Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no mówie przecież że Siemiana :decayed: nauczcie się czytać

niepierdol tylko zabierz jutro lokatą na spota :kox:

:naughty:

stan...czemu jeszcze nie widzę fot ??:grin:

Miszka wklejał :wink:

co wklejał ? :ban:

siemiana :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no mówie przecież że Siemiana :decayed: nauczcie się czytać

niepierdol tylko zabierz jutro lokatą na spota :kox:

:naughty:

stan...czemu jeszcze nie widzę fot ??:grin:

Miszka wklejał :wink:

co wklejał ? :ban:

siemiana :decayed:

:polew:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew:....zawsze w jedną stronę go ciągnęło :decayed::decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

zdrówko:wink:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew:....zawsze w jedną stronę go ciągnęło :decayed::decayed::decayed::decayed:

jak to mówią: swój do swojego..... :wink:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew:....zawsze w jedną stronę go ciągnęło :decayed::decayed::decayed::decayed:

jak to mówią: swój do swojego..... :wink:

siemiana z tej strony nie znałem :whistling:

Opublikowano
  • Autor

72182_510403759020900_1979855121_n.jpg

:decayed: ja tre tylko na zimówkach :polew:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew:....zawsze w jedną stronę go ciągnęło :decayed::decayed::decayed::decayed:

jak to mówią: swój do swojego..... :wink:

siemiana z tej strony nie znałem :whistling:

cicha woda... :wink:

PS. Ja też nie. Raz widziałem w Jarosławcu jak biczowała go wielka laska na spocie :decayed:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

nie kapuję :polew:

Opublikowano
853b32021f210cdbdfa4279b71f570f0.jpg
Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew:....zawsze w jedną stronę go ciągnęło :decayed::decayed::decayed::decayed:

jak to mówią: swój do swojego..... :wink:

siemiana z tej strony nie znałem :whistling:

cicha woda... :wink:

PS. Ja też nie. Raz widziałem w Jarosławcu jak biczowała go wielka laska na spocie :decayed:

:shock3:....czyli jakieś tam gierki lubi :decayed:

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

i po raz ostatni soplica orzech laskowy z łaciatym pyrsk :decayed:

Opublikowano

soplica orzech laskowy jest :kox:

Opublikowano

37db3ddb94a9cc04fbf7fcf150e0b09b.jpg

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

tyskie ponad wszystkie :grin:

Opublikowano
:decayed: no powiem Ci ,że jakoś tak mi to ...(jak to Miszka jednemu z BB mówi :decayed:)...gładko wchodzi :polew::polew::polew:
Opublikowano
przygarnie mnie ktoś jutro na spota,jeżeli nie załatwie z szybą :whistling:

Ucho, jak masz problem z szybą to polecam next glass w Gliwicach na Łabędzkiej. Zrobią na miejscu bez umawiania w 1.5 godzinki :wink:

Opublikowano

Elo :D

Kezor ten napis jest dlatego ze mi sie sfajczyl lapek ... teraz only kom... :rolleyes: a ze kom szybszy i lepszy od pc to coz ...:D

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
no ....ale żeby nie mieli złudzeń ,że jest szkoda całkowita :grin:

:grin:

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

Dobrze , że na Będzinie było spoko . Mały deszcz tylko padał i jak tylko usłyszałem poleciałem schowac auto :shock3:

Dzięki stanley za spr VIN autko było kręcone . Ciekawe co właściciel napisze :decayed:

masz dobry powód do zbicia z ceny :naughty:

No powód może . Narazie szukam czegoś innego chodź te 311 koni :naughty: Zobaczymy . Na filmikach na YT jest jak koleś ją upala może coś się psuje :doh:.

I dlaczego sprzedaje i jest taki zdesperowany , że chce się zamienic za moje 1.9 :grin:

Tyle kuni i manual to sobie odpuść, żadna frajda jeździć takim autem :whistling:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.