Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Zajumali mi w nocy RNSa :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

k**wa...

o fak :kwasny:

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ----------

PS. Szybki przykład:

Przez trzy lata u mnie w ASO zrobiliśmy może 5 samochodów po kradzieży navi.

Kumple z Tychów robią 2-3 w miesiącu.... Tak więc macie tam niezłą szajkę w okolicy :thumbdown:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Zajumali mi w nocy RNSa :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

k**wa...

skurw.....ny :facepalm::facepalm:

Opublikowano

Turzol, współczuję :facepalm:

Chyba wisi nad Tobą jakieś fatum:whistling:

Opublikowano

Zglosilem na policje, ściągneli odciski z konsoli i z nad klamki. I tyle, pewnie trzeba szukać nowej.

Najgorszy jest teraz ten syf po zbitej szybie i ogólnie jestem uziemiony

Opublikowano

co za patos :facepalm:

ale swoją drogą turzol ponoć masz dwa garaże to chyba czas zrobić porządki i zostawiać furę tam :whistling:

Opublikowano
:facepalm:

ale swoją drogą turzol ponoć masz dwa garaże to chyba czas zrobić porządki i zostawiać furę tam :whistling:

jeden wynajmuje kolesiowi, drugi sam widziałeś za co służy :decayed: Ale fakt, trzeba ogarnąć i zaczać stawiać do garazu

Opublikowano
:facepalm:

ale swoją drogą turzol ponoć masz dwa garaże to chyba czas zrobić porządki i zostawiać furę tam :whistling:

jeden wynajmuje kolesiowi, drugi sam widziałeś za co służy :decayed: Ale fakt, trzeba ogarnąć i zaczać stawiać do garazu

mogę przygarnąć parę gratów z garażu - zaraz się zrobi miejsce :naughty:

Opublikowano

kurfa ale nie fart... najgorszs jest jeszcze to ze nie masz tego pieprzonego AC - tak to teraz tyle wydasz na naprawy ze moglbys na 3 lata z gory oplacic :/

Wysłane z mojego GT-I9001

---------- Post dopisany at 10:10 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ----------

Ucho, nie ma sprawy :) zaraz ogarniamy tego allroda i pozniej siade do logow

Wysłane z mojego GT-I9001

Opublikowano
:hi:
no to juz nie kumam

a jak bedzie 16 gb micro i adapter to tez

sdhc + adapter pójdzie mam taką karte w swojego włożoną :wink:

sdhc przeca ci nie pojdzie na zwykłym rns-e ty masz leda??

musze sprawdzić którą włożyłem bo mam zonka teraz czy mikro sd czy sdhc :eusathink:

pisałem że 2gb a nie 16

No to micro SD :wink:

---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ----------

Zajumali mi w nocy RNSa :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

k**wa...

o curva :kwasny: współczuje..

Opublikowano

siema

Zajumali mi w nocy RNSa :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

k**wa...

fak ;/

Opublikowano

KDOSUn0l.jpg

życie toczy się dalej............

tylko jakie to życie bez RNS-E :decayed:

Policja była, spisali protokół i zdjęli kilka paluchów. Ja nie łudze się, że odzyskają ale przynajmniej trzeba wierzyć

Opublikowano

:hi: panowie myślę na felgami

nad 17 Avusami takimi jak miałem na poprzednim autku co sądzicie

a moze RS6

Opublikowano

wg mnie avus już od 17 robi robotę, RS6 nie ma ori w 17 ale i tak od 18 to wygląda :wink:

Opublikowano
:hi: panowie myślę na felgami

nad 17 Avusami takimi jak miałem na poprzednim autku co sądzicie

a moze RS6

Jak AVUSy to 18" :wink: na forum wiszą do sprzedaży

Opublikowano
:hi:
no to juz nie kumam

a jak bedzie 16 gb micro i adapter to tez

sdhc + adapter pójdzie mam taką karte w swojego włożoną :wink:

sdhc przeca ci nie pojdzie na zwykłym rns-e ty masz leda??

musze sprawdzić którą włożyłem bo mam zonka teraz czy mikro sd czy sdhc :eusathink:

pisałem że 2gb a nie 16

No to micro SD :wink:

sprawdziłem i sdhc w domu jednak leży a w aucie okazało sie że sd jest w adapterze :wink:

Opublikowano
:hi:
no to juz nie kumam

a jak bedzie 16 gb micro i adapter to tez

sdhc + adapter pójdzie mam taką karte w swojego włożoną :wink:

sdhc przeca ci nie pojdzie na zwykłym rns-e ty masz leda??

musze sprawdzić którą włożyłem bo mam zonka teraz czy mikro sd czy sdhc :eusathink:

pisałem że 2gb a nie 16

No to micro SD :wink:

sprawdziłem i sdhc w domu jednak leży a w aucie okazało sie że sd jest w adapterze :wink:

no sd, sd inne nie chodzą już to przerabiałem :decayed:

---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ----------

:hi: panowie myślę na felgami

nad 17 Avusami takimi jak miałem na poprzednim autku co sądzicie

a moze RS6

17 to na zime, na lato 18-19 :naughty:

avusy fajne

NOWE FELGI AUDI Rs6 NEW POMPEI 19 CALI A4,A5,A6,A7 (3269723739) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. moje ulubione :slina:

zapodaj zdjecia tego cacka twojego :decayed:

---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

Zajumali mi w nocy RNSa :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

k**wa...

:shock3:

o Qurwa :facepalm:

współczuje

za niedługo oddkupisz na allegro być moje swoją :doh:

Opublikowano
:hi:

zapodaj zdjecia tego cacka twojego :decayed:

macie bo mi żyć nie dacie

20130612_175229.jpg

---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ----------

tamtego fioletowego odpuscilem bo byl bity z przodu i okazalo sie po ogledzinach ze jeszcze z tyłu choc mial lepszy wypas

Opublikowano

macie bo mi żyć nie dacie

http://s16.postimg.org/5cy83zx91/20130612_175229.jpg

---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ----------

tamtego fioletowego odpuscilem bo byl bity z przodu i okazalo sie po ogledzinach ze jeszcze z tyłu choc mial lepszy wypas

ładny

---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ----------

chwal się jaki wypas

Opublikowano

zobaczycie na spocie no i dalszych terminach

a wiec tak

Rns :wink:

multi kiera :wink:

blutut i zestaw glosno. :decayed:

grzane fotele :decayed:

2x szyby ele :doh: ale to sie zmieni

kolor fis

lodowka w schowku

tempomat

skrzynia 6 przod i jeden murzyn do tyłu

partronic tył

140 kuni po wymianie pompy oleju na 1.9 :whistling:

ze zmniana wałkow wszzytko paragon :whistling:

manual skrzynia

przelot 222,000 orginał sprawdzony i udokumentowany :naughty:

DZIEKI STANLEY za spradzenie Vinu

a reszta to plany

zadnych spoilerow i innych takicg

zawias juz w domu idzie w dol o 3cm :banan:

kolo 17 minimum :wink:

coming livin home:slina:

a reszty nie pamietam bo i tak to dla mnie w 100 % wystarczy

juz sie dosc nagrzebalem przy Strusi

a był zapomniał naklejki juz zamówione (i klubowe i struś)

Opublikowano

koło 18' minimum

bixa

jaki masz MCE ostatnio znalazłem za 100 pod CLH

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.