Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Qrcze obawiam się, żetomoże być robine z "gumolitu" ja bym jak już odnowił te co masz...jak twierdzisz, że są styrane:wink:

chinile

---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ----------

A5 S5 A4 S5 koła RS5 ROTORY 20'' POTENZA (3295582271) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ----------

albo grubo albo wcale :grin:

:polew:Grześko...powiedz i się zastanów...z tych ...170 paru koni ile by mu "umarło" przy tej szerokości opon??:polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Qrcze obawiam się, żetomoże być robine z "gumolitu" ja bym jak już odnowił te co masz...jak twierdzisz, że są styrane:wink:

chinile

---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ----------

A5 S5 A4 S5 koła RS5 ROTORY 20'' POTENZA (3295582271) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ----------

albo grubo albo wcale :grin:

:polew:Grześko...powiedz i się zastanów...z tych ...170 paru koni ile by mu "umarło" przy tej szerokości opon??:polew:

ale ten lans na nich:decayed:

---------- Post dopisany at 11:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ----------

a konie już dawno umarły:wink:

Opublikowano

no też fakt..."wszystkie" kobitki te grubsze i chudsze były by jego:kox::decayed:

Opublikowano

moim skromnym zdaniem 18 cali to max, jeszcze Pajda jak Ty dużo jeździsz to 19' idź pan w c**j, ale możesz zrobić tak 18 na zime 19 na lato a ja bym przygarną Twoje avuski :naughty:

Opublikowano

jak gdzieś czytałem na forum to żadna różnica 17' czy 20' jazda jest ta sama i nie ma różnicy :grin:

---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

Miszka kiedy fotele zmieniasz

Opublikowano

nie zmieniam bo nie ma sensu jak auto robi 300km na miesiąc i jeszcze ja nim nie jeżdżę, ostatnio moja najdłuższa trasa to spod domu do garażu :grin:

---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ----------

jak gdzieś czytałem na forum to żadna różnica 17' czy 20' jazda jest ta sama i nie ma różnicy :grin:

---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

Miszka kiedy fotele zmieniasz

aha fotele zrozumiałem fele ale foteli też nie zmieniam

Opublikowano

:grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ----------

od-tylu-jpg

Opublikowano

cisna na grylla :kox:

Opublikowano
cisna na grylla :kox:

smacznego :slina:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

siemka :naughty:

Opublikowano

Wie ktoś coś o czerwonej b7 3.0 modzona w dynosofcie nie wiem czy jechać ją oglądać :kox:

Opublikowano

Pany moze jakis grill w wtorek ... :D

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Pany moze jakis grill w wtorek ... :D

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Jeżeli pogoda pozwala to zawsze jest gryll :wink:

Opublikowano

no to pssyyt...:beer:

Opublikowano

zdrówko:wink:

kabarety polsat:naughty::polew::polew::polew:

Opublikowano
zdrówko:wink:

kabarety polsat:naughty::polew::polew::polew:

Tez ogladam popijam browca :beer:

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.