Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pajda kabel potrzebuję :whistling:

znaczy się w piątek dopiero go dostaniesz:wink:

dzięki

ja nic o tym nie wiem :gwizdanie:

a to ty go masz:grin:

:whistling:

nie róbcie jaj

:bicz:

ja potrzebuje kabel jak porobie to moge ci pożyczyć

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
gdyby stere ci nie podejdą to te są extra:naughty:

Welurowe i gumowe dywaniki do samochodu - rne serie i rodzaje | Knurw

---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ----------

seria lux poliamid

polecam mam takowe ...te za 99 zeta... Pucek też ma i Hammerek również wszyscy zadowoleni:wink:

turzol...współczuje po prostu czyste scurvisyny:facepalm:

Opublikowano
Pajda kabel potrzebuję :whistling:

znaczy się w piątek dopiero go dostaniesz:wink:

dzięki

ja nic o tym nie wiem :gwizdanie:

a to ty go masz:grin:

:whistling:

nie róbcie jaj

:bicz:

ja potrzebuje kabel jak porobie to moge ci pożyczyć

kropkiem nie jade na Zator:baseball: a błędy ci skasujemy przy flasce
Opublikowano
Pajda kabel potrzebuję :whistling:

znaczy się w piątek dopiero go dostaniesz:wink:

dzięki

ja nic o tym nie wiem :gwizdanie:

a to ty go masz:grin:

:whistling:

nie róbcie jaj

:bicz:

ja potrzebuje kabel jak porobie to moge ci pożyczyć

kropkiem nie jade na Zator:baseball: a błędy ci skasujemy przy flasce

:polew:

wezme cie moim na zator

fuche mam :naughty:

Opublikowano
gdyby stere ci nie podejdą to te są extra:naughty:

Welurowe i gumowe dywaniki do samochodu - rne serie i rodzaje | Knurw

---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ----------

seria lux poliamid

polecam mam takowe ...te za 99 zeta... Pucek też ma i Hammerek również wszyscy zadowoleni:wink:

turzol...współczuje po prostu czyste scurvisyny:facepalm:

A pasują te stoper co są w dywagacje do tych co są do aucie??

Opublikowano

Pajda

fucha nie zając nie ucieknie :wink:

dam ci polskiego vaga z kablem

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

gdyby stere ci nie podejdą to te są extra:naughty:

Welurowe i gumowe dywaniki do samochodu - rne serie i rodzaje | Knurw

---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ----------

seria lux poliamid

polecam mam takowe ...te za 99 zeta... Pucek też ma i Hammerek również wszyscy zadowoleni:wink:

turzol...współczuje po prostu czyste scurvisyny:facepalm:

A pasują te stoper co są w dywagacje do tych co są do aucie??

pasują

nawet na stoperach w dywaniku będziesz miał znaczki audi:wink:

Opublikowano
Miszka nie powiem wszedłeś mi na ambicje z tym garażem.Spiąłem poślady i od rana do teraz z takim efektem :)

http://i.imgur.com/BxTgWoXl.jpg

Kuzwa odkąd mam ten garaż (12lat) pierwszy raz stanęło w nim auto :grin:

Dzieki Miszka ! Z tej okazji aż flaszkę chłodzę :wink:

było dzwonić :whistling:

ja złamałem zęba (dobrze, że nie jedynka :grin:) na montażu łóżeczka dla małej, moja oczywiście foch ale co mnie to pyrsk wódka zimna żurawinka :kox:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

Pajda

fucha nie zając nie ucieknie :wink:

dam ci polskiego vaga z kablem

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

gdyby stere ci nie podejdą to te są extra:naughty:

Welurowe i gumowe dywaniki do samochodu - rne serie i rodzaje | Knurw

---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ----------

seria lux poliamid

polecam mam takowe ...te za 99 zeta... Pucek też ma i Hammerek również wszyscy zadowoleni:wink:

turzol...współczuje po prostu czyste scurvisyny:facepalm:

A pasują te stoper co są w dywagacje do tych co są do aucie??

pasują

nawet na stoperach w dywaniku będziesz miał znaczki audi:wink:

są dwa rodzaje :whistling:

Opublikowano

Mam pytanko.

Jedzie może ktoś jutro (16 czerwiec) na Sosnowiec Expo? Ogólnie Tuning Show i wiele atrakcji :)

Wejściówka chyba 15 zł...

Oto spis:

09.30 - 18.00 - Akcja Rejestracji Dawców Szpiku Kostnego KREWNIACY (teren zewnętrzny T2)

10.00 - 16.00 - konkurs sprawnościowy – wygraj przejażdżkę za kierownicą Ferrari lub Lamborghini - eliminacje (przy scenie głównej)

10.00 - 17.00 - Expo Silesia 4x4 Trophy – zawody samochodów off-road (tor za halą Expo Silesia)

10.00 - 17.30 - Turniej Bass Race – kwalifikacje, eliminacje i finały (teren zewnętrzny T2)

10.00 - 17.15 - zawody w drifcie RC z serii PDM Challenge 2013 (hala)

10.30 - 17.30 - Konkurs Car Audio – eliminacje do Finału Mistrzostw Polski EASCA 2013 (teren zewnętrzny T2)

11.00 - 12.30 - konferencja prasowa poświęcona auto detalingowi (Biuro Prasowe)

11.00 - 11.30 - pokazy wymiany hamulców (stoisko EBC)

11.30 - 12.00 - Demolution Car – pokazy w wykonaniu samochodów off-road (teren zewnętrzny T1)

12.00 - Tuning Show Sosnowiec – otwarcie imprezy (teren zewnętrzny T2)

12.00 - 17.30 - pokazy (teren zewnętrzny T1):

- jazda na trolejach, test Stewarta, alkogogle

- bolidy Greenpower

- stunt motocyklowy grupy FRS Zamość

- pokazy Wrak Race

12.30 - 13.00 - konferencja prasowa dotycząca Rajdu Dakar – National Team Poland (stoisko Dakar)

12.30 - 13.30 - Tuning Show Sosnowiec – najgłośniejszy wydech (teren zewnętrzny T2)

13.00 - DB Tuning Cup – pomiary (teren zewnętrzny T2)

13.00 - 13.15 - wybory Miss Moto – stroje letnie (scena)

13.30 - 14.00 - spotkanie z Kajetanem Kajetanowiczem trzykrotnym Mistrzem Polski w rajdach samochodowych (scena)

14.00 - 14.15 - wybory Miss Moto – stroje kąpielowe (scena)

14.00 - 15.00 - Tuning Show Sosnowiec – Felga Zlotu (teren zewnętrzny T2)

15.00 - 15.15 - wybory Miss Moto – suknie ślubne (scena)

15.00 - 15.30 - pokazy wymiany hamulców (stoisko EBC)

15.15 - 15.30 - wybory Miss Moto – finał – ogłoszenie wyników (scena)

15.30 - 16.00 - ogłoszenie wyników i wręczenie nagród IV Pucharu Dyrektora WORD Katowice o tytuł „Mistrza Kierownicy Instruktorów Nauki Jazdy” (scena na hali)

15.30 - 16.30 - Tuning Show Sosnowiec – najniższe auto zlotu (teren zewnętrzny T2)

16.15 - 17.00 - konkurs sprawnościowy – wygraj przejażdżkę za kierownicą Ferrari lub Lamborghini - finał (przy scenie głównej)

17.00 - 18.00 - Tuning Show Sosnowiec – Auto Zlotu (teren zewnętrzny T2)

18.00 - uroczyste zamknięcie targów (wspólny klakson)

A tu stronka: Moto-Śląsk - 14-16 czerwca Auto Moto Show w Sosnowcu

PS. Ja jadę także porobię fotki i zdam relacje jak coś :D

Pozdro.

Opublikowano

dziś byłem szału nie było :whistling:

Opublikowano

psyt :whistling:

Soprano, jak masz zbędne 10k to idź w moc :kox: uj tam z wyglądem.

Poniżej masz moj biznesplan do twojego wozidła:

1. koła - 2000zl

2. FMIC+ dolot - 1500zl

3. wydech - 2000zl

4. turbo GTB + całe ogarnięcie - 2000zł

5. program - 1200zl

A za resztę możesz coś postawić :decayed:

Opublikowano
Miszka nie powiem wszedłeś mi na ambicje z tym garażem.Spiąłem poślady i od rana do teraz z takim efektem :)

http://i.imgur.com/BxTgWoXl.jpg

Kuzwa odkąd mam ten garaż (12lat) pierwszy raz stanęło w nim auto :grin:

Dzieki Miszka ! Z tej okazji aż flaszkę chłodzę :wink:

było dzwonić :whistling:

ja złamałem zęba (dobrze, że nie jedynka :grin:) na montażu łóżeczka dla małej, moja oczywiście foch ale co mnie to pyrsk wódka zimna żurawinka :kox:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

Pajda

fucha nie zając nie ucieknie :wink:

dam ci polskiego vaga z kablem

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

gdyby stere ci nie podejdą to te są extra:naughty:

Welurowe i gumowe dywaniki do samochodu - rne serie i rodzaje | Knurw

---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ----------

seria lux poliamid

polecam mam takowe ...te za 99 zeta... Pucek też ma i Hammerek również wszyscy zadowoleni:wink:

turzol...współczuje po prostu czyste scurvisyny:facepalm:

A pasują te stoper co są w dywagacje do tych co są do aucie??

pasują

nawet na stoperach w dywaniku będziesz miał znaczki audi:wink:

są dwa rodzaje :whistling:

te ci podejdą

dywaniki welurowe Audi A4 B6 /B7 PFI lux-poliamid (3265560768) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
  • Autor

11.00 - 12.30 - konferencja prasowa poświęcona auto detalingowi (Biuro Prasowe)

:kox:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

psyt :whistling:

Soprano, jak masz zbędne 10k to idź w moc :kox: uj tam z wyglądem.

Poniżej masz moj biznesplan do twojego wozidła:

1. koła - 2000zl

2. FMIC+ dolot - 1500zl

3. wydech - 2000zl

4. turbo GTB + całe ogarnięcie - 2000zł

5. program - 1200zl

A za resztę możesz coś postawić :decayed:

reszta na naprawy , których się nie da uniknąć w dłubanych autach :decayed:

Opublikowano

pyrsk, ululany juz jestem :decayed:

Opublikowano

11.00 - 12.30 - konferencja prasowa poświęcona auto detalingowi (Biuro Prasowe)

:kox:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

psyt :whistling:

Soprano, jak masz zbędne 10k to idź w moc :kox: uj tam z wyglądem.

Poniżej masz moj biznesplan do twojego wozidła:

1. koła - 2000zl

2. FMIC+ dolot - 1500zl

3. wydech - 2000zl

4. turbo GTB + całe ogarnięcie - 2000zł

5. program - 1200zl

A za resztę możesz coś postawić :decayed:

reszta na naprawy , których się nie da uniknąć w dłubanych autach :decayed:

jo widza Twój detaling w podpisie :grin:

Opublikowano
  • Autor

jo widza Twój detaling w podpisie :grin:

no tak długo polerowałem , że się dokopałem do czarnej co była wcześniej :slina:

Opublikowano

11.00 - 12.30 - konferencja prasowa poświęcona auto detalingowi (Biuro Prasowe)

:kox:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

psyt :whistling:

Soprano, jak masz zbędne 10k to idź w moc :kox: uj tam z wyglądem.

Poniżej masz moj biznesplan do twojego wozidła:

1. koła - 2000zl

2. FMIC+ dolot - 1500zl

3. wydech - 2000zl

4. turbo GTB + całe ogarnięcie - 2000zł

5. program - 1200zl

A za resztę możesz coś postawić :decayed:

reszta na naprawy , których się nie da uniknąć w dłubanych autach :decayed:

:naughty::kox:

Opublikowano
dziś byłem szału nie było :whistling:

Bo ogólnie jak na weekendy robią zloty to wiadomo, że najciekawsze to w niedzielę, gdyż kluby tuningowe się zlatują :wink:

Parę lat wstecz to nawet zgarnęło się nagrodę za I miejsce na najładniejsze auto zlotu :decayed:

Opublikowano
dziś byłem szału nie było :whistling:

Bo ogólnie jak na weekendy robią zloty to wiadomo, że najciekawsze to w niedzielę, gdyż kluby tuningowe się zlatują :wink:

Parę lat wstecz to nawet zgarnęło się nagrodę za I miejsce na najładniejsze auto zlotu :decayed:

byłem tam od 2008 żadnego fajnego Audi nie pamiętam :whistling::whistling:

TVP2 :kox:

Opublikowano

... a tak na auto moto show w S-cu było 2 lata temu :D

Opublikowano
pyrsk, ululany juz jestem :decayed:

amator :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.