Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

nic nie jadłem od 14 musicie poczekać daj mi 30 min

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

no i c**j obiad strzelił presja picia jest tak duża, że obiad odłożony na powrót :grin:

to mi sie podoba :decayed::decayed::decayed::decayed::kox:

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

:hi:

Wróciłem z wymiany przedniej szyby, czekając w zakładzie aż klej chyci podjechała blondi nowym Megane z wyje..ną szybą boczną. Zajumali jej całe wnętrze, ostał się tylko fotel kierowcy :facepalm: Wszystko się odbyło na płatnym parkingu gdzieś w Wiśle :shock3:

hehe dobrze ze jej zostawili chociaz fotel hheeehe juz widze jak by wracala siedzac na jakims taboretku hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

nic nie jadłem od 14 musicie poczekać daj mi 30 min

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

no i c**j obiad strzelił presja picia jest tak duża, że obiad odłożony na powrót :grin:

:grin::polew: tyś sie synek udoł

jem obiad :facepalm: koledzy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po mini spociszu:wink:

:kox: fajne dupeczki się tam kręciły :whistling:

:decayed:

ja się jeszcze w biedrze zaopatrzyłem w baterie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

Siema z wieczora :naughty:

opony zamówione ?

Jeszcze nie ale chyba zamówię Toyki bo poczytałem o Continentalach i dość szybko się zdzierają wg użytkowników. :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

Siema z wieczora :naughty:

opony zamówione ?

Jeszcze nie ale chyba zamówię Toyki bo poczytałem o Continentalach i dość szybko się zdzierają wg użytkowników. :wink4:

JUDE :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

Siema z wieczora :naughty:

opony zamówione ?

Jeszcze nie ale chyba zamówię Toyki bo poczytałem o Continentalach i dość szybko się zdzierają wg użytkowników. :wink4:

jaki ty masz rozmiar 235/30/19?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz tak patrze na zimówki w rozmiarze 17 i jest jakaś masakra :facepalm: j aza moje nokiany w 18 dałem ponizej 400 zł a tu za zimową 17 trzeba dać ok 500 :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz tak patrze na zimówki w rozmiarze 17 i jest jakaś masakra :facepalm: j aza moje nokiany w 18 dałem ponizej 400 zł a tu za zimową 17 trzeba dać ok 500 :doh:
Ja poniżej 600 nie zejdę! :kwasny:
:hi:
Siema DIman! :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: psyt

Akjam, wyebałem elaborat na temat opon, ale wywaliło mnie z forum i nie widzę swoich wypocin, już mi się nie chce tego pisać ponownie... :facepalm:

W skrócie: opony z bieżnikiem typu jodełka: powoli się zużywają, za to są po jednym sezonie głósne i mają słabą przyczeponość na mokrym

opony asymetryczne: świetnie trzymają się drogi, są ciche, ale szybko się zużywają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dalej nic nie wiem. :decayed: No to które byś wybrał między tymi co wrzuciłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asymetrię trza brać...to ma się kleić drogi ,a nie wyglądać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...