Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

takie sobie te alu :kwasny::wink::decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

Panowie mam pytanie do tych co posiadają RNs-a jak to jest z tymi kartami pamięci czytają czy nie czyta sdhc.? Chyba że macie jakieś ciekawe linki jak co i gdzie

nie czyta sdhc tylko sd max 2 GB

chyba że masz modela na ledach który jest już nowszy ma inna rozdzieczość wyświetlacza i czyta sdhc :wink: model chyba były od 2010 w góre o ile się nie mylę

A jak go odróżnić?

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

Wiedzę ze nowy nabytek

Opublikowano

ledowiec to nakmniej 2k :decayed:

Opublikowano
takie sobie te alu :kwasny::wink::decayed:

w sam raz... i nawet się to prezenci na tej furze :wink:

Opublikowano
:grin::kwasny:
Opublikowano
:hi:

Panowie mam pytanie do tych co posiadają RNs-a jak to jest z tymi kartami pamięci czytają czy nie czyta sdhc.? Chyba że macie jakieś ciekawe linki jak co i gdzie

nie czyta sdhc tylko sd max 2 GB

chyba że masz modela na ledach który jest już nowszy ma inna rozdzieczość wyświetlacza i czyta sdhc :wink: model chyba były od 2010 w góre o ile się nie mylę

A jak go odróżnić?

po dacie produkcji rnsa :naughty:

musiał byś luknać u mnie a potem u turzola i od razu bedziesz wiedział o co chodzi widać gołym okiem kto ma leda :slina:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

nie w s-line :thumbdown:

Opublikowano

Aha ok

Opublikowano
leży w kufsze i czeka asz do Ciebie zajadę :decayed:.....jutro na wieczór bym wpadł......:whistling::wink:....w ciągu dnia lipa z czasem :kwasny:

spoko jakoś wytrzymie :naughty:

Opublikowano

pajda rok produkcji RNS-E nie ma nic do rzeczy ;) W koncu nadal sa produkowane rns-e do b6/b7 a wiadomo ze nie są to RNS na ledach ;)

Rozróżnić mozna po tym, że jest klawisz MEDIA zamiast CD/TV oraz końcówka nr fabr jest 193 zamiast 192

Opublikowano
Opublikowano

:siema:

Artur sorki ale dopiero zjechałem :facepalm:

Opublikowano

3) 99 zł zamiast 280 zł za serwis z uzupełnieniem czynnikiem chłodzącym do pełna (bez limitu) – dot. samochodów osobowych.

czyli normalna cena :wink:

PS. 280zł :grin::grin:

Opublikowano
:siema:

Artur sorki ale dopiero zjechałem :facepalm:

luz, fura jezdzi?

Opublikowano

a jak bede mial karte 4gb sdhc ale mikro i adapter to tez nie pójdzie

Opublikowano

tak i nie

Quwa jeden wtrysk się wiesza i tryb awaryjny wywala,

jak w trybu awaryjnego nie wywali to idzie ładnie,logi z Krolem zrobiliśmy więc będzie wiadomo czy jest lepiej, porówna się ze starymi

jedynie z wtrysk będzie trzeba sprawdzić :wink:

podziękował Krolu

Opublikowano

czyli ?

Opublikowano

Arturoo widziałeś coś takiego

cuda jakieś zamiast wycierania się wałków,wycierają się dzwigienki :grin:

jak dziś to zobaczyłem :facepalm: masakra

---------- Post dopisany at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:17 ----------

czyli ?

czyli co

Opublikowano
tak i nie

???

Opublikowano
tak i nie

???

Turzolowi odpisywałem

nie w temacie jestem na razie jestem co tam dziś kliacie:wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.