Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jaki masz MCE ostatnio znalazłem za 100 pod CLH

??? mozesz troszke wyjasnic ???

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
koło 18' minimum

bixa

jaki masz MCE ostatnio znalazłem za 100 pod CLH

hehe ucho bedzie modził CHL :decayed:

:thumbup1:

Opublikowano

jaki masz MCE ostatnio znalazłem za 100 pod CLH

??? mozesz troszke wyjasnic ???

moduł centralnej elektryki bo nie każdy obsługuje CLH

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh-138327/

---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ----------

koło 18' minimum

bixa

jaki masz MCE ostatnio znalazłem za 100 pod CLH

hehe ucho bedzie modził CHL :decayed:

:thumbup1:

mam już :grin:

przy dziennych:wink:

Opublikowano
zobaczycie na spocie no i dalszych terminach

a wiec tak

Rns :wink:

multi kiera :wink:

blutut i zestaw glosno. :decayed:

grzane fotele :decayed:

2x szyby ele :doh: ale to sie zmieni

kolor fis

lodowka w schowku

tempomat

skrzynia 6 przod i jeden murzyn do tyłu

partronic tył

140 kuni po wymianie pompy oleju na 1.9 :whistling:

ze zmniana wałkow wszzytko paragon :whistling:

manual skrzynia

przelot 222,000 orginał sprawdzony i udokumentowany :naughty:

DZIEKI STANLEY za spradzenie Vinu

a reszta to plany

zadnych spoilerow i innych takicg

zawias juz w domu idzie w dol o 3cm :banan:

kolo 17 minimum :wink:

coming livin home:slina:

a reszty nie pamietam bo i tak to dla mnie w 100 % wystarczy

juz sie dosc nagrzebalem przy Strusi

a był zapomniał naklejki juz zamówione (i klubowe i struś)

gites malinka

:thumbup1:

szybki do ściemnienia żeby nie jezdzić w akwarium :decayed:

no i wkładaj min 18" :naughty:

co do MCE do musisz mieć moduł z odpowiednią koncówka żeby obsłuzył CLH i oczwuscie lusto fotochorm gdzie jest czujnik zmierzchu

Opublikowano

A jak sprawdzić jaki mam moduł?

Ile kosztuje kabelek do mojego autka?

A może są jakieś programy do andka?

Opublikowano

Gratki soprano furki :thumbup::thumbup::thumbup:

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
A jak sprawdzić jaki mam moduł?

Ile kosztuje kabelek do mojego autka?

A może są jakieś programy do andka?

vagiem sprawdzisz moduł,jak chcesz kabel to zagadaj do Krola będzie załatwiał kumplowi:wink:

Opublikowano
A jak sprawdzić jaki mam moduł?

Ile kosztuje kabelek do mojego autka?

A może są jakieś programy do andka?

vagiem sprawdzisz moduł,jak chcesz kabel to zagadaj do Krola będzie załatwiał kumplowi:wink:

no vagiem albo po vinie też sprawdzisz, kabel 150 zł

jak co to ci sprawdze we wtorek jaki masz ten moduł :wink:

Opublikowano

ok dzieki za info juz pisalem z Krolem jest wszystko pochytane

---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ----------

czy te dywany beda pasowac do b7 pod te stopery co mam ???

AUDI A4 B6 B7 2000-2007 DYWANIKI WELUROWE CZARNE (3271414949) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ----------

a jak nie te to jakie ?

Opublikowano

Ja mam te vcdsy w duzo lepszen cenie info na pw;)

Wysłane z mojego GT-I9001

Opublikowano

gdyby stere ci nie podejdą to te są extra:naughty:

Welurowe i gumowe dywaniki do samochodu - rne serie i rodzaje | Knurw

---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ----------

[h=3]seria lux poliamid[/h]

Opublikowano
gdyby stere ci nie podejdą to te są extra:naughty:

Welurowe i gumowe dywaniki do samochodu - rne serie i rodzaje | Knurw

---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ----------

seria lux poliamid

te dywaniki są koło mojej chaty :kox:

Opublikowano

graty soprano furki :kox: choć mi b7 w ogóle nie leży chyba, że body S lub s-line ale to akurat nie ważne bo auto nie moje :decayed:

Opublikowano
graty soprano furki :kox: choć mi b7 w ogóle nie leży chyba, że body S lub s-line ale to akurat nie ważne bo auto nie moje :decayed:

Powiem tak jak kupiłem b5 to mówiłem że nic przy niej nie będę robił a potem trafiłem tutaj i sam wiesz jak to wszystko wyglądało

Teraz mam b7 i tez mowie ze nie będę nic robił :P

Opublikowano
graty soprano furki :kox: choć mi b7 w ogóle nie leży chyba, że body S lub s-line ale to akurat nie ważne bo auto nie moje :decayed:

Powiem tak jak kupiłem b5 to mówiłem że nic przy niej nie będę robił a potem trafiłem tutaj i sam wiesz jak to wszystko wyglądało

Teraz mam b7 i tez mowie ze nie będę nic robił :P

:polew: pożyjemy zobaczymy

Opublikowano
graty soprano furki :kox: choć mi b7 w ogóle nie leży chyba, że body S lub s-line ale to akurat nie ważne bo auto nie moje :decayed:

Powiem tak jak kupiłem b5 to mówiłem że nic przy niej nie będę robił a potem trafiłem tutaj i sam wiesz jak to wszystko wyglądało

Teraz mam b7 i tez mowie ze nie będę nic robił :P

:polew: pożyjemy zobaczymy

no jak się będzie z Wami zadawał to źle skończy :grin:

Opublikowano

gratki furmanki......

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.