym przyjechać :whistling:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

boje sie gradu :decayed:

Opublikowano
no ....ale żeby nie mieli złudzeń ,że jest szkoda całkowita :grin:

:grin:

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

Dobrze , że na Będzinie było spoko . Mały deszcz tylko padał i jak tylko usłyszałem poleciałem schowac auto :shock3:

Dzięki stanley za spr VIN autko było kręcone . Ciekawe co właściciel napisze :decayed:

masz dobry powód do zbicia z ceny :naughty:

No powód może . Narazie szukam czegoś innego chodź te 311 koni :naughty: Zobaczymy . Na filmikach na YT jest jak koleś ją upala może coś się psuje :doh:.

I dlaczego sprzedaje i jest taki zdesperowany , że chce się zamienic za moje 1.9 :grin:

Opublikowano
no mówie przecież że Siemiana :decayed: nauczcie się czytać

niepierdol tylko zabierz jutro lokatą na spota :kox:

:naughty:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

Keżor, jak przyjedziesz to weź dla mnie kawę w ziarenkach :wink:

Opublikowano

przygarnie mnie ktoś jutro na spota,jeżeli nie załatwie z szybą :whistling:

Opublikowano
no mówie przecież że Siemiana :decayed: nauczcie się czytać

niepierdol tylko zabierz jutro lokatą na spota :kox:

:naughty:

stan...czemu jeszcze nie widzę fot ??:grin:

Opublikowano
bxc-jpg
Opublikowano
no mówie przecież że Siemiana :decayed: nauczcie się czytać

niepierdol tylko zabierz jutro lokatą na spota :kox:

:naughty:

stan...czemu jeszcze nie widzę fot ??:grin:

Miszka wklejał :wink:

Opublikowano
przygarnie mnie ktoś jutro na spota,jeżeli nie załatwie z szybą :whistling:

pochytamy to jako :wink:

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

no mówie przecież że Siemiana :decayed: nauczcie się czytać

niepierdol tylko zabierz jutro lokatą na spota :kox:

:naughty:

stan...czemu jeszcze nie widzę fot ??:grin:

Miszka wklejał :wink:

:eusathink:

Opublikowano
przygarnie mnie ktoś jutro na spota,jeżeli nie załatwie z szybą :whistling:

pochytamy to jako :wink:

:thumbup1:

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

nie-pijemy-jpg

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

moja sie poszczała prawie :grin:

Opublikowano
  • Autor
no mówie przecież że Siemiana :decayed: nauczcie się czytać

niepierdol tylko zabierz jutro lokatą na spota :kox:

:naughty:

stan...czemu jeszcze nie widzę fot ??:grin:

Miszka wklejał :wink:

co wklejał ? :ban:

Opublikowano
przygarnie mnie ktoś jutro na spota,jeżeli nie załatwie z szybą :whistling:

pochytamy to jako :wink:

:thumbup1:

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

http://i1.ryjbuk.pl/ec0fd354e14cb6bf54c2d341a5483d0f7af5b639/nie-pijemy-jpg

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

moja sie poszczała prawie :grin:

:decayed::decayed::decayed::decayed:

jakby tu kto powiedział ,że jednego dnia odpuszczamy ...wszyscy to by same takie obrazki były powklejane :grin::grin::grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.