Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany at 14:14 ----------

Zdrówko :D....

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:50 ----------

Pany moze jakis grill w wtorek ... :D

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

:facepalm:

Nie stresuj się.....on miał ciężkie dzieciństwo.......:decayed:......mało tego .....ma dalej :grin:

co się dziwić koledze na Żorach każą mu w seacie siedzieć :grin:

woli się spytać

:grin::grin::grin::grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema! :whistling:

Opublikowano
  • Autor

cześć dziewuszki :naughty:

Opublikowano

quwa ale ciulneło gradem :facepalm:

szyba do wymiany :doh:

Turzol jak auta ci wyglądają

Opublikowano
quwa ale ciulneło gradem :facepalm:

szyba do wymiany :doh:

Turzol jak auta ci wyglądają

Yaris też swoje dostał :facepalm:

Audi na szczęści było w tym czasie w Kato, a tam tak nie było tragicznie:heat:

Opublikowano
quwa ale ciulneło gradem :facepalm:

szyba do wymiany :doh:

Turzol jak auta ci wyglądają

Yaris też swoje dostał :facepalm:

Audi na szczęści było w tym czasie w Kato, a tam tak nie było tragicznie:heat:

audi na szczęście stało w garażu :heat:

ale kropek swoje dostał

Opublikowano
quwa ale ciulneło gradem :facepalm:

szyba do wymiany :doh:

Turzol jak auta ci wyglądają

Yaris też swoje dostał :facepalm:

Audi na szczęści było w tym czasie w Kato, a tam tak nie było tragicznie:heat:

audi na szczęście stało w garażu :heat:

ale kropek swoje dostał

czyli nic się nie stao :kox:

Opublikowano

Sevesowi fure poobijalo :(

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
quwa ale ciulneło gradem :facepalm:

szyba do wymiany :doh:

Turzol jak auta ci wyglądają

Yaris też swoje dostał :facepalm:

Audi na szczęści było w tym czasie w Kato, a tam tak nie było tragicznie:heat:

audi na szczęście stało w garażu :heat:

ale kropek swoje dostał

czyli nic się nie stao :kox:

400 plecy :doh:
Sevesowi fure poobijalo :(

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

tragedia :facepalm:
Opublikowano
  • Autor

no klimat się zmienia w piz*u ... to się nie dziwcie , że na spoty przyjeżdżam nie swoim autem :grin:

Opublikowano
:grin::grin:
Opublikowano

no i c**j jak gdyby nigdy nic słońce świeci :grin:

Opublikowano

Miazga z audi sito, szyba przód rozyebana w mak :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano
quwa ale ciulneło gradem :facepalm:

szyba do wymiany :doh:

Turzol jak auta ci wyglądają

Yaris też swoje dostał :facepalm:

Audi na szczęści było w tym czasie w Kato, a tam tak nie było tragicznie:heat:

audi na szczęście stało w garażu :heat:

ale kropek swoje dostał

czyli nic się nie stao :kox:

Sevesowi fure poobijalo :(

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Miazga z audi sito, szyba przód rozyebana w mak :facepalm::facepalm::facepalm:
10062013183.jpg

---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ----------

a polo jak

Opublikowano

to ładnie dostał kropek, Yaris z tym to tak jakby bez szkody :facepalm:

Opublikowano

Pod tym drzewem jest srebrne A4 B7 w sedanie :facepalm:

LQTGxYd.jpg

Opublikowano

ale za to blacha dobrze wygląda:wink:

---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ----------

Pod tym drzewem jest srebrne A4 B7 w sedanie :facepalm:

http://i.imgur.com/LQTGxYd.jpg

osz quwa:facepalm:

Opublikowano

Polo obadałem na szybko i są wgniotki na dachu i masce. Dopiero na suchym i umytym aucie wyjdzie wszystko .

Teść w kropku szybę z tyłu stracił :facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.