Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie na ktoś dostęp do Elsy.

chodzi mi o schematy elektryczne i opis biegunów w kostkach :wink:

nic ino rezanie we łbie :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie na ktoś dostęp do Elsy.

chodzi mi o schematy elektryczne i opis biegunów w kostkach :wink:

nic ino rezanie we łbie :decayed:

:facepalm: wtrysk trzeba podpiąć

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

zdrówkooo

dziś bede pierwszy :grin:

Opublikowano
Panowie na ktoś dostęp do Elsy.

chodzi mi o schematy elektryczne i opis biegunów w kostkach :wink:

nic ino rezanie we łbie :decayed:

:facepalm: wtrysk trzeba podpiąć

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

zdrówkooo

dziś bede pierwszy :grin:

kaj pierwszy :polew:

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

Nokian zLine 225/40 R18 92 Y XL. Opony Nokian . Oponeo

co myslicie??

Opublikowano

:drunk::grin::grin:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

skąd ty te linki bierzesz bo nie chodzi :grin:

Opublikowano
:drunk::grin::grin:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

skąd ty te linki bierzesz bo nie chodzi :grin:

link działa, ale trzeba go skopiować do paska adresu ;)

Pajda bierz :decayed:

Wgniotki olewam póki co, szyba to priorytet bo jade na cro na początku września a za jazdę z rozyebaną szybą w Austrii murowane kilkaset ojro w plecy na pierwszej lepszej kontroli.

Szarpnę sie chyba na szybę z B7 pod czujnik deszczu, ale muszę rozkminke w temacie zrobić bo jest kilka rodzajów z tego co widze w etkach

Opublikowano
:drunk::grin::grin:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

skąd ty te linki bierzesz bo nie chodzi :grin:

link działa, ale trzeba go skopiować do paska adresu ;)

Pajda bierz :decayed:

Wgniotki olewam póki co, szyba to priorytet bo jade na cro na początku września a za jazdę z rozyebaną szybą w Austrii murowane kilkaset ojro w plecy na pierwszej lepszej kontroli.

Szarpnę sie chyba na szybę z B7 pod czujnik deszczu, ale muszę rozkminke w temacie zrobić bo jest kilka rodzajów z tego co widze w etkach

Bierz solarną :decayed:

Opublikowano
:drunk::grin::grin:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

skąd ty te linki bierzesz bo nie chodzi :grin:

link działa, ale trzeba go skopiować do paska adresu ;)

Pajda bierz :decayed:

Wgniotki olewam póki co, szyba to priorytet bo jade na cro na początku września a za jazdę z rozyebaną szybą w Austrii murowane kilkaset ojro w plecy na pierwszej lepszej kontroli.

Szarpnę sie chyba na szybę z B7 pod czujnik deszczu, ale muszę rozkminke w temacie zrobić bo jest kilka rodzajów z tego co widze w etkach

to lusterko biorę:wink:

Opublikowano
:drunk::grin::grin:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

skąd ty te linki bierzesz bo nie chodzi :grin:

link działa, ale trzeba go skopiować do paska adresu ;)

Pajda bierz :decayed:

Wgniotki olewam póki co, szyba to priorytet bo jade na cro na początku września a za jazdę z rozyebaną szybą w Austrii murowane kilkaset ojro w plecy na pierwszej lepszej kontroli.

Szarpnę sie chyba na szybę z B7 pod czujnik deszczu, ale muszę rozkminke w temacie zrobić bo jest kilka rodzajów z tego co widze w etkach

Bierz solarną :decayed:

Była taka ori z czujnikiem deszczu?

Opublikowano
:drunk::grin::grin:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

skąd ty te linki bierzesz bo nie chodzi :grin:

link działa, ale trzeba go skopiować do paska adresu ;)

Pajda bierz :decayed:

Wgniotki olewam póki co, szyba to priorytet bo jade na cro na początku września a za jazdę z rozyebaną szybą w Austrii murowane kilkaset ojro w plecy na pierwszej lepszej kontroli.

Szarpnę sie chyba na szybę z B7 pod czujnik deszczu, ale muszę rozkminke w temacie zrobić bo jest kilka rodzajów z tego co widze w etkach

Bierz solarną :decayed:

Była taka ori z czujnikiem deszczu?

Powinna być ale pewny na 100% nie jestem.

Opublikowano
:drunk::grin::grin:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

skąd ty te linki bierzesz bo nie chodzi :grin:

link działa, ale trzeba go skopiować do paska adresu ;)

Pajda bierz :decayed:

Wgniotki olewam póki co, szyba to priorytet bo jade na cro na początku września a za jazdę z rozyebaną szybą w Austrii murowane kilkaset ojro w plecy na pierwszej lepszej kontroli.

Szarpnę sie chyba na szybę z B7 pod czujnik deszczu, ale muszę rozkminke w temacie zrobić bo jest kilka rodzajów z tego co widze w etkach

jestem chetny na lustro bo cos tych plastików chyba nie da sie dokupić :decayed:

Opublikowano

pany Krzysiek z Sosnowca jaki miał nik

Opublikowano

jakiś tam miał :facepalm:

Opublikowano
pany Krzysiek z Sosnowca jaki miał nik

krzysieksc83

Opublikowano
jakiś tam miał :facepalm:

:grin:

Opublikowano

psyt :whistling:

Opublikowano
:drunk::grin::grin:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

skąd ty te linki bierzesz bo nie chodzi :grin:

link działa, ale trzeba go skopiować do paska adresu ;)

Pajda bierz :decayed:

Wgniotki olewam póki co, szyba to priorytet bo jade na cro na początku września a za jazdę z rozyebaną szybą w Austrii murowane kilkaset ojro w plecy na pierwszej lepszej kontroli.

Szarpnę sie chyba na szybę z B7 pod czujnik deszczu, ale muszę rozkminke w temacie zrobić bo jest kilka rodzajów z tego co widze w etkach

jestem chetny na lustro bo cos tych plastików chyba nie da sie dokupić :decayed:

drugi jesteś

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

:grin:

Opublikowano
:drunk::grin::grin:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

skąd ty te linki bierzesz bo nie chodzi :grin:

link działa, ale trzeba go skopiować do paska adresu ;)

Pajda bierz :decayed:

Wgniotki olewam póki co, szyba to priorytet bo jade na cro na początku września a za jazdę z rozyebaną szybą w Austrii murowane kilkaset ojro w plecy na pierwszej lepszej kontroli.

Szarpnę sie chyba na szybę z B7 pod czujnik deszczu, ale muszę rozkminke w temacie zrobić bo jest kilka rodzajów z tego co widze w etkach

jestem chetny na lustro bo cos tych plastików chyba nie da sie dokupić :decayed:

drugi jesteś

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

:grin:

he he ty nawet nie masz modułu co by ci tę funkcje obsłużył :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

sami rezacze online :decayed:

Opublikowano
sami rezacze online :decayed:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.